bugün

sanki erkekler tapmıyormuş gibi...
iyi yapıyorlar düşünsene cevrende 1000 tane talibin var kız
bırı rus bırı alman bırı japon bırı türk biri zengın bırı kulturlu bırı uzun bırının fızıgı ıyı
en mantıklı geleni seçer alırsın bu kadar basıt yanı ben öşte sevhiyom yaa ohenmlı olan uç güzelliktir felsefesini yapmayın sımdı kızlar gıbı
onlarında erkeklere yaptı bu cevresınde 5000000000 larca erkek teklıfını kabul etmesını beklıyor tabıkıde gıdıcek en ıyı olanını seçicek..
Paraya taparlar o cirkin adamlarla cok seviyormuş ayagi yapip evlenirler ama gözleri hep parasi olmayan yakisikli daha genc kaslı adamlardadir hala. Tamam maddi acidan doyurucu bir evliligi olabilir ama biraz manevi olarak da doyuma ulasmak estetik icinde zevk sarhosu olmak isterler. Cok gordum zengin adamin elini tutan ama kaslarimdan gozunu alamayan kadin.
bir orta gelirli erkek olarak, şuana kadar şahsıma, hayır diyen kadın olmadı diyerek çürüttüğüm önermedir. paraya bakan kadınlar eskortlardır belki çok zengin bazı kadınlar ve bazı ünlülerde bu sınıfa koyulur.

siz, bu kadınlar kime bakıyor, yanındakine bak kesin parasına bakıyor, kadınlar şöyle böyle dedikçe o kadınlar size bakmamaya devam edecekler. siz önyargılarıyla yaşayan, özgüvensiz, konuşmayı bilmeyen birer bireylersiniz. sorun sizlerde.

el insaf ulan hadi buna kendini inandırdın peki milyarlarca kadın var dünyada hepsi mi paraya tapıyor? 1 tane bile mi bulamadın. ben sana tam tersini söyleyim mi asıl paraya tapan kitle erkeklerdir. bi kere iddaa oynayanların yüzde 99.999'u erkek. hırsızların çoğu erkek. dolandırıcılar hep erkek.
kadınlar aşka taparlar, aşık olacakları erkeği bulana kadar da aramaya devam ederler.
Kadınların değil insanların paraya tapmaları daha doğru bir tabir olur. Kadınlar zeki güçlü ve başarılı erkekleri sever bunların üçünün kesişim noktasıda paradır.
Yapılan araştırmaya göre kadınların %98'i paraya taparken %2'lik kısmı da sözlükte yazıyor.
Dogrulugunu kanitlamis kadinlar yok degil bu onermeyi, var. boyle bir onyargi varsa, bu durup dururken olusmadi bunu kabul edelim.

Fakat ben bu durumu idrak edemiyorum kardesim ya. Neden yani. Ya bu insanlar hayatlarinda parayi sorun edecek kadar guzel seyler yasamislar geriye bu kalmis heralde. Cunku allah gunah yazmasin ama kader bize tekme tokat giristiginden heralde para en son derdim ve ihtiyacim ya. Baya klise evet ama ruh doyurmadiktan sonra napiyim luksu.

TAnrim onlara baska dert vermesin istemem tabi ama sizin ben derdinizi sikiyim afedersin.
Yooo hiçte değil nefret ederim para harcamaktan yanımda taşımaktan.
Kendi kazandığım paraya bile tapmıyorum. Bi yabancının parasına asla.
genellemenizin içine edeyim emi.
ben sevmiyorum lan aşırı zengin erkek... zengin erkeklerin aldatma potansiyeli daha fazla çünkü... orospu karıların salyası aktığı için daha çok asılırlar.
ee tabi aşırı fakir de olması... ortası karel bebiş.
paraya tapan karı hem cinsimdir diye söylemeyecek değilim bildiğin kaşardır başka açıklaması olamaz zaten... bu karılara para yediren erkekte enayidir açık ve net...
mevzu para kökenli olunca erkeklerin de ilgisini çekmiştir.

Çünkü çoğu erkek para pula en az kadınlar kadar önem vermekte...
Boşluktan başlık açmak.
Evet kendi kazandığım paraya tapıyorum.
Yemesi de pek zevkli.
Karışanı da yok.
her şeyi kadınlara bağlayanları doldurmuş konudur, paraya tapan erkek sanki yok ya, madem para tapmasına karşısınız gidin zengin kızıyla evlenin, para olduğu için paraya tapmayacaktır.
He annem he, her akşam yaptığımız eylem.

Kimin cüzdanında ne kadar varsa çıkarıyor. Toplu olarak tapıyoruz.

Ayin bittikten sonra, toplanan paralarla cips çekirdek falan alıp dedikodu yapıyoruz.
Para kadın için önce ne anlama gelir buna bakmak lazım.

Kadın paraya tapmaz efendiler.
Kadın için para, erkekte aradığı bir sürü şeyin sadece bir sembolüdür.
Bu ne demek?
Günümüz toplumunda başarı eşittir paradır. Tüm gün kıçımızı yırtsak da bu böyle.
diğeri ise statü.
Başarı denilince akla gelen 2 temel öğe.

Yani "parası varsa başarılıdır "
Babadan zengin erkek müsveddesi ypk mu? Var elbet.
Statü sahibi olup da erkek olmayı becerememiş tipler yok mu?
Çok.

Sonuçta kadın seçer. Ve bunları istemesi kadar doğal bişey yok.
Seçenekler evreni kadını özgür erkeği sınırlı kılar bi nevi.
Kıytırık hale getirilmiş değerler mi?
Anca avuntu.

Toplum sahtelik akıyor.
Ya gidin sayısal oynayıp parayı bulun.
Ya çakal olun ticarette büyük oynayın.
Ya efendi gibi okuyup asgari ücretlinin 20 katı maaş alacak bir kariyer yapın.
Ya bir değer yaratın.

En olmadı akepeye kapağı atın.
Bir iki ihale alın şanınız yürüsün.
kahpeliklerinin ispatıdır.
hepinizi karım yapcam.
Genelleme yapanın amına koyulası durumlar bla bla bla.
Yanlış önerme.

Paraya tapmak diye bir gerçek var evet. Ama bunu sadece "kadınların" üstüne simgeleştirmek yanlış.

Çünkü erkeğin de, kadının da paraya tapanı var. Ama nasıl her erkek paraya tapmıyorsa, her kadın da tapmaz.
doğru bir tespittir.
starbucks müdaimi tiki kezolar paraya tapabilirler fakat hatun sınıfına girenler sadece ay sonunu nasıl getircez diye düşünmesine engel olacak bir ekonomik özgürlük hissetmek isterler hem kendileri hem doğcak çocukları için.

kadınlar para tapıyor diyenler bir de böyle düşünsünler.

bu kafadaki hemcinslerime de şu tavsiyeyi vereyim.

o hatun seni yanına 300 tl lik parfümü üzerine boca ederek geliyor. bi zahmet laf yapmada o 2 kahvenin parasını ödeyiver. alman usulü yapma. hayvanlığın lüzumu yok.
adeta erkekler para için şerefini satmıyormuşçasına söylenen söz.. ebette genelledim.
bazı kadınlar için gerçekten geçerli önerme. internetten daha tanışalı iki gün olmuş kız bana maaşımı soruyor nedir şimdi bu ? asgari ücret vs. desem hemen konuşmayı bırakacaktı sanırım. he maaşımı sordu bu sefer de ben bıraktım konuşmayı daha iyi oldu tabi.
Genelleme yapmasak..