bugün

Nasıl olmuş sizce arkadaşlar?
Kaça satılır bu?
görsel
çok usta bir hackerin yaptığı çalışmalardır.
ipnelerle yaptığım sanatsal çalışma diye okudum, cosmos affetsin...
akıllara kadın kuaförünü getirmiş çalışmadır. *
Sanatçı bu eserinde çok şey demek istemiş te ben bi bok anlamadım.
Arkadaşlar burda şey demek istedim.
Her kaosun içerisinde bir renk, Her rengin içerisinde bir kaos vardır.

Diyememiş olsam bile önemli olan niyet..
Kardeş iban gönder, yol parası göndereyim, tıp fakültesi psikiyatriden randevu al, devlet Bi baksın.

Ben de gidiyorum, ilaç filan veriyorlar, kafayı toparlıyorum, iyi geliyor.
Kedi misin la sen kediler anca öyle sanatsal çalışmalar yapar.
görsel

Bu nassı sanat allasen. Şakka mı bu?
Muzu duvara yapıştırıp sanat diye sergiliyorlar. Bu ona göre Mona Lisa gibidir .
yeni sanat akımı çok para ediyor bir tane mal bulursanız iyi para kazanabilirsiniz.
Aslında iyi para teklif edecemde, kara para aklıyorlar deyip içeri almalarından korkuyorum.
görsel

Bizim evde de bu tarz sanat eserleri üreten bir sanatçı var.
Ceyrek porsiyoncum baya iyi olmuş. Van gogh bok yemiş.

Evet
görsel
şimdi bundan sanatsal bir çalışma olur, ama yazar yaptığında değil..

mesela bu atılan iplerde ben ne görüyorum? jackson pollock'un "sanat nerede başlar, tesadüf öğesinin sınırı ne, sanatçının tesadüfü sanat haline getiren katkısı nedir" sorgulamaları, diyebilirdim.. ama 1950'lerde olsaydık... o adamlar zaten kendilerinden önceki plastik sanat enstrümanlarını yiyip yutmuşlardı, bir felsefenin peşindeydiler..

ama onlar o yolu açtı, taklit edildiler, taklit edenler de taklit edildi.. bu kaldı, suyunun suyu...

yoksa, 2000 yılı istanbul bienali miydi, herhalde o zamandı.. barbaros hayrettin parkı'nın orada bir müze, devasa bir sergi salonu gibi bir şey vardı, ben fil b.kundan sanat eseri gördüm.. adam anlatmış da anlatmış.. altında bir düşünce var, doğru ya da yanlış...

bunda, bir şey yok...

olsaydı, sanat olurdu..
sanırım sanatçının eserinde anlatmak istediği kafası arap saçına dönmüş ve sesler birbirine girmiş. depresif bir renkli kişiliği anlatıyor.
(bkz: iplerle yaptığım sanatsal çalışma/#46937642) ne yaptığın değil kim olduğun önemli. bu çalışmayı ünlü bir sanatçı olarak yapsaydın büyük ihtimalle yüksek fiyata satardın. ahahah
Değerim öldükten sonra anlaşılacak.. asfhj
Sanırım bu renkli ipler filografi sanatı için hazırlanmış.
Şey değil mi ya bu? Banyoya girdiğimde giderde kalan saçlarım.
Eski saçların menuetcim.
Çünkü artık yolunca saçın da kalmayacak.