bugün

(bkz: gay club)
berbat solitary man ve wicked game coverları yapmalarına rağmen hoş parçalara da imza atarak gönlümüzü alan iskandinav grup...
tum parcalarinin ayni oldugunu dusunduren grup. bunu ben sanki daha once duydum hesaaabı...
ville valonun sırtladığı son albümü dark light olan pek hoş grup
herkesin, hem de bilip bilmeden, bok atmayı kendine bir vazife saydığı grup
wicked game yerine join me adlı parçalarıyla değerlendirilmesi gereken grup .
his internal magesty kelimelerinin kısaltılması şekliyle doğmuş iskandinav müzik grubunun ismi..
rock n coke 2006 ya gelmesinin kesinlestigini duydugum grup
gone with the sin adlı şarkısı önce arabesk-metal diyip dalga geçmeme sonra sevip dinlememe sonra da türk insanının genlerinde olduğuna inandığım bu arabesk eğiliminin bendeki boyutunu bir metalimsi grupla keşfettiğim için kendimi yadırgamama sebep grup..
nü metalle soft rock arası bir müzik tarzı olan dinlenesi grup.
apayri bir vokale * sahip,kendi tabirleriyle Love metaL grubu..her albumu gercekten dinlenesidir fakat asiriya kacmamak sartiyla..Lose you tonight ozellikle dinlenmelidir. * **
salak sacma bi grup. 2 şarkısı var adam gibi diğerleri çöplük.
düşününce çıkartılan ses:hım
love metal sudur budur "olm adam gay lan" tarzinda seyleri dusunmezseniz,oldukca iyi bir gruptur.
ne extra iyi enstruman kullanimi,ne hayatinizi bastan yaratacak sozler beklemeyin.sadece dinleyin,yavas sarkilarda huzunlenin,hizli sarkilarda cosarmis gibi yapin.
13-18 yaslar itibariyle populer olan, durus itibariyle dumana benzettigim, kulak oksayan nostaljik grup.
(bkz: razorblade kiss)
(bkz: poison girl)
(bkz: in joy and sorrow)
(bkz: love you like i do)
(bkz: join me in death)
kizlarin pek bir sevdigi,the funeral of hearts sarkilari guzel olan grup.
rockn coke 2006 da hepimizi costuracak grup festivalin en ağır topu * *

(bkz: uludag sozluk rock n coke 2006 zirvesi)
kendisiyle kurulabilecek en iyi cümle "finish him" olan kelime.
ville valo'nun mükemmel sesiyle her şarkısının tekrar tekrar dinlenilesi olduğu finlandiyalı müzik grubu
kendilerini beğenmeyenlere öncelikle gone with the sin in dinlettirilmesi;bu işe yaramazsa funeral of hearts ın tatbik edilmesi; beğenmeyenlerin hala bu konuda ısrarcı olduğu görülürse ıslak odunla üzerlerine saldırılması gerektiğini bana düşündürten grup
rock n coke 2006 ya gelmesi ilk önceden kesinleşen fakat son anda 360 derecelik bir salto ile gelmeyen grup..
when love and death embrace adında süper introlu şarkıya sahip grup...
Him dinliyorum çok acayip metalciyim,çok asiyim..
boş şarkılara imza atan grup..
(bkz: gay metal)
(bkz: love metal)
kısacası iğrenç grup. afedersiniz pırt yapsam o vokalden daha iyi çıkıyor sesim.

2 senecik sonra gelen ekleme : nostalji amaçlı dinleyince güzel oluyor aslında...
solistinin gunde 5 paket sigara icmesi cabasidir.oyle ki konser sirasinda sarki soylerken bile elinde sigara vardir.olmesi yakindir. (bkz: allah in isine karisilmaz)