bugün

görsel
Çok güzel bir kızla internette tanışın ,buluşun tipinizi ,kilonuzu beğenmesin.hirs yapın ve diyete başlayın.
smoothielerin sebze ağırlıklı olanları çok güzel zayıflatıyor. bunun için de tabii el blenderına ihtiyaç var. Ben phılıpsten çok uyguna almıştım ve o ay çok sıkışığım diye de vakıfbank world kartıma 3 ay faizsiz taksitlendirmiştim.
Az da olsa hem yemeye içmeye dikkati, Hem sporu eşzamanlı götürmek. ikisi beraber olunca daha kolay veriliyor.
kilo verin.
Spor yapmak, 3 beyazı olabildiğince azaltmak, az yemek ve akşam 17.00'dan sonra bir şey yememek. Özellikle aralıklı oruç çok işe yarıyor.
Evet selamun aleyküm a dostlar. Deprem korkusuydu, bayramdı, aşk acısıydı derken ve bazı şeylerime çok güvendiğimden götü göbeği salmışız meğer.

Sexy bir chubby memeleriyle de barışıktır ama 2 aya dügünümüz var. Benim o akşam damattan sonra düğünün en yakışıklısı olmam gerekiyor. (işte abime ayıp olmasın diye damattan sonra dedim yazık)

Evet tavsiye alayım lütfen.
her gün 10 bin üzeri tempolu yürüyüş yapın 2 aya kalmaz fit vücudunuz olur.
bol bol seks.
Su diyeti?
tek tavsiyem yememek. sadece yemeyerek ve akşamları leslie boosted walk yaparak 16 kilo verdim.
Strese girin .
sebze ve meyve ağırlıklı dengeli beslenin...

az kilo verirsiniz, yavaş yavaş verirsiniz ama sağlıklı verirsiniz.

yazıktır yüklenmeyin kendinize. ama ne olursa olsun hareket de edin.
sözlük kızlarının verdiği tüm tavsiyelerin tersini yapın.
Boğazınızı tutun, spor yapın. Hiç olmadı yürüyün. Ve 2 kilo alsanız dahi ne olacak ya moduna girmeyin. Her ay 2 kg, senede 24 kg. Allahım yine zehir gibiyim.
Hamur işlerini ve şekeri olabildiğince azaltmaya çalışın.
yiyin yiyin, sığır gibi yiyin !..
Tek çaresi az yemek. Gerisi fasa fiso.
Kara sevdaya tutulun.
yemeyin. kalori hesabı yapın.
Her sabah aç karnına kardiyo yapın.
Az yiyin , çok hareket edin. Çok yeseniz bile çok hareket ederseniz yine zayiflarsiniz. Bir de çok düşünün, ince düşünceli insanlar zayiflar.
kilo batra'yı bulmak.
Erdoğan düşmanı olmanız yeterlidir. Sürekli oktrollük ve islam düşmanlığı ile meşgul olacağınız için yemek yemeye fırsat bulamayacaksınız ve zayıflayacaksınız.
çok basit bir formülü vardır.

sabah yulaf, öğlen protein artı karb, akşam sade sebze.

son öğün 6'da alınır, 9 buçuk gibi bir çay fincanı beyaz leblebi, 10'dan sonra hiçbir şey yenmeyecek.

günde 3 lt su minimum.

kilo vermedim diyene parası iade. lol