bugün

şu an itibariyle kendimi olimpiyatlarda hissettirmiş yazardır kendileri.*
entrylerinden gördüğüm kadarıyla umut sarıkaya tadında bir gözlemcilik yakalamış eğlenceli bir yazar.
tutabilene askolsun.
gece gece beni güldürmüş güsel insan, kalite uuser, populer kişilik! * sohbetler daha da koyulaşır inşallah dedirtmiştir ayrıca!!
Kendisinden haber alamamakta olduğum için kötü hissettiğim; biricik, minicik, içi dolu sevgicik dostum..
mod olma mevzusu ortaya çıkınca utanan, alçakgönüllü, aynı zamanda o sakinliğinin altında dehşet bir espri mekanizmasının ve zekanın yattığı, özellikle bkz leri ile beni benden alan, uzun zamandır görüşemediğim ama yeniden aynı ortamda bulunduğum için çok mutlu olduğum yazar kardeşim.
msn'de insanı kopartabilen şahıs, kişi, insanoğlu, yazar.
kibar, zeki, kaliteli, sıcak kanlı, ılımlı, sade bir dil kullanan, entryleriyle insanı büyüleyen, taktir edilesi yazar.
inanılmaz politik cevaplar veren; bir sonraki zirveye de kendi rızasıyla gelmezse, sözlükçe * evine düzenleyeceğimiz baskınla kolundan tuttuğumuz gibi zorla * * * getireceğimiz kader-kısmet insanı *
okuduğumda şok olduğum,geçmiş olsun dediğim, çok çok üzüldüğüm, en yakın zamanda yapanların cezasını bulmasını dilediğim yazar. * * acil şifalar.
bazı * * insanların * saldırısına uğramış, bizi üzmüş yazardır..geçmiş olsun..
geçmiş olsun dileklerimle birlikte verilmiş sadakası varmış, çok daha kötü bir şekilde yaralanabilirdi, giden mala olsun, canına birsey olmasın dediğim, en kısa sürede acil şifalar dilediğim, yapanların da en kısa sürede yakalanması umudunu beslediğim yazar kardeşim.
çok geçmiş olsun. umarım yapanların yanına kalmaz. *
dostum.. canını acıtanlar, canımı acıtıyor. Dilerim ki en büyük acıyı, en büyük ızdırabı yaşar eli kırılasıca. Öyle bir defa da değil, defalarca sürüne sürüne yaşar inşallah. Şükürler olsun ki sana daha fazla zarar verememiş.
hayvan saldırısına uğradığını yeni duyduğum yazardır. geçmiş olsundur. beterin de beteri vardır. allah korumuş yine..
çok büyük geçmiş olsun dilediğim yazardır. yapanları lanetle anıyor, kendisine geçmiş olsun diliyorum.
ortak dertten* muzdarip olduğumuz yeni tanışılan, hemen sevilen yazar.
hemen bir kampanya düzenleme teklifinde bulundum ben kendisine. ayrıca giriş cümleme gönderme yaparak böylede kopyacıyım demek istiyorum.
sıcak insan.umarım uzun seneler boyunca birbirimizi online görürüz...
çocukken annemle beraber yolda yürüyorken elini tuttuğum halde kafamı 90 derece kaldırıp yanımda mı yanımda değil mi diye bakardım.

ilkokulda sınıfın bir tane sarışın kızı vardı.xy kromozomlu sınıfın diğer tüm üyeleri gibi ben de sınıfa girer girmez o kız sınıfta mı diye bakardım..

gel zaman git zaman her mekanda mevcudiyetini başlıca merak ettiğim şeyler ya da kişiler oldu..

şu sozlugu de açar açmaz online olanlar listesinden j harfine bakıyorum be kardeşim.daha sonra her yarım saatte bir de kontrol ediyorum listeyi ..sonra bir bakıyorum july4th gitmiş..gel de entry gir şimdi..

kötü aslında çocuk şenliklerinde rolünü oynarken hep babasının mimiklerini izleyen bir çocuk gibi hissediyorum kendimi..ama j'nin gülücüklerini eksik etmemesi rolümü iyi oynamamı sağlıyor..hele öyle zamanlar oluyor ki doğaçlamalar bile yapıyorum..

şu da var ki j'nin(j diyorum çünkü ondan başka hayatımda j li hiçbir şey yok jelibonu bırakalı da 8-10 sene oluyor) tepkileri bir sanat eleştirmeninden,orta hakeminden veyahut etki-tepki fizik kuralının tepki olan kısmından çok farklı..bir kişi kolunu omzunuza attıktan sonra ne derse dinliyorsunuz.uslup içerikten her zaman önce geliyor..

uzun zamandır yazacaktım bu adama bir şeyler.kısmet bu geceninmis..

(bkz: geceyi kutsamak)
sözlükte kimselerin bilmediği arama butonunun yerini bilen tek yazar.
her zirveye gidildiğinde, belki bu zirveye gelir, diye umut edilen ama her seferinde insanı üzüntüye sevkeden, piknik zirvesinde artık görmek istiyorum diye buradan yırtındığım, gelmez ise july4th moderator olsun kampanyasını tekrar gündeme getirerek bir kulis yapacağım, moderator olur olmaz da, bu ne bicim moderator, tum entrylerimi sebepsiz siliyor diye başını ağrıtacağım yazardır, ayağını denk alsındır, işlerini de ona göre ayarlasındır. *
"rastgele" butonunun sözlükteki tek müdavimi.
kibar ve iyi niyetli yazar.
"culit"
"culayfort"
"dörttemmuz"

gibi şekillerde telaffuz edilebilen nicke sahip yazar.
sözlüğün takip edilesi yazarlarından. * bir de fenerbahçeliymiş... *