bugün

4 gün önce hap içtiğim için hastanede yattım betül diye bir hemşire benimle ilgilendi kız çok hoşuma gitti nedense aklımdan çıkaramıyorum kızı.
Olur öyle şeyler 5. Gün geçer.
Chuck palahniuk’ un tıkanma kitabındaki ana karaktere göre hemşireler yaşlı akrabalarıyla ilgilenen erkeklere büyük sempati duyar, olumlu gözle bakarmış.
Ayrıca çirkin ve bakımsız bir hemşire görmedim. Hem de işleri gereği diyalog sahibi ve sabırlılar.
Bu yüzden de gerçekleşmesi sürpriz olmayan durum.
Ben, bana damar yolunu şipşak açıp delik deşik etmeden işini yapabilen hemşirelerden hoşlaşırım.
iki kere düşünün. Çocuğa hep siz bakarsınız. Nöbeti var, mesaisi var, acil gidişi var. Sakat iş.
sağlık ordumuzun kanatsız meleklerdir, önlerine düşmeyelim, yokluklarını görmeyelim.
itiraf ediyorum. Kumral, uzun boylu, uzun saçlı, göbekli bir sağlık memuru vardı.

16- 17 yaşlarında acile giden arkadaşlarıma refakat etme sebebimdi. Adamı görmek çok hoşuma gidiyordu. Tabi onun ergen bir kızdan ne haberi olacak *
Ameliyat olup 1.5 ay hastanede kalmıştım ve sanki cennette gibiydim mükemmel hemşireler vardı hepsi 10/10 du şimdi birisine vuruldum sanırım.
Temenujkaysa olur.
gusto sahibi errrrkeğin, gerçek gurmenin düşmeyeceği bir tuzaktır. onlar bilir ki hastanelerde güzel kadın, hasta kabulde/kayıtta çalışır.
Allah sizi kahretmesin ya. Demek boş yere sürekli hemşire butonuna basıyorsunuz.
Normal bir durumdur, bir mağaza personelindende hoşlanabilirdin.
Var galiba böyle bir şey.
Bir kere bir partiye hemşire kostümüyle gitmiştim. ilgi alaka maksimumdu.
Maalesef surekli karsilastigim durum. Gelen gecen asik oluyor.
Ben ne hoşlancam yaa onlar benden hoşlansın .
Tanıdığım en tatlı hemşire bu sitede.

Eğer o denk gelirse acilde falan “ ne olur elimi bırakma” diyerek serumumla aynı anda tutarım.
la loba'ysa olur.
hastane kantininde çalıştığım için doğal olarak başıma gelendir.
Bir hemşire olarak hiç yapmadığım bir şeydir. Ne üniversitedeki sınıf arkadaşım olan hemşire adaylarından ne de iş arkadaşlarım olan hemşirelerden hiç hoşlanmadım. insan olarak değil de karşı cins olarak.

Hastanede yattığım zamanlarda da aklım başımda değilmiş (disoryante) yine hoşlanamamışım. Hoşlanmış olsam da hatırlamıyorum.
La loba gör şu mesajımı *
Çoğu güzel, çekici, bakımlı olduğu için normal olan durum.
Üniforma dolayısıyla enteresan malzemelere konu olan durumdur.
Hemşireler her zaman güzeldir.