bugün

Keşke senin annen yapmamış olsaydı be.
resmen gözümüze soka soka ben ilişkiye girdim derler resmen.iğrençsiniz ya.
Keşke bölünerek çoğalsaydık.
Annen ve baban da yaptı çok üzücü bir sonuç doğurmuş ama.
annende yapmıs ama cıkartırken muhtemelen sıcmıs olabilir seni.
sokakta görünce akla gelendir. dışarı çıkmayın ulan. evet.
hayata dair bilinmesi gereken gerçek. ben öğrendiğimde şok olmuştum valla anneme hiç yakıştıramadım açık ve net.
unutulmaması gereken gerçek açık ve net.
Ben hamile kadın görünce duygulanıyorum millet neler düşünüyo be bitmişsiniz olum siz.
Bu başlığın üzerine sözlükte hamilelik ile alakalı reklam gelmesi de ayrı bir enstantane.

Kasten mi yapıyorsunuz lan ?
akılları kurcalamaktadır. aynen.
senide leylekler getirdi ulan bu nasıl bir aptalca algıdır herşeyi cinselliğe çekme çabası az akıllı olun.
Beyni yerinde cinsel organı olan insanın düşüneceği şey bu.
Kendine gel hüsnü.
Kadınlar olarak tek hücreli olsaydık da mitozla bölünseydik, böyle başlıklar görmeseydik keşke.
(bkz: açacağın başlığı da gireceğin entry yi de sikeyim)
o şey dediğin seks. sen de bir seks ürünüsün. keşke olmasaydın ama öylesin. hamile bir kadına bakınca ilk düşündüğü bu çocuğu hangi pozisyonda yaptı acaba olan ve doğum tarihinden geri gidip seks günü tam olarak hangi güne denk geliyor, bulmaya çalışan tüm ruh hastalarının abv.
E zaten her gün aynaya baktığında çoktan yüzleşmiş olman gerekti bu gerçekle.
Başka bir önerin var mı sayın yazar?
görsel
Amsalak beyin düşüncesinin gün yüzüne vurması.
Böyle bir zihniyetin nefes aldığı bir dünyada yaşıyor olmaktan utanıyorum. Keşke annen seni doğuracağına düşük yapsaymış baban da dağa taşa boşalsaymış. En şanslı sperm değil en bozuk sperm kazanınca mücadeleyi böyle oluyor sanırım.
Bu tür fetbada bulunan ulema görünümlü yaratıkların, amacına ulaştığını gösteren bitin küçüğü yazar başlığıdır.
evet seks diye bir şey var ve bu hayatın bir parçası. Yani aman aman bi durum değil, neden hala bunu bu kadar büyütüp sadece seks odaklı düşünüyorsunuz? Cidden komik çünkü ergenliğe yeni girmiş çocuk aklı anca böyle düşünür.
dikkat çeken olay açık ve net.
Hangi işi?