bugün

genel çoğunluğun nefret etme durumu...
an itibariyle okan bayülgen.
(bkz: sozum sozlukten dışarı)
(bkz: persona non grata)
(bkz: sorma kim diye sorma o sensin bir daha sorma)
(bkz: burhan altıntop)
sozlukte entry girebilme ozelligine sahip yeni bir yazar, hatta oylama butonlari bile var. eger uslu bir yazar olursaniz belki bir gun ondan mesaj bile alabilirsiniz.
altıncı nesil yazar. biraz garip.
4 kişilik bir kız öğrenci evinden 3'üyle çıkma şerefine nail olmuş kızlardan biri evden ayrılınca yenı gelen zat-ı muhteremle direk alakadar olan kişidir.
(bkz: cekmek)
hislerim beni yanıltmıyorsa, onuncu köyde davul-zurna ile karşılanabilecek bir adam.
- di mi yavuz?
+ hav hav havet.
girdiği upuzun entrylerle tarayıcımın sağdaki kaydırgacını bozmuş sözlük yazarı. bir bakıma benim tarafımdan istenmeyen adam.*
nick altıma girdiği samimi, içten ve sabahın beşinde girdiği entry sayesinde varlığından haberdar olduğum, nice yazardan daha samimi ve gerçekci olan yazar. insanı imrendiriyor uzunca yazmaya. ama bende biraz üşengeçlik var. mesela bana yazdığın o nick altı entry'ın dışında başka bir entry'ni henüz okumadım.
hurma şarabı içiyormuş.

bre mel-un.
herkesi kendi gibi zanneden ve hoşuna gitmeyen bir yazıyla karşılaştığında yazıyı değil yazan kişiyle ilgili atıp tutamadığı psikolojik saptamalarını gerçekmiş gibi yansıtan yazarcık. nickini sonuna kadar haketmektedir kendiside bilmektedirki bu nicki seçmiştir.
istediği insanın istemediği adam. (bkz: aa bu benim lan)
cilgin ve istenmeyen ölmüs bir adamın cakması olmaya calısan yazar.

hiiiç mi hiç tasvip etmiyorum. bunu da buraya yazarım. yazdım.
her doğruyu her yerde söyleyen insandır.
yazılarını okumaktan keyif aldığım 6.nesil yazar arkadaşımız.
istenmeyen adam hemen her yerde..
(bkz: attila ilhan)
sucuk işine merak sarmış yazar.

(bkz: şeriat sucukları)
(#4885483) soylemek istediklerimi soyleyen bir adam.
#4955571 nolu entry si ile abileri tarafından sözlüklerin tanrısı ilan edilmiş kişi. bir ayar ustası demiyorum bir ayar sensei hatta bir ayar imparatoru. eğer zall zeus ise istenmeyen adam da ayar tanrısı altobellios tur. nokta.
alakalı organizatör. nedimem filan dediğinde pek iş yok, cevap bile atmıyor. hem saygılı birisi şimdi canım daha çok gelmek istedi zirveye...
zirveyi kahkalarıyla, esprileriyle şenlendiren dost. *
geyik insan, muhabbet adamı. 5 dakikada insanı kendine hayran bırakabilen kişilik. berbat esprilerin yazarı. **