bugün

başıma iki kez gelmiş olan Olay. Aşık değildim Ama ikisine de ayrı zamanlarda güzel duygular hissediyordum. Birlikte vakit geçirmekten hoşlanıyorduk Ama ne onlar ne de ben adım atmadığımızdan ikiside başkalarına gitti. ikiside bende kısa süreli yıkımlar oluştursa da unuttum söZLÜK.
hoşlanılan kişiye artk snde herks gbsn :(:((( diye mesaj atmakla son bulur* , şaka maka yaşadım yalnız bu olayı, hani başlar da koyuyor abi doğruyu söylemek gerekirse sonuçta bizde kalp taşıyoruz da maksimum 3 gün kalıyor bu mutsuzluk sende sonra normal hayatına dönüyorsun ha kople siktir edebiliyor musun? hayır, kolay seven biri olmadığımdan dolayı kolay siktir edemedim, fakat yapacak bir şeyin olmadı vakitlerde susup beklerim.
kişinin kotasına kıyamamasından dolayı flash diski alıp internek kafeye gitmesi ve buradaki bilgisayarlardan tüm arabesk şarkıları çekmesi ama ertesi gün kızı unutması sonucunda kopyaladığı tüm müzikleri silmesine neden olabilecek durum.
başkasıyla evlenmesi kadar kötü değildir.
Olur öyle, düşünürsün üzülmekle sevinmek arasında kalırsın, arafta kalırsın. Sonra yine düşünürsün, sevinirsin, mutludur çünkü..Daha ne olsundur.

edit: sahi mutlu mudur..
Sen kimle çıktığını bilirsen sıkıntı yoktur aslında haa bir de şöyle bir şey var ya senle evliyse?
Her zaman muhtemeldir. ya elini çabuk tutup kişiyi kapacaksın, ya da makas değiştirip başka ufuklara bakacaksın.
korktuğum durumdur. o değilde biz kanka olduk ya la. işler boka sardı.
Yürek burkan bir durum.