bugün

Araştırılıp kökenleri 12,000 yıl öncesine kadar dayandırılan, hatta kanırtılan Kürt tarihinin ortaya çıkardığı sonuçtur. Şöyle ki;

12,000 yıl önce tek hücre vardı. Bu hücrenin endoplazmik redikulumundan diğer ırklar var edildi. Daha sonra bu ırkçı hücreler sadece kendi ırkından olan diğer hücrelerden kız aldılar, kız verdiler, soyları gelişti. Hücreler arasında bir faşizm ortaya çıktı.

Hayat kürt kökenli bir protein hücresinden doğmuştur. Bu durumda hepimiz kürdüz.
(bkz: kükürttür o)
(#3425835)*
ciddi ciddi şöyle bir komedi de sözlükte iyi reyting yapmıştır.
(bkz: 5000 yıllık kürt tarihi)
'' allah ilk önce kürdü sonra insanoğlunu ve sonra dünyayı yarattı '' diye devam ettireleceğinden korktuğum başlık.
avrupa ırklarının etnik milliyetçiliği 1900'lerin başında bıraktığı, türkiye'nin ise 2000'lerde yeni yeni kurtulmaya çalıştığı, kürtlerin ise bırakmasının 2200'lerden önce gerçekleşmeyeceği düşünülürse, matbaa - osmanlı ilişkisi bu konuya ilişkilendirilebilir.
(bkz: çook çalışmam lazım çok)
(bkz: kızılderililer kürttür)
(bkz: tanrı nın aslen kürt olması)
(bkz: big bang in pkk mayınıyla gerçekleştiği gerçeği)

--kamasutra yorumluyor--
ben derim ki bu big bang de ulu, kutsal, ari kürt ırkı sayesinde oldu. o zaman dünya falan yok tabe. gezegenler de öyle farklı yörüngelerde birbirlerinden kopuk değil. hepsi bi arada, topluca yaşıyor. sonra samanyalolundaki farklı yıldız sisteminden kutsal kürt ırkının savaşçıları geliyor. ibnelik olsun diye bu gezegenleri bölüyorlar. mars, uranüs, neptün olarak parçalıyorlar. sonra da yine sırf ibneliğine gidip güneşe mayın döşüyorlar. mayın ama öyle bizim şu anda tasavvuf ettiğimiz türden değil. müthiş bir teknoloji ile yapılmış. düşünün ki bunu güneşe yerleştirebilecek kadar üstün bu teknoloji var bunlarda. e ari kürt ırkı bu. boru mu? neyse sonra patlatıyorlar bu mayını. nasıl big, nasıl bang anlatamam. ardından da dünya kuruluyor işte. sonracığıma bu asil insanlar ilk proteini bırakıp kaçıyorlar. bu da bir yığın evrimle bugün insan olarak tanımlanan bireye dek evrimleşiyor da evrimleşiyor. böyle yani. inanıyorum ben buna. tanrı'nın da kürt olabileceğine dair duyumlarım var ama pek emin değilim. zamanla bu konuda da bi derleme yaparım belki.
--kamasutra yorumladı--
kürtlerin demokratik açılım çatısı altında ırkçılık yaptığının resmi olan önerme ...
(bkz: #4826187)
(bkz: ben erzurumlu bir çay bardagıyam)
(bkz: the man from earth)
(bkz: darwin aslında kürttü)
(bkz: kürt teorisi)
koeservatı adem sanmaktan daha mantıklı denebilir lakin bilmi faşizminizin piç kucağına oturtmayın, intikamı ağır olur.
(bkz: sözlükte tavan yapan faşizm/#5780405)
türk milliyetçileri tarafından açılan başlık ve aynı keko milliyetçilerin gaza gelerek akıllarınca kürtler ile dalga geçmeye çalıştığı, hiç bir kürt tarafından dile getirilmemiş türk milliyetçisi olan zırtoların saçmalamasıdır. hadi şimdi msn'e nickinizin başına gül koyunuz.
(bkz: amip)
(bkz: kendin çal kendin oyna başlıkları)
(bkz: yahu ben de aslında adriana lima yım)
(bkz: ilk karbon atomu kürttü)
(bkz: bsgçk)
yeni gelen bilgiye göre amino asitlerde öyleymiş . bilim dünyası şoktadır.
(bkz: kuyruk acısı)
büyük ihtimalle big bang da kürtlerin attığı bir molotof kokteyli sonucunda meydana gelmiştir.
(bkz: protein hücresi ne lan)
hayır okudum ordan biliyorum. proteinin hücresi olmaz aminoasidi olur.
lisedeydim. geçen sene falan. ordan biliyorum.