bugün

entry'ler (4099)

floki inu

Binance borsasında listeleneceği söyleniyor. 26 gün önce dinleyen olduysa şahsımı büyük kar geliyor gibi. Hala da geç değil.

Refli olarak üye olmak isterseniz tıklayın siz de ben de komisyon kazancı alalım

altcoin tavsiyeleri

(bkz: floki inu)
(bkz: radio caca)

ape partisine tw ceken pic

Sözlüğün en eskilerindendir.

T : bir yazar.

floki inu

Meme coinlerin şahı olma yolunda ilerleyen bir it coini. Gate.io da listelenmiş durumda silmedigi 0 kalmadı onunde hala 2 sıfır var. Alayım 50 60 dolarlık kenarda dursun diyen varsa buradan üye olup az komisyon ödeyerek alabilir. Yapmanız gereken düşük gas ücreti ödemek için herhangi bir borsadan tron gibi ucuz bir coin alıp 1 tron karşılığında diğer borsa tron cüzdanına transfer etmek.

bedri rahmi eyüboğlu

en azından üç dil bileceksin
en azından üç dilde
ana avrat dümdüz gideceksin
en azından üç dil
çünkü sen ne tarih ne coğrafya
ne şu ne busun
oğlum mernus
sen otobüsü kaçırmış bir milletin çocuğusun.

frank maglio tico

Bir papagandir kendisi. Şarkı söylüyor ıslık çalıyor yeteneklidir ayrıca. YouTube kanalından bir şarkı ;

https://youtu.be/1NnbI4ncTTE

binance

Bir kripto para borsası.

https://www.binance.com/tr/register?ref=WS32BA50

Bu linkten üye olarak %10 komisyon indirimi alabilirsiniz.

cardano

Bir kripto para. Yıllar önce dediğim gibi bu para hep kazandıracak diye hala iddialıyım.

https://www.binance.com/tr/register?ref=WS32BA50 bu linkten üye olarak %10 siz %10 ben komisyon indiriminden yararlanabiliriz.

karaağaç

Edirne de bir mahalle. Artık Western filmlerindeki ıssız, terkedilmiş kasabaları andıran bir havası var. Esnafı batmıştır artık buranın. Şenol un kaavesi bile kapalı.

üstteki yazarı eleştir

Fikret abimize saygısızlık bir nick almak yakışmamış.

beşinci nesil yazarlar neyimiz oluyor sorunsalı

Birtakım yazarların ne olduğu sorunsalıdır. Yaşını falan almamış yazarlardır sadece nöbetten düştük.
(bkz: ihtiyarlar heyeti)

gecenin şarkısı

manowar - battle hymn.

loosing my religion

(bkz: yanlış okumalar)
(bkz: lookin my religion)

kamu yönetimi okuyup kaymakam olacağım

Bir istektir. Beraber mezun olduğum 3 arkadaşım olmuşlar demek olunabiliyor.

sözlükte 700 kişinin online olduğu zamanlar

Bir zamanlardır. 2012-2015 arası belki 1500 online vardı sözlüğün elden ayaktan düştüğüne delalettir.

trendyol

Eşeğin namusait bir organına su kaçıran sitedir. Reklamları yüzünden alışveriş yapmayan birçok insan tanıyorum. Sıktınız burayı okuyorsanız ki okuduğunuzu falan sanmıyorum ekşi de gün de 150 adet giri var ama yine aynı şeyi yapıyorsunuz reklam yaparak kazanmıyorsunuz aynı satıcıdan 30 TL 50 TL zorunluluğunu olmadan kargo bedava ile kazanırsınız. Ha bir de olumsuz yorumları onaylamamaya devam ederseniz sonunuz çok da parlak değil.

8 ağustos 2020 sözlüğün tenhalaşması

Bir adet üzücü durum. Ulan ara ara gelip bakıyorum ara ara derken bildiğin 2 e ay geçirip bildigin inci olmuş boş bile kalır giderek burası.

naber lan sözlük

Aylar sonra gelen yazarın içinden geçen ama dile dökemediği cümledir.

Naber lan sözlük.

edirne

Şehrin boy abdestine ihtiyacı var galiba ne yağmur ne kar ne başka başka bir yağış var. Hava kuru soguk anca şehri.

günün karikatürü

(img:#1963631)