bugün

Türkiye 'de zemin çok kaygan, ve eğer bu doğruysa türkiye 'de her kesimden adaylar halka gerçek yüzlerini göstermiyorlar.
Canım dedem benim.

Çok tatlı bir insandı. Alçak gönüllü, dürüst, güler yüzlüydü. Hesap uzmanıydı. Üniversiteyi derece ile bitirmişti.
22 yıldır Erdoğan'a maruz kalan türkiye'ye fazla geldi. Alevi düşmanı Muhalifler destek vermediği için cumhurbaşkanı olamadı.

1 atatürk

2 inönü

3 ecevit

4 kılıçdaroğlu

Diğerleri tıraş...
CHP ye oy vermeyeceğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Şuan chp nin en büyük rakiplerinden birisi. Eğer bu seçimlerde chp kazanırsa, bir daha adının gündeme bile gelmeyeceğini çok iyi biliyor. Hatta bu zamana kadar ülkenin başına ördüğü belaların ortaya çıkacağınıda çok iyi biliyor.
Eğer duyarlı bir toplum olsaydık, sırf kılıçtarın gitmesi için millet seferber olurdu ve bu seçimde chp ye inanılmaz bir oy kazandırırdı.

Bu seçimde chp çok büyük bir oy alırsa, sadece kilictar değil, etrafındaki .... kitlesi de çok büyük zarar göreceğini çok iyi biliyor. Keşke millet tek yürek olsa.

eğer chp nin oyları düşerse, bu herif ülkenin başına kara veba gibi yeniden çıkacaktır. Bu ve yanındaki yiyici kesim.
Sevenleri şaşırtmıyor. *
CHP'ye en büyük engel bunlar işte.
görsel
Geçen sene hiç aday olmamış olsaydı chp seçimi rahatlıkla kazanacaktı.

Seni yakacaklar bizim yerimize, seni Allah bile affetmeyecek.
hayatımızı zikmişsin haberimiz yokmuş.
halkın senelerini çalmış çöp tenekesi, sevan nişanyan ın gece yayınlarını mutlaka seyredin!
5 yılımızı sikti.

Yoksa reis meis kalmamıştı.
Vahdetinden sonraki en büyük haindir bana göre. Rte için üretilmiş bir proje olduğu açıkça ortaya çıktı.
Umarım acı çeke çeke geberirsin.
Yatacak yeri olmayan kişi. Geçen sene zorla hediye etti akp'ye 5 yılı Allah seni bildiği gibi yapsın.
Özgür özel'in bir numarası olduğundan değil şimdiki seçim haritasının kırmızılaşması.. Miadı dolan tayyib'in karşısına alevi olmayan herhangi bir kişi gelince oylar oto arttı zaten. Başarılı bir adam değildi ama o kadar da kötü bir adam değildi bence.
birazcık şerefi onuru varsa, sabah olmadan ülkeden s. gider
bu herif ve yandaşları ülkeden defolup gidene kadar her gün bela okuyacağım. başka şeyler de diyeceğim ama buraya yazamıyorum.
bu münafık yüzünden gençliğimiz heba oldu.
mezarına sıçılası adam!!!
gizli tayyipçi!
etkisiz muhalefet!
çapsız adam!
p.zevenk!
yıllarca bu it yüzünden torpilci tayyibe mahkum kaldı halk!!
görsel
Ekrem başkan ile gir seçime diye yalvardık sana Senin yatacak yerin yok yerin…
Ben tohumlarını ektim şimdi meyvelerini topluyorlar diyor Bir de utanmadan...
ismail Saymaz:

Kemal Kılıçdaroğlu, anketlere rağmen adaylıkta diretmeyip imamoğlu veya Yavaş’ı cumhurbaşkanı adayı gösterseydi, Türkiye 10 aydır Millet ittifakı tarafından yönetiliyor olacaktı.
her seçim sonrası aziz nesin'in türk milleti aptal ve ömer hayyam'ın "celladına aşık olursa bir millet" sözlerini paylaşan kılıçdaroğlu muhibi chpliler, nesin ve hayyam bu sözleri size söylüyor.
Eğer chp nin başında kalsaydı chp yüzde elli nin üzerinde oy alırdı.

Gecikmiş bir nisan şakası.
Fanatik chp yobazları tarafından 2023 seçimleri öncesinde "türkiyenin ikinci kurtarıcısı olacak dersimli kemal" olarak lense ediliyordu. Son seçim sonuçları ise gösteriyor ki, asıl "türkiyenin ikinci batırıcısı" ünvanını layıkıyle hak ediyor.
ismail saymaz:

kemal kılıçdaroğlu, anketlere rağmen adaylıkta diretmeyip imamoğlu veya yavaş’ı cumhurbaşkanı adayı gösterseydi..

peki ismail bey; meral hanım sizin söylediğinizi söyledi diye aforoz edilmedi mi ve bu konuda meral hanımı bugün bile en çok eleştiren siz değil misiniz?
Nenemin taşşakları olsaydı dedem olurdu.
2028e gümbür gümbür gelen reis.
bu dersimli şeytan yüzünden 5 yılımız heba oldu gitti. millet daha yeni anlıyor bunu. bu adam aday olmamalı diyenlere nasıl saldırıyordu fanatik chp'liler. bu herifin gelmişine geçmişine ben var ya... türk gençliğinin giden onca yılının tek sorumlusu bu vasıfsız heriftir. dedesinin dersim'de temizlenmesinin intikamını yıllarımızı çalarak aldı işte.