bugün

Adeta bir ölüm Grubu. Açlıktan öl daha iyi yemekleri. Bunları savunmak için tek argüman 'askerde görürüm ben seni'dir.
(bkz: kırdın)

Bir de kerevizi en başa yazmışsın.
(bkz: insanlar için uygun olmayan sebzeler)
lennykerevizin sülalesi.
Kereviz ile kabak i cikar. Diğerleri super, bir de buna eklenmeyen bamya var ki a dostlar öl bit tadına.
kerevizin salatası
pırasanın bol limonlusu
enginarın zeytinyağlısı
karnabaharın kızartması
kabağın dolması..
olsada yesek..
Yemek tarihinin en kötü 5'lisi. Ölüm Grubu gibi amk. Bir de bunları ciddi ciddi yiyenler var.
içlerinde yine kötünün iyisi olarak kabak vardır kızartması güzel oluyor,zeytinyağlısı da aslında.
suicide team.
Enginar kraliçedir. diğerleri de nedimeleri.

Pırasayı sevmem. Çok entrikacı. Diğer saray erkanını mideye indiresim var.
berbat kokulu sebzeler klübü.

hepsi Beşamel sosla fırınlanınca bişeye benziyorlar da kerevizin hiçbir şekilde gideri yok. kerevizi severek yiyen insandan korkarım ben. her şeyi yapabilir o.
Saglikli besinler kulubu. Hayati burger king'de hamburger yiyerek gecen hamur kafalilarin sevmemesi normal. *
Son ikisinin kızartması şahane, ilk ikisinin zeytinyağlı yemeği güzel. Ortadakinin hiç şansı yok.
karnıbahar sevilmez mi.
Hayatımın bundan sonrasında, bunları mutlaka yemek zorunda olduğumu söyleyen doktorun üzerine kustum.
Falçatayı verdim eline, " öldür beni" dedim.
Öldürmedi, " sürün" dedi.. Yiyorum mecburen...
şöyle bir baktım da bir insan hiçbirini mi sevmez. hadi karnıbaharı bol limonlu olarak yerim de diğerlerinin hiç şansı yok be.
ALLAH AFFETSin ama ot yenir mi ya.
Öö' geLiyor içimden.
En lezzetli, en sağlıklı ve en kolay yapılan yiyecekler. Yarım saatte hazır. Daha ne? Hele ki öğrenciler 1 saat patates kızartacağına ya da dışardan siparişin gelmesini bekleyeceğine bunları yapabilir.
Karnıbaharı tek geçerim. Ama gerisi geri gitsin sebzeleri
tümünü yediğim sebzelerdir. sadece kerevizin yemeğini sevemedim, yediğim zaman sarımsaklı yoğurtla salata olarak yerim. enginar da kuru bakla ile güzel bileşir. asla hayır demem o yemeğe. pırasayı zeytinyağlı olarak da , börek olarak da ve yumurtalı kavurma olarak da severek yerim. kabak yemeği, kızartmasını(kızartmasına bayılırım) ve dolmasını da beğenirim. karnabaharın yemeği de fena değildir yalnız salatası ve kızartması şahanedir. tatlı kabağı da hoşuma gider kabak tatlısı olarak. sanırım ben açlıktan ölmem. *
Kereviz candır. Diğerlerini bilemem de.
Kabak hariç tüketmekten haz almadığım sebzelerdir.
(bkz: nasıl şişko oldum)
işkence elemanları.

Bu sebzelerin zirve yaptığı cümle;

Tabağındakiler bitecek.
Tadı iğrenç olan tüm yemeklerin sıralı listesi. Bunları yiyen yolda bulduğu otları da koparıp yer. Kimse bunları yiyebilecek kadar midesiz olmamalı.
bayıldığım sebze yemekleridir (pırasaya ötekiler kadar bayılmıyorum, ama gideri var onun da).