bugün

Mutfağa girdiğimde keki sıvazlıyordu.
Güzel görünüyor, elinize sağlık.
Yazik lan.
Allah baska dert vermesin.
onların mı?

üzüldük.
Herkes o kadar beğendi ki yaptığım keki…
Kabarması,şeker oranı,kreması her şeyi ile çok beğenildi. Tarif istendi..
sizin yüzünüzden panik oldum sabah başka kek yapacaktım.. sonra dedim ki kızım nervio saçmalama onların yazdıklarını ciddiye mi alacaksın…
iyi ki dinlememişim sizisjdj. *
o sırada saçlarını kabartıyordur.
Daha yeni yeni kek, börek, çörek yapmaya başlayan kızdır biraz şansa ihtiyacı vardır.
ramazan pidesi yaptım o bile kabardı.
kabartamayanlar utansın.
Yeni gelindir.
göğsü küçüktür.
Kabartma tozunu koymayı unutmuş olabilir. Bazısının eli maharetsiz oluyor, kabartma tozu işin bahanesi oluyor.
kabartma tozunu henüz karışımı yapmadan direkt una dökün ve önce öyle çırpın. sonra karışımı ekleyin. kek kabaracaktır.
Kekini yeme onu ye.
Suç kızda değil Borcamda yapılan kekler pek kabarmaz. Metal ya da granit kalıplarda yapılması tavsiye edilir.
Arkadaşlar pişmemiş halinden anlayabilirsiniz ne kadar kabardığını ya. Kabartma tozu da koydum ayrıca unutmadım..
beceriksiz olduk iyi middjf.
Kabartma tozu koymayı unutmustur hemen yaftalamayın yahu. Sözlük kızları beceriklidir ..
yulafli pandispanya olmus.
ellerine saglik.
Niye hayal kırıklığı ya ne güzel kabardı. Sizin beklentinizi karşılayacak kabarma ölçüsünde olmaması kabarmadığı anlamına gelmiyor sayın judas. :d
ayrıca Şerbetli kremalı olacak bu zaten. Şerbetini döktüm. *
nervio seni üzmek istemem ama sonuç hayal kırıklığı. şerbet dök bari. hiç olmazsa revanimsi bir şeye benzesin.
Kabarırsa benimdir, kabarmazsa sizindir diyen kızdır...
görsel
görsel

Evet arkadaşlar iki katına çıkmış kekimiz.. bu da kabarmış demek oluyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. *
görsel
Üzülmesin.

O kabarmayan keke bir de true gözüyle baksın. Gerçi true ortada bir kek olmasa bile kabarmış lan iyi bu deyip sizi yanıltabilir.
Kabarırsa paylaşırımshdhdj. *
lütfen görsel paylaşır mısın nervio? kabarmış bir kek görmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki.