bugün

evet zarafetin temsili ve yakışıyor.
ama bilmeniz gereken birşey var ki o da bu nesnenin "hot wife" anlamı taşıdığıdır.
yani tatile falan giderseniz onu görüp salça olurlarsa bilin ki o yüzdendir.
bir çok tatil beldesinde bunu takan evli yabancı kadınlar "hot wife" olarak geziyor.

Q: What Does an Anklet on a Married Woman Mean?
A: For most married women, it means they like wearing an anklet and nothing more. Some believe, however, it is a symbol that she is a "hotwife" and open to relationships and sexual encounters with men other than her husband.
Esmer karılara çok yakışıyor.
Erkekler hal hal mı takıyor?!
Çok seviyorum, sık sık takıyorum.
Erkeklere yakıştırmıyorum, ince bilekli hanımlara daha çok yakıştırıyorum. *
bana çok kekomançe geliyor evet.
ayak fantezisine de renk katar.
Halhal seviyorum ya. Yarın nikah kombini için bir tane almam lazım.
Erkeklere yakıştırmıyorum ama sadece kadınlara yakışıyor. *
görsel
Halhal kullanan hanımefendi eksikliği gözle görülür şekilde belirgin olmağa başladı. Oysa ne zarif, ne hoş.

Bundan sonra eşe dosta önüme gelene gümüş halhal alacağım. Bu popülasyon artmalı.
Kimi kızlara yakışan ama genelde pek yakıştıramadığım bir aksesuar kesinlikle şüphesiz..
görsel
kızlara yakıştıramadığım şey.. hele hele kilolu kadınlar takmasın mümkünse. hiç güzel durmuyo üzerinizde..
Görseldeki çok kaba. En sevdiğim takılardan biri ama yukarıdaki görseldeki gibi halhalları hiç sevmiyorum. Böyle ince olanlar daha şık geliyor. 4 sene önce hiç çıkarmadığım bir halhalım denizde düştü. O kadar halhal aldım aklım hala onda. Eğer beni bir yerlerden duyuyorsa ne olur geri dön. Kimse senin yerini tutamıyor hüüğ
aşırı beğeniyorum bilekte duruşunu.
görsel
(img:#2306996)
Bir buna bir de ayak parmağına yüzük takanlara acayip kılım.
görsel
takana da saygı, takmayana da.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel