bugün

(#7241918) hahaha ben buna gülerim.

tanım: karşıyaka tarafından helvası döktürülen, kaybolan ezeli rakip.
bu haftaki telekom deplasmanına giderken manisa-ahmetli'de büfecinin kurşunlarına maruz kalan olayda bir polis memuru ve üç taraftarı yaralanan baş tacıdır...alınır intikam bir gün...
türk telekom maçına " yalı " adlı grubunun gelemediği maçtır. bunun nedeni manisa - ahmetli'de 4 abimizin ( 3 yalı grubu üyesi, 1 polis ) büfeci tarafından silahlı saldırıya uğramasıdır. kendilerine acil şifalar diliyoruz.

takımımızı yalı - ankara olarak ikinci memleketimizde de destekledik, yenilsekte bu hafta için puan değil abilerimiz önemliydi.
bir zamanlar avrupa da fırtınalar estiren fakat yanlış yönetimler yüzünden amatör lige kadar düşmüş bir futbol takımı. Tam 35 olmanın verdiği gururla alayına isyan ölümüne göztepe diyerek geri dönüyorlar seneye büyük ihtimal bank asyadalar herkes hazırlıklı olsun
ligleri düştükten sonra teker teker çıkan takımdır. süper ligimizin özlediğidir. sarı düşlerin kırmızı isyanıdır. amatör kümede 10.000 kişiye oynayarak rekor kırmıştır.(amatör küme maçında en fazla seyirci sayısı)

teker teker çıkacaktır ligleri, sızlamasın gürsellerin kemiği.
geçen hafta evinde akhisar belediyespor'a 2-1 yenilen ve önümüzdeki sezon bank asya'da oynama olasılığını düşük gördüğüm, bir zamanların efsane takımı.
teknik direktör değişikliği yapan takımım. erol azgın gider, nurettin yılmaz gelir. hayırlısı.
bugün itibariyle sinirlerin gergin olduğu, her an herşeyin olabileceği semt.
susuzdede bir başkadır tabii.
an itibariyle futbol takımı, iskenderun demir çelik takımını deplasmanda 2-0 ile geçen gençlik ve spor klübüdür.
bugün kazandığı maçla bankasya umutlarına selam çakmıştır.
teknik direktörlüğünü ali gültiken yapmaktadır.
okulumun merkezi yerleşkesinin bulunduğu semt.(marmara üniversitesi)
uzun bir aradan sonra beklenen ve özlenen sonuçları almaya başlayan isyankar takımım.

bir göztepeli olarak iddaa'nın 1.90'lık cazip oranını görünce içim acıyarak iskenderun'a oynadım bugün, çünkü inanmıyordum, güvenmiyordum, bizden bu sene bir bok olmaz diyordum. ama gördüm ki onlar inanmışlar ve başarabilirler sanki.

deplasmandan beni çok şaşırtan bi' skorla geri dönüyor şu an takımım. helal olsun.

ıssız, kuytu köşelerden dönmek dileğiyle.
yükselme grubundaki 2. iki farklı galibiyetini almıştır. diğer iki farklı galibiyetini de çarşamba günü almıştı.

(bkz: karşıyaka kocan geliyor)
teknik direktörlüğünü ali gültiken değil, nurettin yılmaz yapmaktadır. ali gültiken, futbol direktörü olarak göreve gelmiştir. (aykut kocaman gibi)

yükselme grubunda artık gerçek kimliğini göstermektedir ve son 2 maçından 2-0'lık galibiyetlerle ayrılmıştır. haftaya alsancak'ta telekom'un hattını keserse bank asya umutları iyice tavan yapacaktır. ilk 2 zor tabi ama ilk 6'ya girip ekstra play-off'lara katılmak kesin gibi. bir maç da eksiğimiz vardır.
(bkz: mekan-ı cennet) * *
biraz geç kalmış gibi görünse de galibiyet ivmesini yakalayan takım. bu saatten sonra alış-verişi ekstra play-off'lar için olacak. yani 8'de 1'lik şansı zorlayacaklar. ama turgutlu'nun elinden aldıkları mucizevi yükselme grubu biletinden sonra hiçbir şeye şaşırmam artık.
yapmış oldukları isyan marşını hem anlamlı hem de oldukça güzel bulduğum takım.
şu sıralar karşıyakadan çok bucaspordan nefret ederler.

(bkz: kıskançlık)
bu hafta tokata ayarı verip alsancakta bayram yapmamıza vesile olan bank asya'ya bir adım daha yaklaşan baştacıdır..
adana ilinin Yüreğir ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Yüreğir)
Bitlis ilinin Mutki ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Mutki)
ıssız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz...

Alayına isyan,ölümüne Göztepe.
kaleci sinan'ı ne yapıp ne edip takımda tutması gereken takımdır. sinan, bu sene taraftarların sevgilisi olmuştur.