bugün

pamukkale bence daha iyi kanka, tavsiye ederim.
Herhalde çoğu kişinin büyük güven duymaya devam ettiği firma. Birkaç farklı şehre de sefer açtılar son yıllarda. Memnunum.
Son zamanlarda kalitesini arttırma yoluna gitmiş bence başarılıda olmuş şehirler arası otobüs firması
Maalesef o eksi kalitesinden eser kalmamış.
Daima minimum 15 dakika geç kalkan otobüs firması.
pamukkale varken tercih etmeyeceğim bir otobüs firması.
Tekli koltuğa +20 lira fark alan otosbüs firması. Herhalde giderken 1 şat tekila veriyorlarmis.
Diyarbakır'a 1 otobüsünün devrilip 33 yolcusunun yaralandığı firma.
https://tinyurl.com/y863kmmd
pamukkale kadar olmasa da en iyi otobüs firmalarından biridir.
görsel
5 kez aramama rağmen ulaşamadığım firma.
Özlem Adana'dan yer ayırdım mecburen.

ve özlem Adana'ya tek seferde ulaştım.
görsel
görsel
en büyük otobüs firmalarından biri.
herkesin kahrını çeken emektar otobüs şirketi.
umarım beğenirim..

Edit: Beğenmedim.
Allah korusun en fazla kaza yapan otobüs firması. Bunun en büyük nedeni fazla otobüsleri olmaması ve şoförlerin uykusuz fazla mesai yapmasıdır.
Şuan itibaren otobüsü ile Balıkesir'e gittiğim firma. 4 saatlik yol için su içecek ve abur cubur veriyorlardi, almadigim için bakmadım tam. Evet çay ve kahve yok ama yine de idare eder.
Metroyla kapışır.
Adı var diye bir tanıdığım için buradan otobüs bileti aldım.
Gürün - istanbul 200 TL.
Yorumlara baktım da hiç iç açıcı değil. Eskiden kamil Koç otobüsü ilk tercihlerden olurdu.. 2019 yılında da Almanlara satılmış.. 100 yıllık firmamızı 7 yıllık firma devralmış, üzücü.
bir zamanlar en iyi otobüs firmalarından biriydi.

şimdi ise metro turizm ile birlikte en kötü otobüs firması.

allah kimseyi bunların eline düşürmesin.
Seyahat boyunca, varılacak yere kadar olan her il, ilçe, kasaba, köy, nahiye, terminallerine giren, sinir katsayınızı, allahu ekber dağlarına kadar yükseltebilen, düşman başına denilesi otobüs firması.

En dandik firmaya bile evet, Kamil koç' a hayır!
Şu an kamil koç hizmeti ile yoldayım samsun'a gidiyorum. Sıkıntılı yanı tabletlerin bir halta yaramıyor olması. ne TV çalışıyor ne de oyunlar çok boktan bir şey.
Zonguldak ereğli'de otobüsünün devrilmesi nedeniyle 17 yolcu ve 1 muavinin yaralandığı firma
görsel
Şu frençayzing denen sikko icat yüzünden kaliteyi yerle bir etmiş firma.

Gitmiş elin lazına, artvin ses turizme isim hakkı vermiş. Tipini siktimin herifleri sabahtan beri tulum dinletiyolar millete. Muavin en arkada uyuyo, alarm kurmuş uyanmıyor ırzını siktiğim.