bugün

cüzdan
jilet
biber gazı
bıçak
telefon
şarj aleti
ped
makyaj çantası
isviçre çakısı
anahtar
babet
hırka
akort cihazı
sigara ve çakmak.

valiz gibi çanta taşıyoruz bakmayın öyle mal gibi.
Kondom.
Ben bir tanesinde gemi halatı gibi bir şey bulmuştum bu ne dediğimde araba çekiyoruz demesin mi. Akıl sır ermez fazla uğraşmayın. Orası pentagon sarmalı gibi.
cüzdan,parfüm,ruj,usb,gunes gozlugu,lens damlasi,anahtar,kalem,bilet,kitap,sarj aleti,su,kulaklik.
çantasında ben eksiğim kızın
cebimde beş lira eksik
beş lirayı benim cebe
beni çantaya
çantayı kıza...

M.Y.
bir kadının ihtiyaç duyduğu ve duymadığı her şey.
sadece zikirmatik var cunku allahimi seviyorum.
Herşey.
Biber gazı taşımayan kadın bizden değildir.
Teşekkürleer.
Saç maşası cikarqni gördüm gotunden küçük çantadan. Onun için korkulur.
Kara delik gibi ocantalar. Derinliği ve genişliği bu boyuttan farklı.
Tabi lan manyakmısındır.
en son bir tanıdığımda halat ve küçük çok amaçlı bıçak ve daha sayamadığım zerzevat çıkmıştı. Güvenemiyorum yakında çapa veya kürek falanda çıkabilir. o küçük çantalardan neler çıkıyor neler.*
Aklınıza gelebilecek her şeyin bulunabilmesi durumudur. En son arkadaşlarım çantamdan yüzlük maske paketi çıkardığımda şaşırmışlardı. Her an her şey olabilir sonuçta değil mi...
Kışın çantalar da büyük olduğu için ne bulursam dolduruyorum, sanki o çanta boş olmamalıymış gibi. Ama yazın çantalar da ufaldığından cüzdan, telefon, araba anahtarı koyuyorum sadece.
Pense ve alyan takımı çıkan gördün
Hadi penseyi anlayabilirim ama alyan takımı nedir arkadaş?
kara delik. ışığın bile o çantalardan kaçabileceğini sanmıyorum.
yeni biriyle tanışma ihtimaline karşılık ertesi gün hapı olmazsa olmazıdır.
bu baslikta beklenen cevap prezervatif arkadaşlar, kimse sizin killi taraginizi merak etmiyor ya da kebapci ıslak mendilinizi
ben de prezervatif yok onları evin en guvenli kosesinde muhafaza ediyorum cantamdan dusmelerine minik yuregim dayanmaz
Biber gazı, elektro şok aleti, ıslak mendil, törpü, makyaj malzemesi, maske, dezenfektan, iğne iplik, not defteri, kalem, şarj aleti, gözlük, toka, cüzdan.
Ileride birgün ihtiyaç olur diye konulan herşey.
Kişiye göre ne oldugu ve sayısı değişkenlik gösterebilecek alet edevatlardır.
Çantasında 6.35 taşıyan kız varsa anasına sorsun bakalım damat lazım mıymış.
Cüzdan, telefon, kulaklık, peçete, su. Fazlasıyla işim yok.
su şişesi, kitap, telefon.
Ev haric hersey.