bugün

hoş gelen dokuzuncu nesil yazar.
(#16658263)
(#16658334) ayara gel yazarıdır. Helal olsundur.
bir kesmeşeker şarkısında geçen sözdür. http://fizy.com/#s/1aivmc
-boş gelmiş insandır ...
inkılab tarihinden başka kitab okumamış diye iftira atmaktadır.
sözden çok icraata bakan yazardır.
militaristim efendim ta metehan atamdan beridir ve de türkler bir ordudur gelmeyen de kaçaktır diyıoruz bizim asker kaçakları teröristlerle işimizde olmazdır .
-miltarist güruh olarak hayalarıma biat ettikleri için seviniyorum demek ki yerleri oralarıymış düşükler *
(#17081175)

palyaçosunu savunan soytarı...
-soytarı

-hahahaha.
(#17986167) ağır saçmalamış yazardır.
Ciddiye alınmayan yazarımsı.
kendisi doğruları yazan adamın hasıdır.
(#17999535) evet var mı aksini kanıtlayıcı delilin? sorusunu akla getiren aynaya karşı konuşana yazar.
(#18024522) Güya Kur'an-ı Kerim'den örnekler vererek saçmalıklarını bastırmaya çalışan yazardır. iman edenlerin imansızlardan üstün olduğunu söylemiş. Muhtemelen kendini ilah sanıyor ki son nefesinde kimin nasıl gittiğini bilmektedir. Bununla birlikte imanlı sandıkları hakkında da Allah'tan kesilmez vahiyleri var muhtemelen. Zira Allah menfaat uğruna islam kullanıldığı zaman bakın ne diyor ganimetçi bedevilere.
"(Ganimet hevesi ile görünüşte islâmı kabul eden bazı) Bedevîler: Biz, gerçekten iman ettik dediler. (Ey Rasûlüm, onlara) de ki: Siz kalblerinizle iman etmediniz. Ancak biz (kılıç korkusundan ve islâm nimetinden faydalanmak için) müslüman gözüktük; deyin. Henüz iman kalblerinize girmemiştir. Eğer Allah;a ve Peygamberine itaat ederseniz, sizin amellerinizden (Allah) hiç bir şey eksiltmez. Çünkü Allah Gafûrdur= mağfireti boldur, Rahimdir= çok merhametlidir."

Bunu da ben demiyorum Allah diyor. Zırvalama istersen bidaha emi.
(#18257584) yerinde bir tespit yapmıştır.
Entrylerini bu aralar takip etmeye başladığım yazar. Tespitleri pek guzel.
(#18398398) einstein'ın sadece sözel dersleri zayıftı. sistem sayısalların yanında sözelleri de istediği için onu dışladı.

(bkz: serseriliği sempatikleştirmek) lütfen.
hayata farklı açıdan bakan insanların da olabileceğini bazı insanlara kabul ettiremeyen yazar.

belki de dersleri kötü olan adam şair olacak ilerde yada çok iyi bir müzisyen veyahut iyi bir yüzücü bilemezsin. sistem bu adamı çözememiştir 'bu adam aptal ne matematik biliyor ne türkçe.' diyerek yaftalamıştır.

herkes insan, lütfen.
ot içmiştir.
#20903792 ekonomiyi gram takip etmeyen, telekomu sadece ev telefonundan ibaret sanan yazar çarpıntısı. hepsini geçtim atarli atarli yazacan bir gir internete de bir bak ne kadar kar elde ediyor bu atıp tuttuğun şirket.
(#23000441)
(#23130849) beni yarmış olan yazar. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar