bugün

döt ettiği akpli millet vekilleri.
önder savın kuklası.
bazen öyle birinin olmadığı aslında onun maske takmış önder sav olduğunu düşünmekteyim. *
(bkz: gandi)
Üzerine bol gelen bir konuma gelmiş, ne yapacağını bilemeyen, arkadaşlar kıyafet alalım dedi gittik aldık, ben ne bileyim etro olduğunu diyebilecek kadar saf, ilkokul müsameresine çıkmış öğrenci gibi konuşmalar yapan biri..
dosyalar, belgeler, kanıtlar.*
(bkz: tipi tip)
çok masum görünüşlü yav, okşayıp sevesim geliyor.
villamı satıyorum.
(bkz: boy)
(bkz: 65 metrekare)
(bkz: kamber kılıçdaroğlu)

bizim oraları süründürmüş rüşvetten..
geliyor geliyor kılıçdaroğlu tertemiz hem de dürüst bir insanoğlu.

(bkz: öyle bişeydi)
Finaller yaklaştığında komşunun Onur Akın'ın Kılıçdaroğlu şarkısını yüksek sesle dinleyerek ders çalışmamı engellemesi sebebiyle onu uyarmama neden olması.
recep bey diyor ki ile başlayan konuşmalar.
(bkz: recep bey)
EFLATUNUN VECiH SÖZÜ GELiR;

"Kendini idare etmesini bilmeyenler, kendi yurttaşlarını yönetmek iddiasında bulunamazlar"
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=180296
(bkz: poşet dosya)
son yerel seçimler öncesindeki sürede kemal kılıçdaroğlu denildiğinde aklıma akıllı ve saygılı bir adam gelirdi benim. sonraki süreçte sırasıyla ikisini de kaybetti benim gözümdeki kemal kılıçdaroğlu...

öncelikle ankara'dan kalkıp da "istanbul büyükşehir belediye başkanlığı" için aday gösterilip de istanbul'a gelmesi vardı... bu bence yapılabilecek en kötü şeydi kılıçdaroğlu'na ve bu abimiz yeme geldi açıkçası. he yanlış anlaşılmasın belediye başkanlığına aday olabilir pekala ama istanbul, çok akıllıca olmadı. netekim;

kemal k: istanbul'lular suyun metreküpünü pahalı alıyorlar.
stv muhabiri: ne kadara kullanıyorlar metreküpünü ve siz ne kadardan kullanma imkanı vereceksiniz?
kemal k: ben araştırdım onları tabi. ne kadara kullandıklarını biliyorum.
stv muhabiri: kehkehkeh.
kemal k: araştırdım ben. biliyom yaaa...

son olarak da genelbaşkan olduğu gün itibari ile partililere seslenişi sırasında "genel başkan seçilmesi" ile ilgili olmaktan uzak beyanlarda bulunması ve gene ülke politikası anlamındaki yoksunluk...

velhasılı ahmet kaya şarkısı geliyor benim aklıma kemal kılıçdaroğlu denildiğinde ve şarkı ismini de verelim hemen başım belada(nerden baksan tutarsızlık kısmı özellikle)...
(bkz: zor anlar yaşayan melih gökçek)
edit:melih gökçek sözlükte beyler.eksi oy verdi gelip.
senaryosu yetersiz olan bir dizide, dürüst' ü oynayan tiyatro sanatcısı.
villacık...belki kendi kendilerine çıkarırlar...çömelmem...kayısı...

yani bir yığın manasız polemik.hepsinide kk başlatmış , hepsininde altında kalmıştır.
(bkz: masallardan seçmeler)
(bkz: kürt alevisi)
yürüyen merdivene ters binmek. alkdhaldakjd. komedi yemin ederim.

mersin'i güneydoğu anadolu ili sanması. ayrı bi kahkaha tufanı.

avrupa Sosyalist Enternasyonal'den atınca yae biz zaten çığacağıdık demesi. adkasjhdkas en bombası bu. evet.
umudumuz şaban filmindeki konuşma sahnesi geliyo akla. aynısı harbi lan.