bugün

temsili:
görsel

(bkz: sözlükte çok fazla kötü insan olması).
görsel (bkz: eski sevgilim)
@241 geçmiş olsun birader, eğlencelik kız çıkmış yenge.

Not: biz yine yenge deriz...
hülya avşar hakiki kars kaşarıdır.
şey adı lazım değil rte nin mommy.

edit:ayıp oluyo çomars, eksilemeyin ha şöyle.
bugün fabrikada ustaların birbirine hitap şekli olarak kullandıklarını duyduğum kelime.

+ sen kaç senelik kaşardın?
- 14
+ doğru sen eski kaşarlardandın.
Tost sevme sebebi.

(bkz: Erimiş kaşar)
inanılmaz yavan bi peynir. nereninki olursa olsun boktan yani. aga hiç özel bi tadı yok ya. tosta bile gitmiyo bence. gerçeğini bulabilirseniz kelle peyniri alın tostlarda farkı görün. susurlukta da kelleyle yapıyolar zaten. kelleyi de bir tek güney marmara'da bulursunuz. bursa'da bile mihaliç felam diyolar mihaliç değil olm o kelle peyniri. sütaş falan da almayın alakası yok orijinaliyle.
başlığın içerisine girmeden sadece başlığı görenler
başka türlü sanıyordur kesin yani ben ole sandım.
Herhalde en meşhuru karsa ait olandır.
ismi koşer'den gelir.
Yahudilerin şarküteri sektörüne armağanı.

israiloğulları büyük göçten sonra Kenan yarımadasına yerleşince etin sütün dibine vurmaktan fazla protein yüklendikleri için gut benzeri hastalıklara yakalandılar. Eklem yerlerinde başta olmak üzere ödemler oluştu. iş bilir kimseler durumun hayvansal gıdaları fazla tüketmekten olduğunu söylemeleri üzere et ve sütü aynı anda yemeleri yasaklandı. Hatta o kadar ileri gittiler ki ete değen kap kacağın içine süt dahi koymaz oldular.

Dünya üzerinde yaşadıkları her ülkede hemen hemen ticaretle uğraştıklarından yaptıkları her ürünün kosher olup olmadığına dikkat ettiler. Evet mayaladıkları bu peynire değil et eti kesen bıçak bile değmemişti. Lakin biz yahudi olmadığımız için bu yeni peyniri sucukla filan tost yaparak çok bi sevdik. inanır mısın benim müslüman gardaşım 13,5 milyon yahudi bi karışık tostun lezzetini tadabilmiş değil. itikadınca Haramımış Ellam.
günümüz kızları. kesinlikle.
Kaşar deyince benim aklima gelen kizdir .
izmir'in en meşhur şeyi.
izmirli kızların evrensel etiketi.
bazı kadınlar kaşardır çünkü bunlar seni beni takmaz içinde sevgi saygı barındırmaz.
azılı azgın pis kaltaklardır. ama yine bir başına ölen giden zavallılardır.
akla peynir yerine eski sevgiliyi getirmesine şaşırmamama şaşırdığım peynir türü.
yenisiyle tost ve pizza yapılır, makarnaya ve yağda yumurtaya konabilir. eskisi tek başına yense daha güzel olur şöyle küflüsünden.
aynı zamanda iki ekmek diliminin arasına girmeyi başarabilen (daha çok dişil cinsiyet için kullanılsa da erkeği de mevcuttur.) insanlar için uygun bir sıfattır. *
Beşamel sosun yanındaki gözlüklü kızdır.
görsel
güvenilir yerlerden temin edilmesi gereken bir peynir türü/süt ürünüdür.

büyük marketlerdeki çoğu markanın kaşarı kaşarlıkla uzaktan yakından alakası yoktur çünkü.

kısaca kalitelisi her türlü yemek/besin ile uyum göstermektedir.
kız türüdür.
görsel
Tazemi mi eskimi mi ? sorusu sorulacak tanimlamadir.