ruh hali çok çabuk değişen, çok zeki olup bunu belli etmeyen ince espri ustası erkeklerdir.
en iyi analiz edilmiş burçtur..

Çok konuşurlar, asla yalan söylemezler fikirleri çok çabuk degiştiğinden ve her zaman çok fazla anlatacağı şey olduğundan diğer burçlara sahip kimselerin bunu anlamaya zeka seviyesi yetmez hepsi o kadardır.

Dostları için yaşar. her ortama uyum sağlarlar, zeki, eğlenceli, espirilidirler. hiç bir zaman altta kalmazlar. onlar hakkında eğer iyi bir şey söylerseniz hemen yelkenleri suya indirirler ve siz;

Sıradaki aşkı olursunuz. ama her zaman kafasında ya da kalbinde gerçek aşkı vardır.. maceracıdırlar.. acaip üşengeçlerdir. o yüzden yardım etmekten hoşlanmadıkları sanılır, üşenmedikleri zaman her şeylerini vermeye hazırdırlar üstelik sevmedikleri birine bile..

gününde olmaları her şey demektir. bu anlamda evet dengesizlerdir.. bazen kimsenin olamayacağı kadar cömertken ertesi gün var yemez amca gibi karşınıza dikilirler. kendisi ile oynayan kadınlara bayılırlar kovalamak özel zevkleridir.

Her konuda konuşcak bilgisi vardır fakat uzmanlık alanı olsa dahi bir konuyu asla tam bilemez mutlaka bir yeri ya dinlememiştir ya da işine gelmemistir. takmaz gibi görünür odasına çekildiginde kendi bile taktığının yeni yeni farkına varır. yazı kabiliyeti gelişmiştir. dilini iyi kullanır. fakat asla uzun şeyler yazamaz çünkü hiç bir burcun olamayacağı kadar sıkılgandır.

Her şeyin uç noktaları ikizlerde birleşir. hem çok üzerler hem çok mutlu ederler... imkansızı başarılar kolaydan kaçarlar.. kadınları çok severler. hem aşık olmak adına hem de dost olmak adına.. onlar için iki tip kadın vardır. hoş kadın ve diğer kadınlar. çok güzel olanı değil de hoş havası olani seçerler. digerlerinin hiç şansı yoktur. her rolün adamıolduklarından karsındakini cözdülerse etkilememeleri imkansızdır.

Acaip derecede insanları incelerler kadın erkek gözetmeksizin küçücük bir bakışla geçen herhangi birinin ya da birilerinin tüm özellikleri beyinlerindedir. temiz pak olmaya özen gösterirler. çok farklı işi aynı anda başarı ile yapar. arada ufak tefek aksaklıklar olur tabii..

Seçicidirler. seçilmekten hoşlanmazlar.

Kıskançtırlar ilişkilerde, ama zor belli ederler, aşırı sahiplenme duyguları vardır ( arkadaslarını bile. her zaman çocukturlar bu yüzden evlendiklerinde çocuklarının en iyi arkadaşı tahminimce babaları olur.

Teknoloji hastasıdırlar.. yeni şeyleri çözmek için asla kullanma kılavuzu kullanmazlar.

Hızlı araba kullanırlar ama adrenalin için değil yavaş gidenlere sinirlendikleri için. çünkü asla yavaşlığa tahamül edemezler. bütün olumlu şeylerin yanında olumsuz özellikleride tabiki kendilerinde barındırırlar. neden derseniz adı üstünde ikizler burcudur. ama hangi özelliklerinin ( olumlu yada olumsuz ) ön plana çıktığı bilmek ikizler erkeğini analiz etmek için en yeterli olandır.
adamın kralıdır.(kendimden biliyorum) aslında iki burç vardır. ikizler burcu ve diğerleri.
Neden nefret edildigini anlamadigim hastasi oldugum burc..**
değişken bir burçtur. bu değişme döneklik anlamında değilde zamana ve şartlara çok çabuk ayak uydurma anlamındadır. bu burca mensup kişiler kendi kendisinin psikoloğu ve aynı zamanda candüşmanı olabilirler, zira beyinlerinde çok fazla iç kargaşa vardır.
girdigi ortamda insanlarla cok cabuk yakınlık kurabilen, kımıl kımıl, sevdimmi tam seven ama hiç olmadık bir anda sevmeyen, genelde melankolik fakat bir o kadar da arkadas canlısı bir erkektir.
koç be koç

hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım..adamı
aynı işi sürekli yapmaya gelemez, monotonluktan nefret eder. eli iyi işler. çabuk algılar, bir kere okuduğunu anlaması için bir daha okumasına gerek yoktur.

(yalnız kız düşürme olayını ben beceremedim arkadaş onun burçla alakası yok galiba *
kimi arkadaşlarca yapılan tespitler * * * doğru olup , her burçla iyi geçinebilitesi olan , zeki , çevik ve ahlaksız burçtur... * * *
2007 yılını tüm burçlardan daha şanslı geçirecek burcun etken temsilcisidir (bkz: tarot) . Kararsız değildir aksine çok kesin ve net kararlarda bulunurlar. Fakat sorun verdikleri kararı ertesi gün değiştirecek olmalarıdır. bu da çok karakterli olmalarından kaynaklanır. Kesinlikle inandıkları şeyi yaparlar. Ama inandıkları da hergün değişir. hayat felsefeleri "hergün farklı bir şeye inanıyorum. bugün de buna inanıyorum" olarak özetlenebilir. burcun zorlukları kendilerine bile fazla gelirken diğer insanların korkması doğaldır. bi de unutmadan kendilerine çok güvenirler. bu yüzden beğenmeyen gelmesin dir.
21 mayıs- 21 haziran tarihleri arasında doğmuş olan erkeklerdir. hava grubu mensubudur. hakkında çok konuşmaya, ahkam kesmeye, fikir beyan etmeye olanak tanımayacak kadar değişkendir.
dahileri dahi kıskandıracak düzeyde yüksek zeka seviyesine sahip olduklarından diğer burçlara tabi olanlar tarafından bir türlü anlaşılamayan erkek populasyonudur.
yeni tanıştığım bir kız ile aramda geçen diyalog.

-sen ikizler burcusun öylemi,ay korktuğum başıma geldi.
-ya ne alakası var tuğba tanımıyorsun ki beni bu nasıl bir önyargıdır.
-yok tanımasam daha iyi
-johhny depp te ikizler burcu o gelse arkanı dönüp kucağına oturursun ama bana arkanı dönüp gidiyorsun.
-dedikleri kadar varsınız harbiden pisliksiniz.
-yıkıl, kaltak

şimdi bu diyalog ta etki ve tepki var.

aslında biz iyi insanlarız.
3 2 1!! vurun!!!
iliskilere oyun gözüyle bakarlar.. Aslinda onlari mutlu eden karsisindakiyle beraber olmak degil, karsisindakini elde edip edemeyecegi; eger ederse bunu ne kadar sürede yapacagini test etmektir..

Birinden hoslandiklari zaman ona olan sevgisi, ilgisi onu elde edinceye kadar sürer.. Elde edip, karsisindakinin ona olan sevgisinden emin oldugu anda coktan yeni maceralara dogru yelken acmistir bile.. Ha eger edemezse de egosu yikilir salya sümük aglar '' abi asigim bean'' diye.. **