bugün

entry'ler (59)

cimadan çıkıp abdest almak

bedenen ve ruhen temizlenmek anlamına gelir.

10 liraya sevgiliye alınacak en güzel hediye

Tavuk dürüm.

adolf hitler türk olsaydı

Muhalif parti sempatizanlarının sloganı şöyle olurdu:
"Adolf'un itleri, yıldıramaz bizleri!"

türk tarımı

90'lı yıllarda hormonlu ürünler furyasıyla birçoğumuzun ömründen yıllar çalan yapıdır.
Bu bozuk yapının mimarı türk tipi siyasetçilerin, bu millete en kötü yaşam biçimini layık gören ve kendileri saraylarda konaklayan sorumsuz devlet adamlarının hesabını görmek hepimize nasip olsa keşke.

f 16 alırken dikkat edilecek hususlar

kibirli kız arkadaşa f 18 varken alınıyorsa bknz:
üff 16

sütün kemiklere faydası yok

kaynak: sütüm.

O nasıl bir araştırma idi?

dayıbaşı

Son dönemde yaşanan ölümlü kazalarda sıkça adından söz edilen kişidir.
Edindiğim izlenime göre büyük patronlara aracı olan bu kişi organize ettiği diğerleri üzerinden güzel komisyonlar alıyor. Denetimsiz vergisiz dayılık yapan dayıbaşı daha fazla kazanmak için kendi aklının yettiğince kurnazlıklar yaparak yolunu buluyor. Ancak o kurnazlıkların limiti zorlanınca ortaya çıkan tablorın sonuncusunda 18 işçi daha canından oldu.

Şimdi her alanda denetimsizliğe fırsat veren bir devletin "tarlalarda kaç paraya çalışıyor bana bu oy verenler" diye sormadığı,
bunca emekçinin hakkını dayıbaşı, elebaşı gibi fırsatçılara yedirdiği sürece biz bu hikayeleri duymaya devam ederiz.

Ha bu arada biz toplum olarak zaten dayıseveriz.

bartın maden kazası

Habere göre 3 çinli işçi göçük altında kalırken işçilerden biri yaralı kurtarılmış.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27497806.asp

yatak odasına girerken boşalan erkek

muhtemeldir ki girmek fiili erkeğimizi aşırı derecede tahrik etmektedir. Dolayısı ile erkek kişisinin mümkün oldukça giriş olmayan mekanlar bulmak sureti ile bu mekanlar üzerinde asıl amacını icra etmesi doğru zamanlamayla doğru yerden giriş yapması gerekmektedir.

rte ye oy veriyorum çünkü

Biraz kapı aşındırsam kömürüm adrese teslim.
Biraz yalayacak dayı arasam bulsam, torpilin fitilini ateşlesem en yakinimin işi de hazır.
Bi fırsatta kefen giysem serilsem padişahımın yollarına siyasi geleceğim parlak.
Şımarık şımarık milleti sinir edeceğim gösterişli yatırımların sebebiymişim gibi hissettiren gazlarım mevcut.
En kötü ihtimalle makarnam garanti.

işte bu yüzden veriyorum(!)...

koşarken göğüsleri hoplayan erkek

Uçamayan, iyi koşamayan, futbol oynayamayan, yatakta sıkıntılar yaşayan, yemekte konuşamayan memelidir.

insan bir türlü evcilleşemeyen hayvandır

Şimdi bunu yazdım diye bana kızanlar olacak.
Kızmayın abiler ablalar. Herşey ortada.
En medeni dediğimiz millet değil mi
dünyanın öbür ucunda açlıktan öle öle çoğalanları sömürerek
refah seviyesi forsu atanlar?

Senin dibindeki millet değil mi din kisvesiyle önüne geleni boğazlayanlar?

Hayvanlar acıktığı kadar yerken
biz hiç gebermeyecekmişiz gibi depoladığımız müddetçe
işte böyleyiz ağalar...

küvetli ihtimal

aslında seksenli, doksanlı yıllarda moda olan ama son dönemde papucunu dama attığımız o keyif deryasında hayal kurduğumuz içleri mıncıklayan ihtimaldir.

Fakir musluğuyla doldurup içine daldığımız o küçük denizde ne hayaller kurmuştuk bir bilseniz!

bülent ersoy un pırlanta taş yutması

Yuttuğu pırlanta olanın sıçtığı ne olur acaba sorusunu hunharca beynime çakan gelişmedir.
Bülent ablamıza da bu yakışır. Bundan sonra yutacağı şey o pırlanta taşlı mikrofon olsa yine de severiz onu. O Ablamız değil mi bize göğsüne vura vura kurrbaan olan? Bu aralar genç sevgili yapamıyor ki ablamız pırlantalı şeyler yutmaya başladı. Geçmiş olsun. Pırlantadır, pırtlayıverse belki de kolayca çıkar.

kontrolsüz piç

Babası belli olmayan piçlerin kontrolsüz olanıdır. Bu aşağılık piçleri kontrol edecek olan mekanizmanın zayıflaması sonucunda piçler topluma zarar vermeye başlar. Belli olmayan babalarıyla birlikte makul şüpheler çerçevesinde durdurulmaları, kısırlaştırılmaları elzemdir.

güldür güldür

Dün akşam yayınlanan yeni bölümünde organlar skeci son dönemde yaptıkları en komik skeçtir. Oyuncularının kendine has espri yetenekleriyle güzel vakit geçirten kaliteli show programı.

hayırsever denince akla gelenler

Oluyor bu devirde öyle şeyler. Doktora neyin gitmeye gerek yok şimdilik. Biraz daha biriksin aklınızın almadıkları o vakit gidersiniz hayırsever kardeşlerim.

Biri çıksa sağdan "ulan hayırsever" dese üstüme alınmam ama kafamda beliren imaj belli. Böyle sakallı tombalak, kalın dudaklı bir suret. Kim olduğunu da bilmiyorum ya çeşitli söylentiler oluyor suret hakkında. Neyse dur bi haber vakti gelmiş A Haberi açayım da bi haberleri seyredeyim gayrı.

yatakta kötü olduğunu duyunca penisini kesen adam

Delici aleti kesici alete yem etmiş adamdır.

yeni kimlik kartlarının 18 tl olması

Beş lira maliyeti olan yeni kimlik kartlarımızın 18 liradan teslim edileceğini duyduğumda önce "iyi ya, çok da pahalı değilmiş" diye düşündüm.

Sonra üç kişilik çekirdek ailem aklıma geldi, inceden bir hesap yaptım. Sonra anam, babam, bacım, dedem, derken hesabı büyütüp 75 milyonluk nüfus cüzdanı sahibi vatandaşlara kadar işi götürdüm.

Yapılan hesaplara göre kazanç -vaaauv diyesiniz diye eski parayla söylüyorum-, 900 tirilyon.

Bu parayla lüks uçaklar alınıp, daha lüks konutlar yapılabilir. Devletlu'lerimiz için daha lüküs yaşam alanları oluşturulabilir. Ne de olsa her şey satan için...

zam yapan kadın patronun asıl amacı

iki yıl zam yapmadan çalışanını oyalayan patronla evlilik ilişkisi kurması gereken kadın patrondur. Kötü mü olur? %15 ile %0 çiftleşse %7,5 herkes zamını mamını alsa.

ayrıca bakınız:
http://www.youtube.com/watch?v=Br_m-lgj1es