bugün

(bkz: fındıkzade)'deki kampüsünün üniversite kampüsüyle uzaktan yakından alakası olmayan üniversite..eğitimi de(bil. müh. bir arkadaştan duyduğum kadarıyla) çok kötüymüş..
mecidiyeköy'deki kampüs(!)ü sanki biraz ufak gibi.

(bkz: korkma oğlum söyle)
ingilizce adı bile olan üniversite ^^golden horn^^
millet caddesindeki binası bir zamanlar yurt-kur fındıkzade kız yurdu olan üniversite.
bina üniversitesi.
öğrenci siteleri `http://www.haliclub.com` biten hatta "bitirilen" okul...okulum...
iibF'si şişhane de bankalar caddesi nde bir ara sokaktadır ki bu da ne kadar boktan bir eğitim kurumu olduğu hakkında fikir vermeye yeterlidir kanımca. bankalar caddesi nde üniversite mi olur lan?
mecidiyeköy kampüsü işhanı benzerliği ile kantini diskodan çevrilmiş restauranta benzerliği ile ün yapmış üniv.
apartman üniversitesi kavramının mimarlarından.
FUTBOL TAKIMI, avrupa üniversiteler arası futbol şampiyonasında geçen sene şampiyon bu sene ikinci olan üniversite.
TiKKYLERiN YOĞUN BiR HALDE BULUNDUĞU, FINDIKZADE GiBi BiR KAMPÜS BOZUNTUSUNA DA EVSAHiPLiĞi YAPAN ÖZEL ÜNiVERSiTE. ÖZELLiĞi NE ÇÖZMÜŞ DEĞiLiZ HENÜZ.
çapa nın aşagısında resmen bir apartmanda egitim veren okul.eskiden o apartman kız yurduydu.daha sonradan haliç üniversitesi oldu.enteresan ve bir okadar da komik olan ilim irfan yuvası.
2007-2008 yili ucreti 9 ila 12 bin ytl arasinda olmus universitedir.
bankalar caddesinde işletme kampüsü olan üniversitedir. ** ayrıca da butik üniversite diye bir kavram oluşturabilecek kadar ufaktır.
haliçle alakası olmayan üniversite. apartman kampüsleri olan ve çok da zengin olmayan öğrencileri ile bilinir. ilk açıldığı yıllarda elit kesimden talep olmuşsa da son yıllarda ekonomik ilerleme sayesinde orta direğin de okuyabildiği kaliteden yoksun üniversite.
4 aydır aday bilgi bölümünün error verdiği bir siteye sahip bina.*
koskoca bir üniversiteye 2 girdi görünce üzüntüden 3. girdiyide ben yapım bari diye yazmaya karar kıldırtan üniversite.
(bkz: halic universitesi)
bahar senligi olmayan ender üniversitelerdendir. *
bahçesi ya da kampüsü olmayan ender üniversitelerdendir.
mecidiyeköy(merkez bina), şişhane, bomonti,fındıkzade ve yeni olarak okmeydanı'nda tıp fakültesi açan okuldur.
ayrıca çoğu insanın sadece binasına bakarak yorum yaptığı kimsenin acaba hangi hocalar vardır diye düşünmediği okul.
fındıkzade kampüsünün tası tarağı toplayıp uzaklaştığı okul.
dershane üzeri yüksek okul arası bir üniversitedir. kurulduğu dönemlerdeki başarısıyla kıyaslandığında şu an alelade üniversitelerden biri olmuştur. öğrenci ve öğretim üyesi profili elit değildir. sanırım bu da ekonomik kaygılardan, daha fazla gelir elde etmek düşüncesinden kaynaklanmaktadır. araştırma görevlisine 1200 tl maaş verdiği düşünülürse hangi kaliteden bahsedilir orada?
bu sene kazananlara geçmiş olsun diyerekten, Allah sabır versin temennilerimi ilettiğim üniversitemsi varlık.
yaklaşık 3 yıldır okumakta olduğum, güzel bir okul.

hocaları biraz anlayışsız ve katı olsa da, eğlencelidir ortamı.
düşünenlere, tavsiye ederim.