bugün

dünyada sadece yer kaplamakla yetinen, deri israfı erkektir.. mümkünse hiç bir versiyonu karsıma çıkmasın..
21 mayıs- 21 haziran tarihleri arasında doğmuş olan erkeklerdir. hava grubu mensubudur. hakkında çok konuşmaya, ahkam kesmeye, fikir beyan etmeye olanak tanımayacak kadar değişkendir.
hepsi aynı mıdır bilmem ama benim hayatımda tanıdığım en tutarsız adamların mensup olduğu istisnasız tek burç. laf zamanı mangalda kül bırakmayan, uygulamada ise sıfır insanlardır. dediklerinin tersini yapar, onca karakterlerinin arasında en güzel karaktersizliği taşırlar..
Neden nefret edildigini anlamadigim hastasi oldugum burc..**
cilveli erkekler grubuna mensup erkek.
adamın kralıdır.(kendimden biliyorum) aslında iki burç vardır. ikizler burcu ve diğerleri.
Terazi burcu kadiniyla iliskileri ego savasindan öteye gidemeyen erkeklerdir.. *
herkesle bir muh muh herkesle iyi anlaşmalar... ortamın sevilmeyenini geren kişilerdir.
kimi arkadaşlarca yapılan tespitler * * * doğru olup , her burçla iyi geçinebilitesi olan , zeki , çevik ve ahlaksız burçtur... * * *
girdigi ortamda insanlarla cok cabuk yakınlık kurabilen, kımıl kımıl, sevdimmi tam seven ama hiç olmadık bir anda sevmeyen, genelde melankolik fakat bir o kadar da arkadas canlısı bir erkektir.
erkeklerin biraz daha kadınsı nitelikler kazandığı burç.
ruh hali çok çabuk değişen, çok zeki olup bunu belli etmeyen ince espri ustası erkeklerdir.
sıradan bir burca sahip erkek.
değişken bir burçtur. bu değişme döneklik anlamında değilde zamana ve şartlara çok çabuk ayak uydurma anlamındadır. bu burca mensup kişiler kendi kendisinin psikoloğu ve aynı zamanda candüşmanı olabilirler, zira beyinlerinde çok fazla iç kargaşa vardır.
mümkünse uzak durulması gereken insan modeli.
çift kişilikli ve narin yapılı erkeklerdir. çok tutumludurlar.

edit : kötülemeye devam edin. ama bu sizin aslında kim olduğunuzu değiştirmez. her insan bazı eksiler ile doğar, sizin eksileriniz de bunlar.
koç be koç

hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım..adamı
2007 yılını tüm burçlardan daha şanslı geçirecek burcun etken temsilcisidir (bkz: tarot) . Kararsız değildir aksine çok kesin ve net kararlarda bulunurlar. Fakat sorun verdikleri kararı ertesi gün değiştirecek olmalarıdır. bu da çok karakterli olmalarından kaynaklanır. Kesinlikle inandıkları şeyi yaparlar. Ama inandıkları da hergün değişir. hayat felsefeleri "hergün farklı bir şeye inanıyorum. bugün de buna inanıyorum" olarak özetlenebilir. burcun zorlukları kendilerine bile fazla gelirken diğer insanların korkması doğaldır. bi de unutmadan kendilerine çok güvenirler. bu yüzden beğenmeyen gelmesin dir.
can dundar'in da icinde bulundugu gruptur ve kendisi bu durumu linkteki yazisi ile anlatmaktadir.
http://www.candundar.com.tr/index.php?Did=3095
edit: ben de bu guruba dahilim.
dahileri dahi kıskandıracak düzeyde yüksek zeka seviyesine sahip olduklarından diğer burçlara tabi olanlar tarafından bir türlü anlaşılamayan erkek populasyonudur.
zeki, pratik zekalı, girişken, her girdiği ortamda kendini gösterebilen ve uyum sağlayabilen kişilerdir.çift karakterli demek yanlıştır onlar için.sadece bir anları diğer anlarını tutmaz.bu tavırları yanlış algılanıp çift karakterli olarak tabir edilmektedir.
üstelerinden sadece basak kadınının gelebildigi burc.*
mensubu olduğum, iyi mi kötü mü belli olmayan*, anlık ruh hali değişimleri gayet normal karşılanması gereken, yerine göre zeki yerine göre saf olan erkek modeli.*
popülerdirler, eğlencelidirler, adamı kırıp geçirirler. bir erkeğin başına gelebilecek en iyi şey olup bir kızın asla karşılaşmaması gereken sevgili tipidirler. gelecekle ilgili bol dötten osurup iş icraata gelince arkalarına bile bakmadan giden dengesiz yaratıklardır. allah hiç bir kızın karşısına çıkarmasındır.
sevgili olarak kötü arkadaş olarak iyi insanlardır sıkılgandır değişir bir dakida önce beğendiğini bir dakika sonra beğenmez .ikizlerle ilişkisi olan herkes bilmelidir bu ilişki çok sürmez
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar