bugün

utanıyorum sevgili sözlük.hayır ipini koparan ben film yapacam diyor da bu işle uğraşan yani buna izin veren ablalarımız abilerimiz neden yol geçen hanina çeviriyor bu sektörü.
sözle sektörün önünü açacaklar ama öyle olmuyor.biktiriyorlar evet bıktım.yeter artık lan.
şöyle üç beş sene hiçbir komedi filmine izin vermeseler de yapımcılar bi akillansa ve bu sik sok filmimsiler yayinlanmasa artık.
titre ve kendine gel ey yesilcam.
halkı sınamak için çekilen bir film olduğunu düşünüyorum. başka bir çıkar yol bulamadım. geym of bizans nedir iq. çok yaratıcı...
Recep ivedik izleyen kitle bunuda izler. Sadece argo kelime kullanılarak komedi yapılacağını sanan yönetmen bozuntuları ve argo söz duyunca kendinden geçercesine gülen beynini kullanamayan insanlar. Bu filmlere ayrılan bütçelere acıyorum. Tez vakitte ülkedeki komedi algısı değişir umarım.
izleyeceğim ama kız aradaşlar ile gitmek daha eğlenceli olur.
malum kızlar erotik esprilere daha çok gülüyor.
Ben töleranslı biriyim normalde idare ederim yani fena sayılmayacak bir film olsa bile eh işte idare eder derim ama bu olmamış gani müjde. Nerde o ilk film o espriler. Sen güncel espri yapıcam diye olayı berbat etmişsin. Mustafa Sarıgül esprisi hariç sadece ona güldüm.
Recep ivedikle kıyaslanmaması gereken film.

Sorsan kimse beğenmez ama herkes de katıla katıla gülmüştür Recep ivediğe.

Ben gülemedim Bizans Oyunları'nda. Hatta sıkıldım. Zaten arada da çıktım. Ekşici elitistliğiyle şekil Yapmıyorum. Hayatımda ilk kez Yarıda çıktığım film budur.
oyuncu kadrosu olarak iyi bir kadroya benziyor. ancak filmi izlemedim. gene de oyuncu kadrosuna göre düşünülürse vizyondakilerle yarışır. kocan kadar konuş diriliş, nadide hayat filmlerini komedi olarak önerebilirim. güzel filmler. kocan kadar konuş seri filmi birinci filmi izleyip giderseniz daha çok gülersiniz. ancak kocan kadar konuş diriliş' e birinci filmini izlemeden girsenizde fazlasıyla eğlenirsiniz.
kahpe bizansın devamı gibi lanse edilen ama asla o tadı vermeyen filmdir.
Kahpe Bizans'ın yandan yemişi.
Ar, namus, kültür ve diğer tüm değerler (din'i saymıyorum bile) hiç sayılıp izleyenleri dahi utandıran ve anca saçmalıklara güldüren (tabi kusmaktan vakit bulabilirsen) hayal ürünü bir Türk filmdir.
ecdadımız doğu roma imparatorluğu'nu kötü gösteren bir film. izlemeyeceğim.
Bir zamanlar çocuk dizisi Selena"da oynayan, ekranlardan çocukca davranışlarıyla bize kendini çocuk olarak tanıttıktan sonra söz konusu filmde çıplak olarak gördüğüm ve film seansı sırasında psikolojik olarak mide bulantısı yaşadığım film.
Tolgahan Sayışmana yakıştıramadım bu rolü ben.
bazı sahnelerinde ciddi anlamda güldüğüm filmdir.

bu tür filmlerde çok fazla mantık aramak bence aptallık.

hiçbir beklentim olmadan gittim, güldüm çıktım.

siz gülmemiş olabilirsiniz ancak yermek için de yermeyin. şurada şeklini yaptığınız kadar olsanız bu filme beklenti içinde girmezdiniz zaten amk.

filmi savunduğumdan değil bu tarz kafa yapılarına gıcık oluyorum.
tek kelimeyle söylüyorum, izlemeyin!
verdiğiniz paraya, kaybettiğiniz zamana yazık.
zaman kaybıdır, net.
mastürbasyon yapmak için giderseniz mutlu olcanız film.
sinemada izlemeyip internette yarısını izlediğim film.
bunu açıp izlemem bile internet kotama yazık.
dizi şeklinde olan orjinaline taş çıkarttıracak kadar kaliteli bir yapım. oyunculardaki yetenek tek kelime ile mükemmel, her biri adeta kendini filme adamış hayatlarının performansını sergilemiş. umarım devam filmi çekilir, aksi takdirde uzunca bir süre böyle kaliteli bir yapımla buluşamayacağız.
gani müjde sıçmığıdır.absürt komedi arıyorsan leyla ile mecnun,mutlu ol yeter ve bana masal anlatmaya,beş kardeşe baksınlar.
bu filme gülenin zeka yaşı ; 0-6 yaştır.
Bildiğiniz dalga geçilmiş ve o kızları çıplak olarak onlarca kişi karşısına teşhir etmiş film. Unili gençler geldi izledi görmez olaydım bu nasıl bir iştir. Filmin biraz daha ileri gitmesi ile erotik film olabilirdi.
kahpe bizans'ın senaryosunda selçuk erdem ve kemal kenan ergen gibi mizahçılar vardı. bunda yok.
gayet bol ve anlık esprilerle dolu.
show da şu an.