bugün

gerizekalının tekidir. abazadır. aklı seksten abuk sabuk şeylerden başka bir şeye çalışmaz. karakteri de bu yaşına kadar gelişmemiş kişidir bana ergen der ama ergenin kendisi olduğunun farkında değildir en acısı da bunları geç görebilmiş olmamdır. uzak durulması gereken kişidir.
gerçek bir bencildi. acımasız, öküz, üşengeç, alkolik bir egoistti. (yakışıklı değildi) eee amk ne bok yemeye sevgili oldun madem diye söylenenler olacaktır elbet. onlara şunu söylemekten çekinmiyorum; peşinden koşturan erkekler daha çekicidir. tabi şimdi bu kabak gibi tespite alakasız yerlerim gülüyor orası ayrı konu. bu adamın üniv. bitirme tezini ben yaptım ya. işsizken maddi manevi yanında oldum. (her hafta iki kere rakıya, diğer günler birasını eksik etmeyerek mütişşş bi sevgili oldum) iç sesim; ulan ceylo sen bile böyle mallıklar yaptıysan başka kızları eleştirmeyi kesersin artık. göt seni. neyse, sonra bu geri zekalı sevgilim üniv. diplomasını yedinci yılın sonunda alınca askere de 32 yaşında gitti. gidersin acemi birliğine ankara'ya bizzat götürürsün. mal gibi 10 saat direksiyon sallarsın o hergele için. gelip o yorgunlukla işe gidersin bir de. hey gidi hey. şimdi kılımı kıpırdatmam. neysecime, sonra hergelede şans da var anasını satim. adam bodrum'da askerlik yaptı. sabah kalkarsın sevdiği ne varsa börekti kekti yaparsın atlar uçağa gidersin yanına. öküz gibi yer. çorap aldın mı bana son gönderdiklerin biraz kalındı der. beyefendi yıkamazdı her hafta on çift çorap atardı. amk yeşil don ve siyah çorap görmek istemiyorum artık. sonra bu vatandaş askerden geldi bana dedi ki; sen çok iyi birisin yeeeaa ama ben eski sevgilimi unutamadım. ben çok düşündüm sana yazık olmasın der. be pezevenk zaten beni çatır çutur yedin bitirdin daha ne yazık edeceksin. heee iyi tamam dedim, şaşırdı. sonra öğrendim ki bu eski sevgilisi kız hastaymış. hırsızlık yapıyormuş. bunun ablasının altınlarını filan çalmış. bunun cebinden para yürütmüş filan. eee yavrum ilahi adalet derler buna. şimdi dönmüş mesaj atıyor bana; çok mu ah ettin başıma gelmeyen kalmadı diye. hala önemli zannediyor kendini. üç senemi piç etmişssin, benim duygularımı ve paramı iç etmişssin. şimdi ah etme diyor. sikicem ebesini ya, salak. lan helal olsun yine ben yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim ama sen adam olucan diye ben kendimi paralarken sen git o sünepeye. ıyyykk yemin ederim yazarken tiksindim olaylardan. neyse ki boş beleş bi kız değilim de ağlayıp zırlamadım. işime gücüme baktım. anasını satim kariyer yapıcam diye götümü yırtmaktan kazandığımı harcamaya vaktim kalmamış yeni farkettim. gidim biraz uçağımın oturma odasında para saçayım. para saçma saatim gelmiş, şaka lan şaka kızma hemen.

kızlar bi dk bakın, ben bunu adam ederim yeeaa diye ağzınızın suyunu akıttığınız erkeklere bye bye diyin. çünkü adam edemiyorsunuz. adam olmak sonradan olan bişey değilmiş yani. yani bir adam ya zaten adamdır yada değildir. boşuna uğraşmısız yıllarca. bunu atlamayın annem. hadi selametle.

yıllar sonra gelen edit: yazarken kafam güzelmiş sanırım bu kadar küfürbaz değilimmmm hiiyyhh utandım şu an küfürlerimden :D
Kim olursan ol senin adın eski sevgilim kalacak..
Ozan koçer şarkısıdır.
Karaktersiz insanın tekidir aynı zamanda Ozan koçer' in bir şarkısıdır.

Neden yüzüme bakamıyosun?
Yine ne saklıyorsun?
inan bir tek sende gizli kalmayacak..
insaf, canımı yakıyorsun
Neyine yapıyorsun
Durdur intikamım ikimizide yakacak..
Saygımdan, sevgimden biraz değer verdiysem
Yaşadıysam bir sebebi var bir son bahar ömrümden

Kim olursan ol senin adın eski sevgilim kalacak
Kalbine sor beni, sor hadi yarın geç olacak
Sebepler bul bana, yalanlar kur hadi alçak
Önce kendini affet, ben seni affettim

https://m.youtube.com/watch?v=MHmKSu7yMs0
Bir şarkı. Ayrıca;
Beni aldattığı kadınla nişanlandı geçen akşam. insan gerçekten hayret ediyor...
eski silkdiğim.
Denenmişin denemesi olmaz...
Sağlam olsa eskimezdi.