bugün

entry'ler (38)

kadın güzelliğinin üst limiti

Çok fazla.oldugunda. ego seviyesi Kontrolsuz olup Kendini beğenmesi Muhtemeldir.

erkeklerin kadınlarda bir tek güzellik araması

Erkegin doğasinda vardir güzel kadını bulmak Diş güzellik onemini asla yitirmez Bu erkektede.geçerlidir.

neden sevgilin yok

Kimse konuşmaya cesaret edemediği için ayrıca teknoloji çok fazla geliştiği için günümüz şartları.kimse evinden çıkmıyor.

dinlemekten zevk aldığınız şarkılar

Ayten Alpman Tek Başina #eski 45lik (bkz: )

soğuk suyla duş almak

Şok etkisi yapar.

tütün mamullerindeki vergi artırıldı

Son zamanlarda babamin dert ettiği mevzudur. Tütüne baslamıştir.

özlenen çizgi filmler

Powerpuff girl Camp Lazlo Dexter Labarstuvarı özlenen yıllsr 2009 .

nasıl birisiniz

Ne söylediğime bakma nasıl söylediğime bakarsan anlarsın zaten nasil bir kişiliği olduğu.

el ele tutuşmak

Güven hissi verirsin Düşünmesi bile güzel dedirten Eylemdir.

kapris

Kapris yapan kadın aşik olduğunu erkege belli etmektir muhtemelen kırgınlıktan veya kızgınlıktandır ama erkeklerin bu konuda sabirlısı olması muhtemeldir .

işsiz sayısının 4 milyon 544 bin kişi olması

Dahada artacak olan sayıdır kıs ayında daha çok oluyor.

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

Sen ayrı trende Ben Ayrı garda şarkısı benim ona olan hasretimi anlatan.şarkım daha çok resimlerine bakarak dinliyorum beni içten içe yiyor ama elimde değil unutamıyorum https://youtu.be/YFUUsqHn8Wo

eski sevgilinin evlenmesi

Yaşamak istemediğim başlıktır.

tüm kadınları seviyorum

Kadınları tanımadan sevmeyin yoksa hayal kırıklığına uğrarsınız çok sevdiğiniz kadına duygularınızı açıyorsunuz bi bakmışsınız sizi istemiyor ve üstünede hakaret yağdırıyor hiç beklemediğiniz insan bunu yaptığı zaman acaba nerde yanlış yaptım ben diye düşünürsünüz yanlış kişiye mi aşık oldum lan? diye söylenirsiniz.

hoşlanılan kızın yüz vermemesi

Umursamadığına işarettir sizde soğuk davranın .

seninle şöyle olabilirdik

Seninle Başbaşa konuşup seni ne kadar uzaktan sevdiğimi söylebilirdim ama buna sen izin Vermedin oysaki ben senin fotoğraflarınla uyudum seni düşledim seni özlemeyi öğrendim sana gönlümü açmak istedim taaki sen 'Seninle konuşmak istemiyorum dediğin anda tüm hayallerim yıkıldı durduk yere bana hakaretler söyledin ben bunları hak edecek ne yaptım gülüm seninle sevgili olabilirdik.

piyano çalmayı öğrenmek vs gitar çalmayı öğrenmek

Gitar çalan insan şarkı daha iyi söyler Piano çalan insan ise Müzik Kulağına sahip olur benim bildiğim kadarıyla.

anın görüntüsü

görsel
Yaban Ördeği

ölüm

Hayırlı ölümler nasip etsin yüce rabbim.

sabah sabah koşarak oy kullanmaya gidenler

Sanki Savaşa gidiyorsunuz .