bugün

15 ocak 2016 tarihinde vizyonda.

fragman; https://www.youtube.com/watch?v=3DXARXDC0BI
götür beni kayınçom repliği güldürmüştür.
müthiş itici bir fragmanı var.
fragmandaki diyalog koparmıştır.

- Ne kadar dayanabilirsin?
- Sikseler 5 dakika
- Ayy inşallah sikmezler

Sebepsizce kahkaha attım.
izlemeyeceğim bir film daha.. umurlarında mı hayır? ya benim eee hayır...
Ismi yeterince irice edicidir. Filmini düşünmek bile istemiyorum.
Fragmanindan çok erotik film olduğu anlaşılıyor.
Şehvet zerk ediyorlar damarlarimiza.
Elitist biri olduğumu sanmıyorum, belli bir film altyapısı olan bir insan olarak söylüyorum ki, bir film gişe filmi olabilir,çok şey hatta hiçbir şey anlatmayabilir ancak bu kadar da boş olmaz ki bir film bu neymiş arkadaş.

insanların sizi aptal yerine koymasına artık engel olun lütfen, emek vererek güzel şeyler yapsınlar.

Hayır bakıyorum yine bir fecaat yine bir gani müjde. Bırak hacı dayı sen artık ya valla bak. Kahpe bizans'tan beri saçmaladın baktın ki olmuyor en iyisi ben bi bizans parodisi daha sokayım bu millete mi dedin?

O ismi bulan pr ekibine de hiçbir şey demiyorum. Neyse ya sana hayırlı milyon tl kazanmalar ne diyeyim.
yine bok gibi bir film çıkmış ortaya yağımda ve yayında emegi geçen herkesi tebrik etmek lazım.
Ortalama bir Türk filmi kalite seviyesidir.Bu sektör ne zaman adam olacak.
sinemayı bir para kazanma yeri olarak gören bireylerin yarattığı filmimsi olacağına emin olduğum saçma iş.

çok ciddi anlamda elinde kısıtlı bir bütçeyle 3 haftada herkesi köpek gibi çalıştırıp sabah poğaca öğlen sandviç vererek ortalama 17 saat çalıştırılan ekiple oluşan bir filmdir.

Gani müjde artık bitik birisidir. üretkenliği biteli hayli zaman olmuştur. bu saatten sonra dursun durduğu yerde. iddia oynamak gibi resmen sinema filmi çekmek bir şekilde isim yapmış yapımcı ve yönetmenler için. bu filmin 200000 izlenmesi bile oldukça zengin edecektir yapanları. umarım yapmaz ve batar.
Kahpe bizans'ı seven biri olarak, bu film hiç bir şeye benzemiyor. Müziği dayayalım insanlara biz de zamandan kazanırız diye yapılmış, saçma sapan bir şey çıkmış ortaya.
dün sinemada izledim en yakın arkadaşımın yoğun ısrarıyla lakin izlemez olaydım. çok vasat, argo ve cinsellik üzerine kurgulanmış bir filmdi.arada iki bilindik müstehcen espri patlatıyorlardı o kadar.zinhar tavsiye etmiyorum izlenmesini zira zamanı boşa harcamak oluyor bu durum.
tarihi sadece etik yaylasında yetişen entelektüellerin gözünden değil, canlı ve fütursuz bir düş okuması olarak görenlerin zihinsel pırıltılarıyla dokuyan bir eser. bizans, malesef akademide işlenmeyen bir konu. ancak gerçeği tüm çıplaklığıyla yansıtmaktansa, kaleydoskopik bir neşe olarak ekrana hücum etmek, ancak dahiyane bir sanatçının işi olabilir.

not: izlemedim.
tam hazırlandım cumartesi gecemi neşelendirmeye sinemadan başlamak üzere evden çıkacakken sözlüğe girip bir yorumlara bakayım dedim ve gitmekten vazgeçtim. vazgeçirdiniz sayın yazarlar.
Çok yaratıcı bir sanat icra yeteneğimizin olduğunu bir kez daha gözler önüne seren filmdir.
Gani Müjde'den alisik oldugumuz absürd komedi türünde bir Filmdir. Neden bu kadar yerme geregi duydunuz? Herseyi incelemeden keyif almaya calissak daha mutlu insanlar olabilirdik.
Gani müjde deyince iki adım uzaklaşırım. Kalite kaygısı gütmeden iş yapıyor. Tamamen prim ve para amaçlı. iki ünlü popüler şahıs, popüler kültürden bir enstantane, tamamen özensiz bir senaryo, yapımlarının özeti bu. O filme verilecek paraya acırım. Keşke hayat bilgisi ile bu işleri bırakaydı.
Gani müjdenin kendisi gibi saçma olan filmi.
Çakma kahpe bizanslar gibi duran film. izlemeden atmak olmaz. Evet.
türkiye gibi bir ülke de komik diye lanse edilen film. normaldir.
"Geyms" olması gereken sinema.
bu filmde çok temel bir sorun var, komik değil. bu tip filmlerde mantık aramak, kurgu aramak, duygusallık vs aramak aptallıktır. sadece komik olması filmin başarılı olmasına tek başına yeterlidir. ama değil, hiç komik değil.
Az evvel fragmanina maruz kaldigim film.

Yani fragmana bakip yorum yapmak istemem ama "vayvir seni sör ilan ediyorum, bundan sonra sörvayvırsın" esprisi geciyorsa bir filmde, abi siktirin gidin ya. Valla bak. Size para verip izleyecek insanlar lan yaziktir amk.
Gişede boyunun ölçüsünü alacak filmdir.