bugün

seviştiğim ve koklaştığım 100 kadına bakarak, doğruluğunu saptadığım olaydır.

tek sormak istediğim, ne yiyipte bu kadar pis kokabildikleri. çoğu daha o gün duş yapsa da, akşama feci oluyor. lahmacun bizim kültürümüz olduğu için mi lahmacun kokuyorlar acaba...

ama öyle olsaydı, seviştiğim italyan kızları da pizza kokması lazımdı. halbuki amber gibi kokuyorlardı.

ama hollandalı kızların çikolata koktukları doğru.
iğrenilesi kızlar.
(bkz: şalgam suyu)**
(bkz: hopp türk kızı aşağı türk kızı yukarı)
koltuk altı yerine göt koklamış insanın sitemidir.
bok kokandan daha iyidir, limonlanıp yenilebilir.
(bkz: odaya girdiğimde seviştiği kızla lahmacun yiyordu)
koltuk altı koklamak nasıl bir fantezidir diye sordum kendime bi an.

edith piaf: subjektif olduğu için silceklermiş, bence gene de iğrenç be abi.
sağlıklı beslenmeyen kızdır. ayrıca baharat tüketimi fazla olduğu zaman bu sorunla karşılaşabilirsiniz. über kişilik lahmacun demiş fakat bu keskin soğan kokusudur.
türk kızları şeklinde ayrım yapmak, kıçını dahi yıkamaktan aciz avrupalılarla kıyaslanması basitliktir..
lahmacun 'cuda çalışan yazar.
başlığın sadece kızları kapsamasını gereksiz bulduğum,

sadece kızlar için değil erkekler için de kötüdür..
uzun, siyah ve kalın koltuk altı kıllarına rağmen çok rağbet gören kızlardır. yoklukta gidiyor ne yapsın erkekler de.
italyan kızlarınınki pizza gibi kokuyormuş
amerikalılar için kentucky fried chicken gibi dediler de ona ben de inanmadım.
bu olay abaza türk erkeklerinin uydurmasıdır kısacası kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş..
ter kokusunu kıza yada erkeğe indirgemek gereksizdir. kızda yada erkekte tiksinti veren durumdur pis kokmak.
"her ırktan kızla seviştim ben, hepsini ayrı ayrı kokladım" demek için başlık açmak da ilginç...
(bkz: bi ayran lütfen)
(bkz: iyi gider yanında)
mantık mode on

bir zihniyete göre insan ne yerse odur. buna göre; bu hanım kızımız da lahmacun yemiştir...

mantık mode off
ister erkek olsun ister kız. böyle kokanlar ölsün hatta o kokunun asiti paramparça yapsın onları. Dumansız hava sahamızı koruyalım.
deodorant kullanımın çok düşük olduğu bir toplumdan çıktığı için şaşırtmayan kızlardır.
italyan kızlarının pizza ya da lazanya gibi koktuğuna işarettir.
girdiği ortamı apışarası kokutan erkekten yeğdir.
güzel nezih bir iş ortamında bile iş arkadaşı olarak bolca bulunabilecek kızlardandır.

not: güzellik öyle kara kara dibi gelmiş sarı saçları savurmakla, çakma parfümü fas fas sıkmakla falan olmuyor be.
(bkz: deotak) baah tiksindim şimdi kafamda resimler oluştu baaah. bırak sevişmeyi, elini tutmam aq.