bugün

24 saat pencerenin önünde her daim nöbet tutan ve yokluğunda yerine nöbetçilerini yazan bir komşuya sahipseniz, yaşadığınız sinir bozucu durumdur. sokağa her gireni çıkanı not eder, kucağındaki ajandasına...
+ saat 13:15 remzi sokağa giriş yaptı.
+ saat 13:49 34 tc 34 beyaz brodway giriş yaptı.
ununu elemiş eleğini asmış, hayatının 3'te 2'sini balkonda sokağı izleyerek geçiren yaşlı teyze sayesinde zina yapmaktan kurtulmaktır. *
sallamamak gerek kendilerini,
hatta öyle ki, pişmiş kelle olmak gerek! bana nişanlın mı diye sormuştu münasebetsizin teki; yooo takılıyoruz diye eve girmiştim hatunla yazlıkta!

tabii bizimkilere hemen telefon gitmiş filan... kızdılar biraz ama ne yapalım sokakta mı sevişeceğiz, dedim sanırım hakverdiler... (Bir daha yazlıkta olmaz diye de ekledim)

Sonra kışlıkta devam ettim, ne yapalım yahu? Allah Allaaaah...

Gençler, insanlar sevişecek kardeşim; bu iş bu kadar basit! Manyakça sebeplerle birbirini kesmekten, boğazlamaktan, küfür etmekten iyidir! Ne demiş luma "Sevişelim, sevilelim; arada da güzelce içelim arkadaşlar"
hatun sokağa giriş yapacağı esnada görünmeden teyzenin ziline basılır. teyze kapıya koşunca hatun binaya giriş yapar. teyze umutsuzca tekrar cama yönelince hatun eve girer. olay biter. vuruşulur.

(bkz: mevzu seks ise gerisi teferruattır)
ergenlerin ya da konu komşu ne der diye düşünmekten kendini alıkoyamayanların problemidir. hacım koy götüne rahvan gitsin! kimin kiminle seviştiğini dert edinip, konu komşuya iletme ideali ile yaşayan teyzeleri dikkate alıp cinsel hayatı sekteye uğratmak üzücüdür. menapoz teyzelerin kulisini dikkate almayıp sevişmenizi öneririm. ama hak vermeden de edemiyorum teyzelere. bu halk kim kiminle sevişiyor bilmek ister.
komşuya ne?! atın korkmayın, bulaşırsa da, yürü git! diyin gitsin...

konunun başlığı erkek atamamak olsa daha ilgi çekici olurdu, hep eve atan biziz, yorgunluk be birader...
bir de ev sahibi yüzünden atamamak vardır. o da başka bir vahamettir.
(bkz: apartman komşularının hadsizliği)
ispiyoncu, meraklı komşunun yanında, -daha beteri- karşı komşu birde

anane ile dedeyse bedeviliğin sınırlarında dolaşan bünyenizle

barışmak en güzelidir.

(bkz: ironiyi seviyorum)
(bkz: sinirlenip karşı komşuyu eve atmak)
ezik bünyelerin işi.

koyarım karşı komşuya uçkuruma ne karışır lan?

evime gelen her karşı cinsi sikiyor muyum?

misafirim, arkadaşım gelemeyecek mi?
iki satır sohbet edemeyecek miyim?
karşı komşu birde akrabaysa daha vahim durumdur.
daha fena durum ise karşı komşu yüzünden eve giremeyen erkektir. gireyim bişey olmaz merak etme diye dil dökersin hatunu ikna etmeye çalışırsın tamam dese bile yolda karşı komşu sorunu gündeme gelir ve erkek yıkılır.
karsı komsu marsı komsu takmam kardeşim ama karsı komsunun cocugu sizin arkadaşınızsa bu kötü oluo özellikle eve atılan sevgiliden ayrıldıktan sonra.