bugün

bir lise tarafından yapılabilinecek en mükemmel festival...
the blue babafingo isimli grubun 2005 yılında mükemmel performansıyla konuk olduğu organizasyon.
(bkz: mekteb-i sultani)
bu yıl 140 devresi tarafından 22.si düzenlenecek olan festivaldir.
4-7 haziran tarihlerinde gerçekleşmesi öngörülmektedir.
bu sene vdf, garanti bankası ve adidas'ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivaldir.
tümü ücretsiz konser izlencesi aşağıdaki gibi olan festivaldir.

4 haziran pazartesi:
bulutsuzluk özlemi
bluesaint
a. c. blues company

5 haziran salı :
selim sesler
gevende
dinar bandosu

6 haziran çarşamba:
bülent ortaçgil
pinhani
mat

7 haziran perşembe:
teoman
dandadadan
kolpa
alkollü olmamak koşuluyla herkese açık ve ücretsizdir.
ortam bölümünde bizim için zirve haline getirilmeye çalışılan bir organizasyondur aynı zamanda.
yasakani nin gelen kişilere gore komisyon aldığını düşündüğüm festivaldir.* *
başlamasına 3 gün kalmış festivaldir.
http://www.gslfest.net/program.htm
yarın sabah 10.00'da başlyacak olan festivaldir.
son anda çıkan bir aksilikten ötürü pazartesi akşamı birinci grup olarak a.c. blues company yerine sahte rakının çıkacak olduğu festivaldir.
sadece şarkıcı veya müzik gruplarından oluşan bir festival olduğu yanlış kanısına varılmaması adına programının incelenmesi gereken festival.

http://www.gslfest.net/program.htm
her nekadar "galatasaray" ve "lise" sözcüklerini kullanmaktan hiç haz almıyo olsamda ikisini bir arada kullanıp bende ilgi uyandırabilen bir organizasyondur..
her yenileye bastığımda karşıma çıkan hede reklamı aldındı da bizim mi haberimiz yok.
tüm etkinlikleri ücretsiz olan lise festivalidir.
sözlüğü her açışımda ve sayfaları yenilerken ara sıra karşıma pat diye çıkmaktadır.
öyle ki uludağ sözlük ile anlaşması olduğundan şüphelenmeye başladım *.

(bkz: öncelikli mi)

(bkz: şirket olmuş bunlar şirket)*

..........................bir gün sonra.......................................
(bkz: yine mi çıktı)
(bkz: amorti gibi konu)
bugün mat grubunun sahne alacagı festival. gidilesidir.
ücretsiz olan tek lise festivalidir.
pinhani ve bülent ortaçgil'i minderlere yayılarak uslu uslu izlediğimiz konser olmuştur. stratejik konumum sayesinde akın eldes ve bülent ortaçgil'i büst usulü net bir şekilde keserek şahane bir müzik ziyafeti çekmiş oldum kendime. içerisinin hınca hınç olmaması en güzel tarafıydı. haa bi de zaga'da hoplayıp zıplayan basçı ile fotoğraf çektiriyordu bir sürü insan.
(bkz: sanatsal pilav yeme teknikleri)
girişte sıkı bir üst araması ve kimlik taraması yapılmış, ses simteminin daha iyi seçilmiş olabileceği ve elbette gayet başarılı organizasyon.
bütün güzel performanslardan sonra kazasız belasız çok gsl bir şekilde sona ermiş olan 23ncüsü için 141 devresinin kollarını sıvadığı festival:D
yeter anua koyim dedirten, benim taşşaklarımdaki kıllar nasıl uludagsozluk'ün umurunda değilse, bu festival de benim o kadar umurumda değil.

4-7 haziranda gerçekleşecek (gerçekleşen) festivalin reklamlarını 9 haziranda da her refresh yaptığımda karşımda görmek sinirlerimi hoplatmaya başladı.

reklamsa reklam yazın. değilse bi daha gözüm görmesin.