bugün

zeka seviyeleri ile doğru orantılıdır. kendilerini metalaştırarak parayla kazanılan güce taparlar.
kadınlar paraya tapmaz.

içgüdüsel olarak paranın kişiye kattığı olgu değer nitelik ve güce tapar aslında zaaf odur, sen nasıl kadın seçerken izbandut gibi iri yarı bıyıklı kadın seçmiyorsun onlarda erkek seçerken güçsüz parasız çelimsiz erkek seçmiyorlar olay bu.

kaç defa anlatacağım amk, bıktım lan olgun olmaktan.
daha kötüsü ;
sike sürülecek aklı olmadan felsefe yapmaya çalışan yazarlar.
(bkz: baskasinin evinde sicamam)
yanlış bilgi. kadınlar penise taparlar..
para güçtür. doğadaki tüm dişiler de çiftleşmek için en güçlüyü arar ister. kadın da insanın dişisi olduğuna göre güçlüyü isteyecektir. ve güçlü olan erkek doğada olduğu gibi seçme hakkına sahip olur.

ancak bir noktayı atlamamak lazımdır. para evrensel olarak güçtür fakat bazı kadınlar zekayı güç olarak görür bazısı fiziksel gücü esas güç olarak görür. yani kadınların geneli parayı güç sayarken içlerinden diğer şeyleri güç olarak seçenler de vardır. karakteri güçlü adam genelde parası olandan daha güçlü görülür fakat parası olmayan erkeklerde genelde karakterdeki güç kendine güven noktasında biraz sarsılmaktadır. parası olan her adam karakterli değildir ve karakteri güçlü olan her adam da zengin olamayabilir.

şimdi ben buraya neden çıktım? Niçin Çıktım? Nasıl çıktım? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz yürüdüm çıktım. Çıkmamış da olabilirim. Çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. Görünen köy uzakta değildir. Buraya çıktıkta, sonradAn çıkmadık mı dedik? Bunlar bir takım uydurma laflardır...''
kesinlikle doğru bir genellemedir. zaten genelleme demek ''geneli böyle'' demek. istisna isen, kaide sikersin. değilsen; seni koca koca adamlar siker para aşkının uğruna.

beni yemeyin kızlar. hadi herkesi yediniz, beni yemeyin.

mal!

ufacık beynin var zaten amk sen neyi savunuyorsun? oku amk;

--spoiler--
ingiltere'nin gözde çapkınlarından ünlü gece kulübü sahibi Peter Stringfelow, kendisinden tam 41 yaş genç eşiyle kelimenin tam anlamıyla yeniden gençlik yıllarına döndü.
--spoiler--

--spoiler--
Eskidji Çarşı işletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis (67) ve kendisinden 35 yaş küçük eşi Yasemin Masis, Moon Beach'te görüntülendi.
--spoiler--

--spoiler--
Geçen yıl St. Barts açıklarında sevgilisiyle böyle yakalanan Roman Abramovich de aşkta yaş sınırı tanımayanlardan. Ünlü işadamı 42 sevgilisi ise 24 yaşında.
--spoiler--

--spoiler--
Renault'nun F1 patronu 58 yaşındaki işadamı Flavio Briatore ile uzun süredir birlikte yaşadığı 28 yaşındaki italyan model Elisabetta Gregoraci ile dillere desten bir düğünle evlenmişti.
--spoiler--

--spoiler--
1980'li yıllarda 'piyano adam' olarak tanınan 53 yaşındaki Billie Joel'in, 27 yaşındaki genç eşi...
--spoiler--

--spoiler--
Aralarında 27 yaş fark olan ünlü reklamcı Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel’in sürpriz evliliği
--spoiler--

--spoiler--
59 yaşındaki Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım da, 30 yıllık eşinden boşanıp kendinden yaşça küçük bir kadınla evlendi. Bir dönem Fenerbahçe Kulübü’nün iletişim departmanında görev yapan 38 yaşındaki Gonca Çelikkıran ile hayatı birleştiren Aziz Yıldırım, aralarındaki 21 yaşlık farkını umursamadan hayatının ikinci baharını yaşamaya başlamıştı
--spoiler--

--spoiler--
Neco, Bodrum’da tanışıp aşık olduğu kendinden 25 yaş küçük olan 38 yaşındaki idil Erge ile evlendi.
--spoiler--

--spoiler--
Woody Allen, Soon-Yi Previn'den 40 yaş büyük
--spoiler--

--spoiler--
Rod Stewart, Penny Lancaster'den 26 yaş büyük.
--spoiler--

--spoiler--
Ünlü ingiliz şarkıcı Bryan Ferry (66 yaşında) , ikinci evliliğini 29 yaşındaki kız arkadaşı Amanda Sheppard ile yaptı.
--spoiler--

bu adamlar senin benim gibi fakir adamlar değil. götlerinde altın işlemeli koltuklar var. biz? biz amk kıçıkırık bir tekerlekli ofis sandalyesine tama ediyoruz. tabii ki onları seçeceksiniz amk.

dağılın şimdi amk. ne kadar çok amk dedirttiniz amk.

not: hala genelleme lafını anlamayacağınızı düşünüyorum amk. hadi bakalım...

amk.

