bugün

3. nesil yazar adayı. hoş gelmiş de keşke aile meselelerini sözlüğe taşımasaydı.
ilk okullar da kısa boylu ögrencilerin ulaşamıyacagı yerlere yazılan ve ögretmen gelene kadar orada kalan kalıplardan biri. *
dakika bir gol bir çaylağı/yazarı.

gammaz fasilitesi:

yukarıdaki nickte aşağıdakı sorunlar mevcuttur:
(bkz: nickte imla hatası var)

şikayet ediyorum / kapat
"nasıl yanı?" dıye sorulası yazar nicki baslıgıdır. yazar bırılerıne gonderme mı yapıyor dıye sorulasıdır. hosgelmıs tekrar dıye eklenesıdır.* *
bazı yazarların gururunu okşayan, gelmesi 4 gözle beklenen yazar. **
(bakınız:isterük isterük soyadını isterük)
(bkz: allah ayırmasın)
sözlükte söylenmesi gereksiz olan söz öbeği
(bkz: nikah masası)
(bkz: sinem hasani seviyo mu)
ama hasan'in sinem hakinda bilmedigi bir gercek var!
bu arada biz butun mahalle sinem'i seviyoruz. hatta özsinemisevenler dernegi kurduk kisaltmasi össd hasan kardesi de dernegimize uye olmaya bekliyoruz.
birader gercekten adin hasan ise ve sinemi seviyorsan ozru bir borc bilirim ama biraz da kendin kasinmis gibisin. hos geldin, sefalar getirdin.
doğru söyleyin lan, sevişiyor musunuz yoksa senaryo kisvesi altında?
ileriki zamanlarda hasan sinemle evleniyor diye nick degistirme talebinde bulunabilecek yazar.
an itibariyle 49 entry giren 3. nesil yazar... bu entrylerin 25 i de alwayssleepy için...

fake mi lan bu yoksa ? *
adaşımdır ama, fake make hörmetler yine de...atsan atılmaz satsan satılmaz.
sözlük yazarlığını pek önemsemyerek böyle bir nick alip muhtemelen cok uzun soluklu bir yazar olmıyacağını gösteren kişinin nicki.yada kesin sinem ile evleniyo bu herif, aksi takdirde sinem boynuzları takıpta hasan ile ayrılınca bu nicki hangi eller ile yazacak kendimi düşünmekten alamadım.
kriminoloji ile ilgili bir uuser.
bukadar entry girilince sinemden ayrıldı sandığım yazar. meğer nickiyle pek popüler olmuş bir arkadaşımızmış.
(bkz: bugün yazar olanlara verilecek nickler)
sıradışı tarzını bir kenara bırakırsak, ciddi edebi biriki olduğuna şehadet edebileceğim yazar.

(bkz: osman abim evde mi)
an itibari ile çaylak olan yazar.
Alekhine e benzettiğim insan, umulur ki; birgün kendisine karşı sicilya savunmasını tatbik edeceğim bir maç yaparız karşılıklı...

e4-c5
af3-af6
kendisine daha önceden salık verdiğim bazı şeyler bir bir ortaya çıktığını gören yazar. "gören" dedim, zira aptal bir adam değil. keşke dinleseydi beni, içtenlikle yaptığım uyarıları kulak arkası etmeseydi.
(bkz: sinemgil hasanlara gitsin)
(bkz: hasan sinemi kıskanıyor)
(bkz: sinem den hasana ne)
(bkz: durun siz kardeşsiniz)
(bkz: alternatif nickler)
(bkz: üçüncü nesil silik)