bugün

ilginç nickli bir altıncı nesli yazar.

(bkz: hoşgelmişler)
3 mekke alır mısınız lafının sahibi yaratıcı kişilik. ayrıca bana verecek söz verdi. dedim vermeden önce bi yıka temizle. vay efendim hemen haykırdı. yok efendim biz pismiy mişiz de zartta zurtta. dedim ayı sen hiç görgü kurallarını öğrenmedin mi, vermeden önce yıkanır öyle verilir temiz temiz. şapkasına kavuşacağım günü sabırsılıkla bekliyorum. evet kendisi caddebostan'da ki zirvede getireceğim saz arkadaşlarımdan biridir. severek dövüyoruz.
hergün sabahlayıp, ezandan sonra sözlükteki yavaşlamayı fırsat bilerek kankasını dürtüp, "hadi lan kalkda birşey yiyelim beynim durdu" diyerek yerinden ettiğini düşündüğüm, aramıza yeni katılmış, güzel entryler girmeye çalışan ve yer yer başaran, iyi olma yolunda ilerleyen sözlüktaş. hoşgeldin.
muhtemelen ilk duyduğu cümleyi kendine nick edinen yeni yazarımız.* hoşgelmiş.
nickini her gördüğümde açlığımı hatırlatan yazar.
caddebostan sahil alkolümüzdeki kan oranı zirvesinde en sağlam 5 kişi kim dense zaten 3 kişi sayabilirm biri de bu kafkas yöresindeki arkadaştır. başka başka toplaşmaları bekliyoruz efenim.
kanka olunası yazardır. *
beni öpüp o sakallar gidecek aşkım diyen yazardır kendileri an itibariyle. yine de seviyoruz, abaza mabaza ama.
kendisi yemek yiyelim o zaman dediğinizde 'olur ama ben ısmarlamam eheh' demektedir. boşuna sevinmeyiniz ısmarlar diye.
doğru mu söyledi bilmiyorum ama sırf bana şiir kitabı getirme uğruna zirveye gelmiş yazardır. çok ortam olmadı ama yine de baya muhabbet ettik kendisiyle. zirvedeki kafa dengi adamlardan birisidir. daha çok şey konuşucaz, paylaşıcaz bu adamla. hissediyorum, evet.
(bkz: kanka hadi emo olalım)

bi de insanları kandıran yazardır. yapma olum böle işler.
caddebostan'daki zirve boyunca telepatik yolla anlaştığımızı düşündüğüm yazardır. yüzündeki bitmek tükenmek bilmeyen gülücükleri baktığı herkese bulaştırması da cabası.
(bkz: şakacı şey seni) * *
'sen ramazan boyunca mı çıkıyorsun' sorusuyla yarıldığım ama kendisine çaktırmadığım sempatik yazar. çaktırsaydım da karizmayı mı dağıtsaydım?! * arkadaş olunası yazar.
''tamam lan hadi yiyelim'' diyeceğim insandır. hoşgelmiş, yazadursun sözlükte.
vızlarına kurban olduğumdur. **
kopyalayıp yapıştırmada bile zorluk çekiyor sanırım yazarı. olur öyle ama.

(bkz: #8519113)
karnı aç olan, hesabı arkadaşına kitlemeye çalışan, sinyal atan arkadaş türüdür. =)
sözlükteki en iğrenç nickli yazarlardan.
(#9822251) entrysiyle ortamın amına koyan yazardır. çok sevmiştir bellidir,ama ne zaman biteceğinin haberini beklemektedir.
sana burada uzun uzun şöyle yap yiğen böyle yap demeyeceğim ama son nefesine kadar onunla bir şeyler yaşamaya bak.
(bkz: öğrenci evi)
'kanka hadi bi zahmet be' cümlesinin nazikçesidir.
doğumgünüymüş, kendisine iyi ki doğdun diyoruz. hayatının geri kalan günlerinde, yüzünde kocaman, aptal bir gülümseme olacak kadar mutlu olması dileğiyle.
tam olarak 1 saat önce söylediğim ve an itibari ile ev arkadaşıma içimden küfürler etmeme neden olan cümle.