bugün

entry'ler (29)

yazarların favori günahları

Alkol ve seksin günah olduğunu düşünmüyorum. Öyleyse Böyle bir dine inanmıyorum.

suudi prens muhammed bin selman psikopat katildir

(bkz: Anasını sikeyim suudi prens muhammed bin selmanın).

sabaha kadar ders çalışmak

Bir defter sayfası dahi okuyacak hali kalmayan bir Türk genci olarak, boşa olduğunu düşündüğüm eylemdir. Tabi bölüm tıp ve türevleri değilse..

türkiyede doğmak

Zorluk seviyesini hard’a çekerek oyuna başlamak gibidir. Kendinizi sınayacağınız, hayatta kalma savaşı vereceğiniz en zorlu haritalardan biridir. Her an her şey olabilir. Coğrafyası harikadır, tarihi müthiştir ama günümüzde insanı gerçekten leştir. Cahildir. Bunun bir tık kötüsü Afganistan’da doğmaktır.

geceleri cinlerin banyoda sirtaki oynaması

Kürt halayı çeken cinler görmekten iyidir.

gün itibariyle dolar kuru

Her geçen gün beni hayallerimdeki eve ve arabaya uzaklaştıran kurdur.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Bir milyon dolara yaptıramayacağınız şey yoktur.

kadınların kararsızlığı sevmemesi

Yanlış bir önermedir. Kararsızlıktan birileri ölecek olsa ilk kadınlar ölür.

serdar gökalp

Türkiye’deki en iyi radyocudur. Cin meraklısı sözlükçülere korku programı önerilir. Bugün canlı yayını vardı hatta ama maçı izlediğimden dinleyemedim.

öğrenci evi

Salonunda plastik topumuzla her gece içip içip 9 aylık oynadığımız evdi. Hey gidi..

serdarsl06 nın yozgat a hayvanat bahçesi demesi

Yozgatlı yazlıkçı müşterilerimi aklıma getirdim.. insan olmadıkları kesin de, hayvanlar mı bilemiyorum.

alkolü bırakmak

Nişan attığımdan beri, yani yaklaşık 4 aydır içmediğim gün yok. Normal de içmiyorum, sürekli çarpıştırma söz konusu. Normal bira, kırmızı, şarap, votka, cin. hiç çarpıştırmasam bira ve şarap içiyorum aynı akşam. Her sabah alkolü bırakıp her akşam yine alıyorum. Araba kullanıyorum birde. Eve nasıl döndüğümü hiç hatırlamadığım çok gece oldu. Allah yardım etmiş de eve dönebilmişim diyorum her sabah. Ama artık bırakmayı düşünüyorum. Sigarayı bırakmak kadar zor olmasa gerek..

hiçlik

Cehennem yanında cennet kalır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Deep house’un harika parçalarından biri.

https://youtu.be/MI7U8OV1N9E

geceye bir gerçek bırak

Parasız erkeği sadece annesi sever.

sözlük yazarlarının itirafları

Hissizim. Ya da hissizleştim bilmiyorum. Kötü alışkanlıklarım tamamen keyif. Dünyada çok kalmak istemiyorum.

yalnızlıktan ölmek

Sığ insan davranışıdır. Yalnızlık dediğin insanın gerçek hazinesi, gizli mabetidir. Tabi bunun bir seçim olması gerekir.

jay aliyev

(bkz: Maybe that’s a lie) ve (bkz: i can high) adlı çalışmaları baya başarılıdır. Relax mod sevenlere ısrarla önerilir.

fyodor mihailovic dostoyevski

“Acı ve üzüntü, Engin bir bilinç ve derin bir yürek için her zaman zorunludur. Bence, gerçekten büyük insanlar, büyük acılar çekmek zorundadırlar.” Demiş modern dünya filozofu. Yazar. Psikolog.

insan

Modern zamanda bir türlü kendisi olamayan, gün boyu kendisi kalamayan varlık. Çoğu zaman başkası olurken bulur kendini. Herkesten biri. Ya da herhangi biri.