bugün

entry'ler (36)

vazgeçmem denilenler

aile ve yalnızlık.

hayat bilgisi lise defteri koçum benim

perran kutman, afet hoca ve pahabiçilmez espriler.

herşeyi ciddi yapıp şaka diyen tip

gerçekleri söylemekten korkan insan.

mutluluk

Yalnızlık.

bir oturuşta 2 kilo et yiyen kız

tütütü nazar değmesindir.

ygs ye 2 ay kala çalışmaya başlayan liseli

okunmuş pirinç, okunmuş şeker, okunmuş su üçlüsü.

koşu bandında koşmak

müzik olmasa çekilmeyecek bir şey.

yalnızlık

yanlızlık ekmek kavgası işte. ne olursa olsun insan kendi içinde yalnız zaten.

mama isteyen kediyi balkondan atmak

insanlığın bittiği gerçekliklerinden biridir. insanlık zaten uzun yıllar önce insanlar için bitmişti hayvanlar için de biteli uzun yıllar oldu bunlar da cabası.

özür dileyen insan

bir insan özür dileyecek bir hata yapmışsa önemli olan boş yere ya da öylesine özür dilemesi değil o hatayı anlayıpta özür dilemesidir.

mutluluk

ailenin yanında olması. ve insanın kendini kaybememe durumunda yaşanacak güzel bir duygudur.

20 çocuk yapıp ben fakirim demek

Aklı olan insanlarının aklını kullamadığının bir açıklamasıdır. Hayatın cilvesidir.

adolf hitlerin yahudi bir kıza aşık olması

hayatın cilvesi denmeli aslında. değişik bir hikayedir. uğruna intihar etmeyi bile düşündüm.

tutunamayanları bitiremeyen insan

ben bitirdim. aslında bitirilmesi gereken bir kitap. her yaşa hitap etmiyor. daha doğrusu o kitabı anlamak zor. okunan kitap sayısının ilerlemesi gerekiyor.

zeka sorusu

1 kişi 1 işi tek başına 10 dk da yapıyorsa 10 işçi 1 işi bir dakikada mı yapar?

fenerbahçe 6 galatasaray 0

FenebahÇenin başarısı. SonuÇta önemli olan maÇı dostluk kazanır. FenerbahÇe iyidir. Candır.

ayrılanlar için

ayırlıkta aşkın tadı tuzudur bazen. aslında aşk ayrılınca bile sevebilmektir. aşk , aşk kadar kısa değildir. ayrılır üzülürsün genelde karşı taraf sıkmaz canınız. unutur gider seni. daha da kötüsü sen onun gidişini seversin.

türk

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyebilmektir. Türk olmak bunu gerektirir.

gecenin şarkısı

candan erçetin- kırık kalpler durağı bu geceye de bu şarkı gelsin. iyi şarkıdır tavsiye ederim.

geym of bizans

oyuncu kadrosu olarak iyi bir kadroya benziyor. ancak filmi izlemedim. gene de oyuncu kadrosuna göre düşünülürse vizyondakilerle yarışır. kocan kadar konuş diriliş, nadide hayat filmlerini komedi olarak önerebilirim. güzel filmler. kocan kadar konuş seri filmi birinci filmi izleyip giderseniz daha çok gülersiniz. ancak kocan kadar konuş diriliş' e birinci filmini izlemeden girsenizde fazlasıyla eğlenirsiniz.