bugün

başa bela almaktır. hiç uğraşılmaz klavye delikanlılarıyla. zaten klavye delikanlıları duvarlarında böcek görse evi terk edecek kadar korkak insanlar.
Nefretliktir Yapmadım yapmam. Ben neysem oyum çünkü. Kendimi Rambo gibi göstermenin hiçbir alemi yok. Edebimi korurum kendi çapımda yazarım. Baktım muhabbet uzuyor sessiz kalırım her defasında.
Seni gercek hayatta gorse altina s*cacak adamin kilometrelerce uzakta evinden internet uzerinden sana cesaretliymis gibi laf yapmasidir. Ensesinden tutsam cit diye kirilacak adam utanmadan gelmis bir de cenesini yoruyor ah olum ah siz siz olun tanimadiginiz adamlara catmayin beyler sonra uzerler sizi.
Sanal dünyada artistlik yapıp, gerçek hayatta ezik olmak.
Klavye delikanlısı olunmaz klavye delikanlısı doğulur.
oytunkaranlıktır.
(bkz: bordo klavyeliler)
faşistten sonra kürt kardeşlerimizin! ağzına sakız yapıp içine ettiği ikinci bir kavram.

ne garip ki teröristlik yapmak kutsanırken, sözlüklerde vatan birliğini savunmak klavye kahramanlığı oluyor. ne yapalım? dağa çıkıp adam öldürmek daha mı ulvi bir hareket olur?
gerçekte tek kelime edemeyecek kişinin bilgisayar başında ahkam kesmesiyle oluşan içler acısı durum.
nedense her sert mesajlar içeren entry sonunda bir yazara söylenen sözdür. hayır nereden biliyorsunuz orada yazdıklarını gerçek hayatta yapmadığını. adam görüşünü sanal ortamda da söyleyince klavye delikanlısı mı oluyor?
çok saçma bir deyimdir.
bundan yıllar önce kızmıdığım birine ''klavye delikanlılığı yapma'' demiştim o günden bugüne fenomen olan telif hakkı tarafıma ait sözdür , keşke noterden belgeletseydim.

ciddiyim çok ciddiyim hemde.
(bkz: klavye canavarlığı yapmak)
(bkz: troll)
osuruktan teyyareliktir.
http://sphotos.ak.fbcdn.n...034_4405217_2450738_n.jpg
her forumda görebileceğimiz şey.
yüzüne karşı iki kelime dahi söyleyemecek insanların klavye başında çakallaşmasını anlatan deyim.
üfürükten delikanlılık yapmaya eşdeğerdir.
(bkz: zall akıllı ol akıllı) *
Sahte delikanlılık.
(bkz: fazıl say)
genellikle doğum tarihi 1990'dan sonra olan ezik kişilik.
üç kuruşluk aklı olmayan insanların eline verilmiş feci silah olan klavyeyle yaptıkları şakadır. şakadır diyoruz çünkü onların yaptıkları şakadan öteye geçmez. hatta bir çoğu normalde iki lafı yan yana getiremezken yarım beyinleriyle karşı tarafa laf soktum sanar. bilmedikleri tek şeyse onlar oyunun başındayken bizim çoktan tur atlamış olmamızdır. gerektiğinde söyledikleri lafları yemeyi de öğrenseler iyi olur zira zorlaya zorlaya yedirmek harbi delikanlıyı bozar.
Klavyeden herkese artistlik yapmak.
Ama o herkesin yanında susmak.Konuşmamak.
gerçek hayatın anlık reaksiyonlarında eziklik yaşamış bireyin sanal dünyada bu ezikliği telafi etmekdeki çabasıdır.
her an monitörden fırlayıp,tekme tokat dalma havası estirendir.