bugün

iş yerinde iseniz çok uyuz edecek durumdur. 29 yaşında adamım gripken 30 kere hapşırınca haliyle iş falan yapamıyor haline geliyorsunuz. burnu tahriş etmemesi açısından tuvalet kağıdı kullanılmasını öneririm. yoksa kıpkırmızı burunla gezmek biraz abes duruyor.
dünyanın en yarahtan durumudur birde migren eklenirse gribe ananı avradını sike sike öldürem.
lanet bir hastalıktır.başınızı kaldıramazsınız.salya sumuk elde selpak gezersiniz.
bura olmayanı dövüyorlar o durumdadır. evet.
grip olmayı düşünüyorsanız bu aralar olun derim tam zamanı. her şey mevsiminde güzel.
şu havalarda fena halde saran hastalık.
Burnumun maymun gotu gibi kizarmasina sebep olan hastalık.
hapşurduğu ortamda ağzını burnunu kapatmayan bir taşıyıcı dallama yüzünden şuan içinde olduğum durumdur. evet ihlamur limon ve tuvalet kağıdı bugünkü dostlarim.
şuan olduğum durum.
boku yemiş olamanin diğer adi, agzim ayri akiyor gözüm ayri, burnuma tuvalet kağıdı tıkadım işe yarar umarım. o değil kedilerden birinide grip ettim sanirım hayvan hapşırıyor. o ötekine bulaştirsa, öteki de ben iyileşecek gibi olurken benim hastalığimi pekiştirse mis gibi kısır döngü.

tuvalet kağıdınin 25 lira olmasına mi yanayım yara olan burnuma mi üzüleyim bilemedimm en boktan tuvalet kağitlari bile 16 lira olmuş, grip olunmaz artık bu memlekette, kendime eski atletten sümük bezi yapmaya gidiyorum.
sabah kalktığım adının hakkını veren paçavra hastalığıdır. harbi paçavra oldum. neyse ki bu yılın ilk ve son hastalığı. swh
garip olmaktır, yorgun düşürür halsiz bırakır.bilimum ilaç ve bitkisel destekle ortalama bir haftada iyileşilir.

not: sağlığına dikkat et.
ilgi, şefkat, nane-limon, portakal, yatak..

(bkz: bazen yalnizca grip olmak istersin)
Hava değişiminden dolayı bu sıralar çok kişide karşılaştığım durum. En çok Nefes alamamak gercekten agresifleştiriyor beni.
yorgun, bitkin, dermansız, halsiz düşüren olay. gün itibariyle başıma bir kez daha gelmiştir. dışarı çıkmaya her zaman engel değildir.
kış aylarının vazgeçilmez eylemidir, kimi zaman hayatı zindan eder.
ölüyorum bencedir.
o kadar yardım ettim sonunda ben hastayım bakanım yok.
boku yemektir.
yerden yere vuran durum.
ölüyorum sözlük halkı.
benim için ölüme yaklaşma durumu. 10 antibiyotik iğne, ve 1 hafta yatmak. ateşler, ağrılar ve daha neler neler.
iç Anadolu bölgesinde yaşayanlar için ortalama yılda bir iki kez karşılaşılabilinen haftalık, hastalık. Ancak kıyı şeridi, nemli bölgelerde inanılmaz bir grip kültürü var. Kış aylarında özellikle Karadeniz bölgesinde yaşayan tanıdıklarımı her arayışımda en az üç kişinin grip haberini ve bunlar arasından birinin de hastanelik derecesinde bu hastalığı ağır yaşadığını duyarım.

Bunun birkaç sebebi var sanırım. Nemli havalarda soğuğun vücuda daha etkili temas etmesi, ayrıca hava değişimlerin daha sık yaşanarak bünyeyi zayıf düşürmesi sebeplerden bazıları olabilir. iç Anadoluda yaşayanlar grip konusunda daha şanslı galiba.
peçeteyle silmekten helak olmuş bir buruna, kan çanağına dönmüş gözlere ve engellenemeyen gözyaşlarına sebep olan illet durum.

bu entry sümük çekerek girilmiştir.
3 gündür resmen 3 litre su akti burnumdan hala geçmedi.
turfanda değil de çoğunlukla abuk sabuk, hiç olmayacak mevsimlerde başa gelir.
tanım: burun sümkürten bir hastalık.
ilk defa bu kış on beş gün boyunca yatmama sebep olanı her ne çeşit bir türüyse beni paranoyak etmiş hastalıktır. birkaç ay sonra vizelerin öncesi tekrar kendisinin belirtilerini fark ettim ve hastaneye uçtum. burun spreyi, ağız spreyi bayağı bir şey karaladı listeye doktor. gittim eczaneye aldım, almaz olaydım lanet ilaçları, bir işe yaramadılar, sigorta da nasıl olduysa işlemedi. hayatımda ilk defa iki kıytırık grip ilacına 25 lira verdim çok koydu be.

bir daha gelirse boyun eğeceğim sessizce sıcak yatağımda limonlu sıcak suyumla kendi kendine gelip gitmesini bekleyeceğim nadide hastalıktır.