**
çoğu kadının içinde bulunduğu gerçektir. ne zaman cebimdeki dolar destesini çıkarsam bir anda etrafım kadınlarla çevriliyor desteksizim! böylelerin ağzına dolar destesini çarpacaksın ama hoşlarına gider vallahi.
Ali ağaoğlu'nun canlı yayında cepten para çıkardığı program vardır. Ordaki kadını hatırlayın, gözleri çakmak çakmak olmuştu paraları görünce heyecan yapmıştı baya. Bi otel lobisinde buluşsalar ali ağaoğlu neler yapardı kendisine allah bilir.

Böyle milyonlarca örnek var.

Kadınlar, sizi daima güçlüler sikecek.
ben de memeye tapıyorum. herkesin hayatı kimse karışamaz.
dolar görünümlü kondom kullanırsak seks hayatımızın daha keyifli olacağı gerçeğini gözler önüne seren yargıdır.
Marilyn Monroe'nun dediği gibi "Bir kadınla güzelliği için evlenmek doğruysa bir adamla parası için evlenmek de doğrudur."
Hiç şaşmaz gerçek. .
Genelleme yapmasak..
bazı kadınlar için gerçekten geçerli önerme. internetten daha tanışalı iki gün olmuş kız bana maaşımı soruyor nedir şimdi bu ? asgari ücret vs. desem hemen konuşmayı bırakacaktı sanırım. he maaşımı sordu bu sefer de ben bıraktım konuşmayı daha iyi oldu tabi.
adeta erkekler para için şerefini satmıyormuşçasına söylenen söz.. ebette genelledim.
starbucks müdaimi tiki kezolar paraya tapabilirler fakat hatun sınıfına girenler sadece ay sonunu nasıl getircez diye düşünmesine engel olacak bir ekonomik özgürlük hissetmek isterler hem kendileri hem doğcak çocukları için.

kadınlar para tapıyor diyenler bir de böyle düşünsünler.

bu kafadaki hemcinslerime de şu tavsiyeyi vereyim.

o hatun seni yanına 300 tl lik parfümü üzerine boca ederek geliyor. bi zahmet laf yapmada o 2 kahvenin parasını ödeyiver. alman usulü yapma. hayvanlığın lüzumu yok.
doğru bir tespittir.
Yanlış önerme.

Paraya tapmak diye bir gerçek var evet. Ama bunu sadece "kadınların" üstüne simgeleştirmek yanlış.

Çünkü erkeğin de, kadının da paraya tapanı var. Ama nasıl her erkek paraya tapmıyorsa, her kadın da tapmaz.
Genelleme yapanın amına koyulası durumlar bla bla bla.
kahpeliklerinin ispatıdır.
hepinizi karım yapcam.
Para kadın için önce ne anlama gelir buna bakmak lazım.

Kadın paraya tapmaz efendiler.
Kadın için para, erkekte aradığı bir sürü şeyin sadece bir sembolüdür.
Bu ne demek?
Günümüz toplumunda başarı eşittir paradır. Tüm gün kıçımızı yırtsak da bu böyle.
diğeri ise statü.
Başarı denilince akla gelen 2 temel öğe.

Yani "parası varsa başarılıdır "
Babadan zengin erkek müsveddesi ypk mu? Var elbet.
Statü sahibi olup da erkek olmayı becerememiş tipler yok mu?
Çok.

Sonuçta kadın seçer. Ve bunları istemesi kadar doğal bişey yok.
Seçenekler evreni kadını özgür erkeği sınırlı kılar bi nevi.
Kıytırık hale getirilmiş değerler mi?
Anca avuntu.

Toplum sahtelik akıyor.
Ya gidin sayısal oynayıp parayı bulun.
Ya çakal olun ticarette büyük oynayın.
Ya efendi gibi okuyup asgari ücretlinin 20 katı maaş alacak bir kariyer yapın.
Ya bir değer yaratın.

En olmadı akepeye kapağı atın.
Bir iki ihale alın şanınız yürüsün.
He annem he, her akşam yaptığımız eylem.

Kimin cüzdanında ne kadar varsa çıkarıyor. Toplu olarak tapıyoruz.

Ayin bittikten sonra, toplanan paralarla cips çekirdek falan alıp dedikodu yapıyoruz.
her şeyi kadınlara bağlayanları doldurmuş konudur, paraya tapan erkek sanki yok ya, madem para tapmasına karşısınız gidin zengin kızıyla evlenin, para olduğu için paraya tapmayacaktır.
Evet kendi kazandığım paraya tapıyorum.
Yemesi de pek zevkli.
Karışanı da yok.
Boşluktan başlık açmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar