bugün

iyi entrylerini zevkle okuduğum üçüncü nesil yazardır.
nikini takdir ettiğim yazar. nikinin altına yazılanlara bakılırsa, ortalık karışmış biraz. *
gün itibariyle kısa bir sohbet ettiğim sözlüğün daha çok gelişmesi için çabalayan vatansever bir yazarımız..*
düşünen, sadece düşünmekle kalmayıp fikir sahibi olan, bir de hassasiyetlerini yazıya dökünce bazılarının hassas yerlerine dokunan yazar.
Sözlüğümüzün 007 bond tadında yazarıdır.Hoş gelmiş sefa gelmiş...
edit:yes,bond.
bininci girdisini kutladığım, uludağ sözlük dil gönüllüsü yazar arkadaşımdır.
http://img290.imageshack.us/my.php?image=adszca4.jpg
verdiği adresten anlaşıldığı üzere, jennifer lopez ile 15 saat 41 dakika 32 saniye geçirmiş sözlük kişisi. wireless bağlantı hizinin 54.0 mbps oldugunu gördüğümde bağlantının kaçak olmadığı varsayımına vardığım ve tebrik ettiğim 3.nesil yazar arkadaşımız...
parfüm bilgisiyle beni şaşırtmış olan sözlük yazarı. *. *
1 farkla (#800000) entry'yi elimden alan yazardır.
(#800001) * *
sahip olmak isterken sahip olan yazardır. bu ne şanstır bu ne denk getirmektir yuh demek geliyor insanın icinden. ama bozmadan tipik tebrik mesajlarını yazalım.
(bkz: tebrikler)
azminden dolayı tebrik ettiğim arkadaşım yazardır.
çekil aramızdan dediğim sevgili yazar arkadaşım, kardeşim. çekil aramızdan yahu, allah allah dediğim uusercığım. hadi güzelim. * *
ilgili ve beyefendi sözlük yazarı. entryleri ilgi çekmekte ve zevkle okunmaktadır. izmir' de sözlük zirvesi' nde görülmek istenendir. katılımı mutlu edecektir.
izmir' de sözlük zirvesinde beklenilen ama gelemeyen şahıslardan biri. inşallah yeni zirvelerde.
sözlükte, bilgi içerikli entry giren, türkçe'ye özen gösteren nadir yazarlardan.
ankara ya gelsin de tanışalım, en güzel şekilde ağırlayalım, yazarıdır. ankara yı mı seviyor, yoksa ankaralı yazarları mı merak ediyor orasını kestiremedim. lakin ankara da sevebilecek ne var bilmiyorum.
sözlük aşkıyla yanıp tutuşan uludağ sözlük yazarıdır. başka sözlüklerden transfer teklifleri almasına rağmen uludağ deyip başka bir şey dememektedir. sonunda da izmir'den kalkıp zirve için ankara'ya gitmeyi kafasına koymuştur. kendisinin sözlük aşkını takdir edip içindeki o ateşin hiç sönmemesini diliyorum.
sözlüğe hem yazıp hem de bu kadar güzel ve seri takip eden ender yazarlardandır. *
iyi bir sözlük okur yazarıdır ve centilmendir.
hem attığı mesajla hem de entryleriyle gerçekten kibar bir insan olduğunu gördüğüm yazardır.
yapıcı eleştirilerde bulunan kibar bir yazarımızdır...
ortak bir arkadaşımız olduğunu keşfeden sözlük yazarı. dedektif olmasını tavsiye ederiz.
beni ankara'ya davet ederek onurlandırmıs yazardir. *
başarısıyla dikkat çeken nesildaşım.kim tutar seni hunlu devam...
türkçe nin doğru kullanımına verdiği önemle, takdir edilesidir.