bugün

herkesin genelde yaşadığı durum. ilk görüşte aşk kolay değil öyle.
görünüş olarak dikkat çekemeyen ama gerçekten kaliteli olan insanların sıkıntısıdır. çok aşağıdan başlanır ilişkiye aşk seviyesine gelemeden sevgiye dönüşür, o yüksek heyecan olamadığından aşktan söz edilemez belki ama sevmek zaten en güzelidir.
belirtili aşk tamlamasıdır. mantık insanı için ilk görüşte aşık olmaktan daha sağlıklı bir durumdur.
iş işten geçer bazen kalırsın öyle.
gecikmeli seferdir.
il görüş olsaydı yıldırım aşkı olurdu.
olabilir efendim başta dersiniz olmaz bu iş ben onunla mı? ama bir bakarsınız ömrünüz oluvermiş.
tipine değil karakterine aşık olmaktır.
o kişiyle belli bir paylaşımlarınız olursa, yani ister istemez birlikte vakit geçirirseniz belli bir süre sonra aşık olmanız olasıdır, veyahut kendinizi öyle zannedebilirsiniz! *
Ve daha sonra bu kızın sana bakmayacak kadar Afet olması. kesinlikle yaşanmıştır.
ilk görüşte aşktan daha sağlıklı bir durumdur.
böyle bir şey yoktur , ya aşık olursun ya da seversin .
ilk seferde sadece baktıgınızı, göremediginizi kanıtlar.
sonradan aşk olmaz. olmuşsada olmamıştır o ney lan bi kere kafadan süzeyim düşüneyimle olmaz aşk.
Kalbi ile aşık olan insandır. Gözü ile değil.
Huyunu seversin, yüreğini, sana ayırdığı kocaman kalbini... onunla olmayı seversin, bakarsın ki herseyin oluvermiş. Ama aşk bu bu değildir.
Ilk seferde aşk cinselliktir. Tanımakla gelen aşk da sevgidir.
ilk görüşte aşık olduğunu iddia edenler gibi karşısındakini sikmek yahut karşısındakine vermek için uğraşmayan insanın eylemidir.
ilk görüşte aşık oldum dediğin elemanın kaşına gözüne memesine götüne vurulmuşsundur yiğen. oturup iki kelime laf etmeden nasıl bir insandır, insan mıdır bilmeden neye kime aşık oluyorsun?
ilk görüşte aşk olunamağından doğru olandır .
yakışlı diye seri katile kimse aşık olmaz beğeniyle karekter aynı anda ilerler .
ilk görüşte aşka inanmayanların yaptığıdır.
Ilk izlenim neyse o dur.sonradan değiştiğini sanarsin hislerinin.ama değişmezler.yanılgıdir.
Aşkın görüntüyle ilgili olmadığının kanıtıdır.
her zaman yaşadığım durumdur. Zamanla göre göre kendiliğinden farketmeden aşık oluyorum. Iııy tipe bak diye düşündüğüm kişilere bile sonradan aşık oluyorum. En kötü özelliğim.
hatta karşı tarafın attığı uzun bakışlardan sonra 'bu çocuk da tam bir mal, neyine bakayım senin salak.' diye içimden geçirip daha sonrasında kör- kütük aşık olmuşluğum, 5 sene acısıyla yaşamışlığım da olmuştur. hey gidi gençlik.
Bana göre sağlıklı bir ruh halinde olan insanlar sonradan severler.tanımak güvenmek analiz etmek karar vermek..bunlardır sevgi.iilk görüşte aşk dürtü işidir.yanıltır.
insanın başına gelebilicek en kötü şey.
Arandaki mesafeyi sonradan ayarlayamazsın başta nasıl başlamışsa öyle devam eder.