bugün

görsel
Dikkat et turu Dikkat et, demedi deme!

görsel
100.000 tllik kombini ile "adalet" yürüyüşü yapan, milyonluk otel konforu düşkününe oy yağdıran kitle saate sarmış şimdi.
Fakirler kıskanmaya devam ediyor. Olm sizin burada ne işiniz var gidin halk lokantasında kuyruğa girin aç karnınızı doyurun 40 tl ye.
"Helal yoldan edindim" demiş. Ne yolmuş arkadaş! Yol yol bi' bitmedi. Yatıp "ölüyorum, açım" diyene bir tepik de ben atarım. Tıpkı madenci yakını tekmeleyen kansız ordinaryus çocuğu gibi... Gebersin isterse. Bundan sonra böyle!
"helal yoldan rolex aldım" dediği de akp arpalığı yapılan trt'nin boktan dizilerinden kaldırdığı para oluyor. hadi boş durma. sırmalı cicilerini giy, git marmaris yazlık sarayında tayyibe 'hünkaarım hünkaarım' çek.
görsel
Niye kıvanç tatlıtuğ'un aldığı lüks motosikletinden bahsedilmiyor veya bodrumdaki 7 odalı lüks villasından?
Bu adamın saatine takmış algıcı çapulcular.

Edit: milletvekili olduktan sonra takamaz mı o saati boktor.
Ha pardon ak partili milletvekili olursa takamaz tabii.
olm tartışmadan yeni haberim oluyo, yorumları okudum, iki tarafa da hak verdim, aynen kılıçdar'da vatandaşın parasıyla lüks şatafat içinde yaşamamalı, hükümet kadroları da, bu bu kadar basit. kalkıp taraflardan birisinin yaşamasını desteklemenin bi alemi de yok.

bu lüks yaşam avantaj sağlanmaksızın, kendi çabasıyla, günün piyasa şartları kapsamında serbestçe ve adil bi şekilde edinildiyse söylecek bişey yok. ama şuanda netiz değil mi? Şu veya bu taraftan, her taraftan bu şekilde suistimale maruz kalıyor düz vatandaş olarak. komple karşı çıksak buna, he??? birbirimizi yemek yerine. ha olayın bizzat faydalanan tarafısınızdır o zaman lafım yok, buyurun survive etme hakkınızı çirkefçe de olsa kullanın. ama yok be olm o adamlar da sözlüklerde falan takılmıyo zaten. e o zaman bi susun mk doğru yorumu becerip yapamayacaksanız.
"Adaleti kaldırma partisi" olarak okudum bir anlığına niyeyse.

Güzel ülkemin iktidar partisidir hamdolsun.
Adaleti zaten yoktu. Kalkınması 15 temmuzda feto teknokrat kadroyu çekince bitti. Sin seçimden sonra artık parti bile değil, Particik.
---
niye kıvanç tatlıtuğ'un aldığı lüks motosikletinden bahsedilmiyor
---

kıvanç tatlıtuğ "emeklileri sefalete sürüklediğimizin farkındayız, ama nabalım size verecek para kalmadı" diyip de kendileri lüks sefanın dibine vurmuş bireylerden oluşan partiden milletvekili oldu, milletten zorunlu kesilen vergilerle dönen trt'den gelen servetini milletin gözüne soktu da ben mi kaçırdım?
Ortada ne adalet bıraktılar ne de kalkınma.
şu oluşuma artık "adaletsiz kalkışma parti severler derneği" desek nasıl olur?

bu artiz bozmasının saatinden önce tartışılacak, sorulması gereken o kadar soru var ki saat hikaye kalır.
1000 küsur odalı saray isimli mimari kirlilik, tek alyansla alınan yazlıklar, kışlıklar, bağ evleri, çocukların zeka yoksunluğuna rağmen vakıf yöneticisi olup ayakkabı kutu bekçilikleri, kaza deyip cinayeti örtmeleri, yanında gezdirdiği arap kadının takıp takıştırdıkları, hayrunisa gül'ün dolmabahçeden götürdüğü fincan takımları....... nimet çubukçu ve bebeği ???

soru sorabilecek cesarette bir türk vatandaşı ??
Turkiye'nin en kisa ve aci fikrasi.
güncel Önemli Başlıklar