bugün

- sakın herkese güvenme, kapılarını açma... çok pis canını yakarlar 30 sene unutamazsın...
(bkz: bokunu yiyim ders çalış)
şu anda sevgilin olan adamla evlenmeyeceksin haberin olsun.
- eşit ağırlık seç lan geri zekalı!
ders çalış...

edit; çalışma lan ders mers, en iyisini yapmışın mk aferin valla yat goçum, yat aslanım, maşallah tosunuma.
o kafayı mora boyatınca boyun falan uzamıyor, heyecan yapma.
yaptığın hiçbir şeyden pişman olmamaya devam et. ama sevgini hep koru.
Hani banu varya tipsiz olan...
heh o git ona çıkma teklifi et..
Sabret ve bekle...
Neden diye sorarsan yemin ediyorum şuan taş gibi acaip güzel yıllar önce siklemediğim kızı şuan sikliolar...
Bokunun kirini yiyem.
yol yakınken öl.
anı olsun diye fotoğraf çektir, facebook'ta profil fotoğrafı yapmak için değil.

uludağ sözlükte sana "liseli velet ahahaha" diyenler olacaktır. hiç takma liseden mezun olunca vahiy inmiyor kimseye.

ekşi ve inci'den alabildiğin kadar hesap al. ekşi'de yazar alımlarını zorlaştırmanın boku çıkınca, inci de yazar alımlarını kapatınca paraya paraya demezsin.
her şeyin bir sebebi olduğunu unutma, insanlara çok gülme.
15 yaşında "süt dişlerini" kaybetmen gerek, "bakireliğini" değil!
her gün okuldan kaçmayı bir bok sanma. sigarayı derhal bırak sonra gerçekten çok zor oluyor.
böyle devam et, iyisin iyi! *
3 sene sonra hayatının kadını olabilecek birini tanıyacaksın, eğer öyle bir şey yaşarsan beni hatırla. sıçarım ağzına.
bakma öyle. o sıçarsa fena sıçacak, hiç değilse ben sıçacağımı önceden söylüyorum.
asosyal olma.
bilgisayara ''nasılsa gelecekte oynayamam'' diyerek takılma, mühendisi olursun canın yanar.
Ağırbaşlı ol, asla ukala olma.
Utangaç olma, kızlardan gelen teklifleri reddetme *
meslek lisesine git aşçı ol inan bana mühendislik senin tarzında bir meslek değil.
olum iletişim teknik lisesine git. hayatına bak. mis gibi mesleğini al eline ilerde rahatçana çalışırsın.
lan oğlum çok değil arada ders çalış, okulu çok asma, bilgisayardan kafanı kaldır sonra sıra arkadaşların teknik üniversitelerde, tıp fakültelerinde okurken sende zar zor uzatmalı mühendis olmaya uğraşacaksın laf dinle!
ha birde 19 yaşında fen edebiyat fakültesine gitme yalandan 2 senene sebep olacak!
seni 19 una kadar harika bir hayat bekliyor en azından ben 19 a kadar gördüm iyiydi. ufak tefek sıkıntıların elbette olacak ama sen babanın kızısın üstesinden geleceksin. 17 yaşında istanbul üniv sanat tarihi bölümünü kazanacaksın, 18 yaşının sonlarında çok seveceğin bir adamla tanışacaksın. üniversitenin ilk gününde tanıştığın o hamile kadın ve tonton çocuk en yakın arkadaşların olacak. he bir de sakın canını sıkma kortizon tedavin bittiğinde fiziğin yerine oturacak.
bir yolunu bul. buralardan kaç.
bak olm çük kadar boyunla küçük dağları ben yarattım modeli takılmayı bırak, ne lan o kollar falan kartal kanat geziyon caddede? bak ufacıksın tefeciksin bi gün biri kolunu bacağını kırar demedi deme adam ol göt!

o amk. okuluna madem gidiyon, madem sike sike giriyon derslere olm az bişey ders dinle lan! bak ilerde etrafındaki o fırlama arkadaşların falan kimse kalmıycak yanında. kimi parayı bulacak kimi okuycak adam olacak sen ne olacan peki hee?? eevde falan inek gibi çalışmana gerek yok sadece derste dinle yeter lan harbi bak.

hacı o gözlükleri değiş be.. takım elbisenin altına giydiğin spor ayakkabıyı gene bi düşün istersen valla ilerde eski resimlerine bakıp bakıp çok taşak geçerler uyandırıyım.

bide tüyo vereyim sana, üç sene sonra aşık olucan evlenicen onunla, seni hınzııır...
Saçını uzatma bir boka benzemeyecek.
25 yaşına geldiğinde asla o kişiyle tanışma derdim. üniversite diye kıçını yırtma zengininden bir koca bul otur evinde. * değmiyormuş okumaya...
Evrenin sırları ve fizikle ilgili araştırmalarına hemen başla, bırak o online oyunlarla vakit kaybetmeyi.