bugün

entry'ler (1313)

kadın vücudunun başkenti

Tabiki gözler, dudak, burun, saçlar genel itibariyle yüz güzelliği önemlidir ama kadını kadın yapan kalça ve göğüslerdir. Kadını italya gibi düşünün; Göğüsler roma, kalçalar milano, yüz ise venedık gibidir. Kadınları sevin, Beline sarılın ve saç kokularını içinize çekin.
Edit : imla

kadir inanır

geçmişteki adam, bir zamanların hdp destekçisi, şimdilerin sessizliğe gömülmüş yaşlı ama hala yakışıklı amcası.

hakan bir kafa goooll

Fotoğrafını görünce kendimden utandım ve siktir delisin dedim. Manken olacakmış adammış ama malken olamayacağını söylemişler. Üzüldüm.
Geçmiş olsun.

almanca bir not bırak

Bleib wie du bist.

dövme yaptıracaklar için öneriler

Yazın yaptırmamaya çalışın. iki hafta kadar bakımı sürdüğü için güneş görmemesi gerekir.
Bepanthen kullanmayın, özel krem kullanın.
Kesinlikle kaşımayın.
Bir de yaptırma yaptırma diyen -aslında imkanı ve özgüveni olsa ve toplum baskısından korkmasa direk dövme yaptıracak olan- baykuşları dinlemeyin.
ilk dövmeniz olacak ise fazla uzun sürecek bir dövme ile başlamayın. insanın direnci ilk 1 saatten sonra artık düşmeye başlıyor. En uzun dövmem 3 seans toplamda 24 saat sürmüştü ve gerçekten bazı zamanlar kan şekerim düşmüş acıdan gözümden yaş gelmişti ki normalde de oldukça acıya dayanıklıyımdır.
Eğer bir meslek sahibi değilseniz ve öğrenciyseniz gömlek giydiğinizde -kısa kollu- görülmeyecek yerlerde dövmenizin olmasında fayda vardır ilerleyen yıllarda kariyerinizde sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız.
Son tavsiyem ise, ucuz diye önüne gelen herkese vücudunuzu teslim etmemeniz. Hapishane dövmesi gibi dövmelere sahip olacağınıza hiç olmayın daha iyi. ilerleyen yıllarda cover yaptırmak zorunda kalacaksınız daha fazla paranız da bu yüzden gitmiş olacak. Tecrübeyle sabittir.
Realistik dövmeleri öneririm. Çizgi de ise maori favorimdir.

psikoloji bozan olaylar

Erken boşalmak veya tam tersi boşalamamak.

sözlük yazarlarının ruh halleri

biraz jekyll birazcık da hyde.

türkiye nin en güzel şehri amed dir

tahmini devamı da ;
en güzel eşekler'de o yüzden amed'dedir.

sözlük yazarlarından aforizmalar

Öldükten sonra fotolaramıza bakarak ''ölen çocuğa bak, çok yakışıklıymış yaa üff'' diyen kızlar sizleri de unutmadık!
yaşarken suratımıza bile bakmadınız.

zall

nice mutlu uludağ'lı yıllara ulu zall!

kohle

alm. sokak ağzında ayrıca para anlamına gelir.

beni hiç bırakma diyen sevgili

bir de bunun upgrade olmuş versiyonu vardır o daha kötüdür.
(bkz: ben sensiz yaşayamam)
kimsin sen! çık dışarı, çık!

ben bu yazıyı ona yazdım

bir geliyorsun, bir gidiyorsun söyler misin ne istiyorsun şu aklımdan.?

abziehen

alm. çıkartmak, çekmek.

allah ı kim yarattı sorunsalı

(bkz: komutan logar)

allahım sen sabır.

neidisch

alm. kıskançlık *

neid

alm. haset.
(bkz: neidisch)

beşiktaş

o değilde bir psikolojik üstünlük vardı beşiktaş'a karşı ne oldu bu arada ona.?
stsl'de iddalı biçimde yoluna son gaz devam eden, gönüllerin ve halkın takımı.

bereich

alm. alan, çevre.

eindeutig

alm. kesin, açık.