bugün

Bir Johnny Test Değildir.
en sevdiğim..
Cartoon Network'ün Dolph Ziggler'ı.
"johnny bravo, o bir aşk doktoru. Cömert mi cömert, akıllı mı akıllı" diye başlayan lakin johnny'nin aslen budala mı budala olduğu çizgi dizi. (Tabi johnny, narsist olduğundan kendini akıllı mı akıllı görmektedir.)
Bir de çocukken gerçekten bir aşk doktoru olduğunu sanardım, yani hasta/müşteri * kabul eden dertlerini dinleyen onlara tavsiyede bulunan kimse yani. *
on numara, komik bir çizgi filmdir. kaslı ve sarışın bir amerikan abazanın kızların peşinden koşmasını konu alır. johnny, çok aptaldır ama bir o kadar da çocuksudur. sürekli kızlar ona ayar verir ya da onu döver. başına binbir türlü bela gelir. çizgi film pek gerçeği yansıtmamaktadır. ne kadar aptal olsa da yakışıklı bir karakterdir. gerçek hayatta olsa mutlaka bir kız bulurdu. annesine çok düşkündür. bir bölümde cici babasına yapmadığını bırakmamıştır. zeki ve bir o kadar da sinir bozucu komşu kızı, suzy onun baş belasıdır. komşusu, bilim hastası carl, onu tek dostu olarak görmektedir. mahallesindeki lokantacı abi de ona sürekli öğüt verir. türkçe dublajı orijinalinden bin kat daha iyidir. karakteri seslendiren abimiz müthiş bir iş çıkarmıştır.

efsane replikleri şunlardır:

"çok güzel bir gün ama benim kadar değil"

"kaybol velet. düşünecek daha önemli şeylerim var. mesela kendim gibi"

"hey senin neyin var kraliçem? karşında dünyanın en güzel varlığı oturuyor"

"her şey bayanlar için"

"alo polis mi? evimde çok yakışıklı biri var. durun durun. meğer benmişim"

"ben de johnny bravo. kainat erkek güzeli"

"bayan mı? onlara piliç denir"

bölümleri cartoon network'te, gece saat ikide yayınlanmaktadır.
Amerikan kızlarınında Kezban olduğunu gördüğümüz çizgi dizi.
Katıla katıla güldüren bir mizah anlayışı vardır.
çocuk gibi oturup cartoon network'ü seyretme sebebim. tabii ki kahkahalarla gülmek için.

an itibariyle başladı.
güzel bir çizgi diziydi.
Saçları bozulmuyor mu acaba diye merak ettiğimde tam da o arada saçını kesmeye çalışan berberin motorlu testereyle bile kesemediğini görünce sırıtarak sanki beni duyuyorlarmış izlenimine kapıldığım çizgi film.
cartoon network türkiye'nin gece başlayıp sabah erken saatlere kadar süren 'off-air' yayınlarında her zaman yer alan bir çizgi film klasiği.
gelmiş geçmiş en abazan çizgi film karakteri. sürekli kızlardan dayak yer. evet.
"seri köz getir"in amerikan versiyonu.
çapkın abaza halk adındaki adı (bkz: amquard) yada (bkz: amguard) dır. sonunda kızlar yüz vermeyince

--spoiler--
eşcinsel olmaktadır.
--spoiler--
hayalimdeki erkek.
Kızların sevdiği erkek tipi propaganda amaçlı çizgi film.
zannedildiğinin aksine kızların en çok sevdiği erkek modelinden birisidir. çizgi filmde sürekli kızlar tarafından red edilmesi ise tamamen feminist propagandasıdır. ki bu çizgi dizinin yapımcıları da feministtir.
"bugün güzel bir gün, ama benim kadar değil"
anlamışsınızdır umarım.
Gmail hesabımdır kendileri.
Hayatımın aşkı.
küçüklüğüm için unutulmayacak manevi değeri yüksek olan çizgi film.

her önüne gelen kıza aşık olan, çıkma teklif eden piliç veya bebek diyen karakter aynı zamanda akıllı olduğu da söylenemez izlerken gerçekten büyük zevk alıyordum tabiki kucukken en sevdiğim kanal olan cartoon network kanalinda yayinlanirdi.

cartoon network de tabi benim için uefa şampiyonlar ligi gibiydi, en sevdiğim çizgi filmler felan orda yayinlanirdi camp lazlo felan vardı ya da star wars.
tip ve kaslı görünümün yeterli olmadığını kanıtlayan çizgi film karakteridir. zeka da lazım.

kel, göbekli ve kısa erkek seven qızlar eqlesin.*
figür olarak bulabilsem eve de ofisede bir tane alırım. çok seviyorum keratayı.
Bol bol subliminal barindiran harika bir efsane turkce dublajlisi muthis kalitelidir.
kız düşüremiyiceğini anlayıp dizinin sonunda gay olmaya karar veren masum karakter.