bugün

izmir büyükşehir belediyesinin çağrı merkezinin kısaltması. açılımı (bkz: hemşehri iletişim merkezi)
him dinleyen erkeklerin gay olmadigini kanitlama cabasi diye bi sey vardi ya.

ergenken biz de bunlari dinleyenlere cok tasak gecerdik homo metalcileri sizi diye.

yillar yillar gecti... su an en cok dinledigim gruplardan birisi. insan degisiyor vallax.

She's smiling like heaven is down on earth
Sun is shining so bright it hurts
All her wishes have finally com true
Her heart is weeping.
Happiness is killing her.
She'll be right here in my arms
So in Love
She'll be right here in these arms
She can't let go
Love Metal diyerek, metal müziğin Mustafa Cecelisi, zakkumu, ümit beseni olmuşlardı.

Evanesens vardı bi de. ikisi evlenmiştir bence.
tıpkı bundan seneler önce yaptığım gibi şu an odamdaki tüm perdeleri kapatıp mum yakarak bira eşliğinde şarkılarını dinlediğim grup. fark birkaç tel saç ve göz altı çizgisi. hisler ise yine aynı.

https://www.youtube.com/watch?v=AiwWRk0a4nI
gün itibariyle dağılmış gruptur günahlarınla birlikte gittin be him.
(bkz: ville valo)

Gone with the sin şarkısı kısa bir servis uykusudur, bozuk kulaklıktır, aç karna içilen sıcak çikolatadır, test kağıtlarının kokusudur.

Bir de gruptan bağımsız bu adamın summer wine düeti var, o baya kült. Gece gece hatırlamak nasıl iyi geldiyse artık.
vokalisti çok özel bir insan. bana lise yıllarımı hatırlatıyor. puslu lise yılları...
Yıllardır benden başka kimse dinlemesin diye aşırı sahiplenip kimselere bahsetmediğim çok sevdiğim grup. En sevdiğim parçalarını yazmak isterdim ama uzun bir liste olur o yüzden şimdilik in joy and sorrow diyorum.
farewell turu yapıp dağılma kararı almış olan grup. sevenleri için üzücü sevmeyenler için zaten bir şey ifade etmiyor.
dünyanın en sikko grubu. bunun gibi grupları dinleyenin karakterinden şüphe ederim.
açılımı "his infernal majesty" olan grup. hala müzik yapıyorlar mı bilmiyorum.
ne severdim. her şarkısını dinlerdim bıkmadan usanmadan defalarca. lise 1 deki platonik aşkım dinliyor diye dinleyeme başlamıştım.
Güzel bir eski gruptur.
grup muymuş o ya dediğim şaşkınlık içinde entarimi girdiğim başlık.
hayır ben onu t9 da hım olarak yazınca him diye çıkıyor biliyordum. cahillik çok kötü bir şey sözlük.
Vokalisti ville valo olan, love metal yapan grup.
Dark light ve venus doom albümünde dinlenesi şarkıları olan grup.
istanbul Küçükçiftlik Park Konserinde havlularla ciddi sınav vermiştir. Sevilir, sayılır....Sesi de hala taş gibidir.
sadece wings of a butterfly'ı canlı dinlemek için gidilecek konser olabilir(di). ama hayat şartları işte.
uzun yıllardır gelmesini beklediğim grup , 2 agustos küçük çiftlikte.
2014 rock off festivalinin 2 ağustos günüdeki headliner grubudur.Himden önce stratovarius sahne alacak.
"hmm iyi bakalım " yani diyor ki; "muhabbetin sarmadı, bari boka sarmadan sus"
venus doom albümündeki love in cold blood (special k remix) isimli parça türk müziğinden esintiler taşımaktadır. sazlı sözlü güzel olmuştur.
Join Me In Death parçasıyla sıkılmadan dinleyebileceginiz bir grup.
gone wıth the sın şarkısı beni benden almıştır.
For You parçası durum farketmeksizin muhteşemdir. VILLE sağolsun.