bugün

(bkz: Juventus)
gerekli açıklamaları greenwich saatine göre +04:00 te yapacaktır. vereceği demecin ardından kokteyl düzenleyecektir.
lugano moreno hayrani oldugunu animsadigim yazar. basin toplantisini merakla beklemekteyiz. *
eski nickiyle benim eski nickime bencil ve liberal demişliği olan yazar. fena halde yanılmış ama hoşgelmiş renkdaş.
juventus fanatiği yazar.
(bkz: erkek adam renkli takım tutmaz)
önünde sihirli küre bulunduğuna inandığım yazar.
galatasaray'lı yazarların hazmedemediği mantıklı yazardır. ezikliklerini ''ezik'' diyerek örtbas etmeye çalışıyorlar.*
çıldıran galatasaray taraftarının sinirini çıkardığı kişi.
beşinci nesil çaylak.
onur öymen'in akrabası olduğunu düşündüğüm yazar. (#3495730)
yazısını çürütemediği yada karşı cevap veremediği yazarın sözlükteki adının altına küfürlü yazı yazarak yazar olduğunu sanan zat...
ulu chat'te söylediğine göre çaylak yapılmasından dolayı itu sozluke transfer olmuş yazar.

(bkz: özür dilerlerse neden dönmesin)
(bkz: #3828452) nolu entry'siyle sağlam tespit yapmıştır...
(bkz: başarılar)
saygılı, sevgili iyi yazara juve denir. bir şiirim konusunda açıklama yapmamı istemiştir, kıramamışımdır. *
#3826443 vakti zamanında gerçek sosyal demokrat olduğunu düşündüğüm, tartışmalara seviyeli bir şekilde katıldığına inandığım ancak ekte gösterilen entrysinde beni hayal kırıklığına uğratan yazar. ah be juve oldu mu şimdi?
birçok konuda benzer fikirlerimizin olduğunu farkettiğim, hoşsohbet, kibar insan. o da;çok yemek yiyor durduramıyoruzlardan. sokak köşesinde elinde simidi bir tip görürseniz kesinlikle kendisidir. bir dahakine evimizde bulunan bilumum yiyecek içeceği ve mini mini bir ocak tüpünü kendisine armağan edeceğim. ondan da bize telefon kablosu çekmesini öneriyorum. *
ayrıca çok gizli sırlarını da benimle paylaşmıştır. bu sebepten ayrı bir yere sahiptir.
(bkz: tülin ve caner manyaklığı)
üzgünüm.. bu artık sır değil..
bugün bir ilki yaşayan * ve bu ilki devamlı sürdüreceğini umduğum yazar.

konuşkandır, sıcakkanlıdır ve yanılmıyorsam bir fenerbahçe hayranı * *.
kendini gösterme sırasının geldiğine inanan yazardır.
çok tatlı bir insan hoşsohbetine doyum olmayan aynı zamanda.eskişehirde düzenlecek zirveye hatırı için gidilecek bol bol sohbet edilecek yazardır. *
tel aviv'de zirve düzenleseler sırf bu adam için giderim.
barcelona' da zirve düzenleseler kendisi için gideceğim yazar.
güney kore'de zirve düzenleseler sırf bu adam için gitmeyi.. bilmem ki.. yok gitmem.
şöyle bir sözü var benim altıma yazdığı: ""isyankarım her şeye söverim, keyfimin kahyası mısınız" diyorsan eğer, git anana babana isyan et önce beni neden doğurdunuz diye. "

biyoloji okuması elzem olan yazar.

edit: babası doğuran tek canlı deniz atı güzel kardeşim.

seni leylekler getirdi lafı bir masaldır , kandırmışlar seni.
#3707004 nolu entrysine artık bir edit geçmesi gerekecek yazar. yani en azından "2009 uefa kupası şampiyonu fenerbahçe" olarak değiştirebilir. zira, artık böyle bir şeyin gerçekleşmesi mümkün değil.*
(bkz: #4299110) gayet çirkince ve provokatif bir entry'e imza atmış şahıs. bunlarla bir yere gelinemeyeceğini, aksine nefreti körükleyeceğini anlaması gerekiyor. 17+1'miş, takımına duyulduğu iddia edilen nefreti başka yönlerde araması gerek belki de...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar