bugün

Sözlük erkeklerine sorulan soru.

Şahsen ben hiç yemedim.
Para yenen bir şey olmadığı için yemezdim herhalde doğal olarak, evet.*
Merak edilendir.
Yerim ya nolacak karımı da yerim minnoş ua.
Karı kocaların arasında paranın lafı bir yere kadar olmaz. ikiniz de çalışıyorsunuzdur erkek işten ayrılmıştır ev geçindirmek kadına düşmüştür, ortak bir yatırım olacaktır kadın parayı koyar olur ama bazı erkekler bunu meslek haline getiriyor siktirsin oradan.
Valla ben o konuda biraz geri kafalıyım. Ne kadar kart ıvır zıvır var ise yengenize veririm. Haftalık usulü ile çalışıyorum, yengenizi 7 gün 24 saat sevmekteyim o ise karşılığında her hafta cebime koyuyor haftalığı. Zati kendisi aynı zamanda iş ortağım olduğundan ister istemez yiyorum. iş yeri, ev tapusu hep onun üstüne sıkıyorsa sevme...
o ne biçim soru lan. amına bile korum.
yemem . kendime saygım var.
ben onun herṣeyini yerim.
Yerim tabi o da benim para mı yer.
karıyı buldunuz parasını yemek kaldı. siz önce aç karnınızı doyurun da karının parası varsa yeme düşüncesine girin.
yemeyenin malını yerler.
Karımı da yerim. Olursa.
Sonuçta hayatımı emanet edeceğim insanın herşeyi benimdir benimde onundur. Sen ben varsa o iş olmaz o kişiye eşim demem..
suudi imam "aç kaldığınızda karınızı yiyebilirsiniz" diye fetva verdiği akla gelince...
neden olmasın?
zaten yiyorum/yedim de karımın (eşimin) parasını. çalışan insandı kendisi. şimdi çalışmıyor ama rahmetli kaynana kayınbaba ölünce şişli de miras kalan (hissemize düşen) binadan gelen kira paralarını yiyorum/yiyoruz.
no problem yani...
karınızın pıttığını yer misiniz diye okudum ay ben gülerim demeye gelmiştim.
Ben yemem.
Kendine yetsin yeter.
Bana kendi paramı yedirtse razıyım.
Yemem gurur yaparım.
Karımı komple yerim. Parası da dahil.
Bir kadının parası asla yenmez. Kadın ise hem kendi parasını hemde eşinin biricik kocişinin parasını yer. Yemeli. Canım kadın eline sağlık afiyet olsundu.
ben olsam ikimizin parasını ortaklaşa kullanmak isterdim.
Kocam beni yesin ben de parasını. Daha makul sanki ihihih