bugün

tanganın iplisi
(bkz: tanga)
(bkz: araya kacan)
iç çamaşırırın pantolondan kötü bir görüntü sergilemesini önlemek amaçlı giyilen ama normal çamaşırdan daha çok belli olmakla birlikte " aa şuna bak g-string giymiş zuahah nasıl da gözüküyo belli oluo ahaha" diyaloglarının yaşanmasına neden olan giysi( hiç bir yerde " aa şuna bak kilot giymiş zuahah " şeklinde bir diyaloğun yaşanmayacağını hesaba katalım lütfen)
iç gıcıklayıcı, tahrik edici ve taciz gibi suçlarda hafifletici neden olması gereken sadece ipten oluşan avuç içini bile kapatmayan, bez parçası
aslında erkeklerin kız arkadaşında da görmek istedikleri ancak kendileri gibi düşünen milyonlarca abazan olduğunu bildiklerinden katiyetle karşı çıktıkları ipli külot.
önü tarafı kapatıp arka tarafı acan don...
erkeklerin giymesinin hiç te hoş karşılanmayacağı hede.
(bkz: çayda lipton hatunda ip don)
ip don.
g ingilizcede kasık anlamına gelen groin sözcüğünün baş harfidir, string ise ingilizcede ip, sicim anlamında kullanılmaktadır.
hatunların vazgeçemediği, erkeklerin bu vazgeçemeyişten hoşnut olduğu, kışkırtıcı don.
iki yanağı birbirinden ayıran...
pozisyonu iyidir, çok iyi araya kaçar ve gündemi oluşturur.
ikame ürünü olan tanganın papucunu çokdan dama atmış en bi faideli ve kullanışlı iç çamaşırı.
kendileri, tanımlanamayan bir güruh tarafından inadına ve anlamsız bir şekilde "ahlaksızca" damgası yemektedir. ilginç tabi. evet!

(bkz: evet diyerek entryi bitirmek)
tanganın bir üst modeli.
(bkz: g noktası)
insanın kendine yakışanı giymesidir.. bir çeşit kız donudur * * eski moda donlarla tamamen tezatlıklar içerir.. efenim şöyle izah ediyim, eskiden götü görmek için o kocaman donları aralardık,şimdi ise donu görmek için götü aralamaktayız..* * *
cabrio don
iç çamaşırından ziyade "ip çamaşırı" olarak anılması gereken don..nam-ı diğer `kıça kaçan..
insanı isyankar olmaya iten bir nedendir.

"bu g string i çıkaranların allah belasını versin"

hayliçoşkunbirarkadaş/gediklitaş2005
(bkz: cıstırink)
(bkz: pazarda don satan abi)
itiraf.com kadınlarının vazgeçilmezidir.
beyaz pantalon altına giyilmesi farz olan iç çamaşırı.
bir çeşit kadın donu diyerekten; kendimi tanımlama faslından kurtararak asıl amacıma büyük bir şevkle geçmek istiyorum.

biz dona ne meraklı bir milletmişiz yahu. ne zaman sözlüğe girsem, bir g string furyası almış başını gidiyor. ya düşünüyorum da; tabi yazılacak her şey burada ama bu kadar kafa yormak gerekli mi bunu tartışmak isterim. yani alt tarafı insan icadı bir iç çamaşırı.

tamam bazı delikanlılarımızın içini gıcıklayabilir, fantazilerini süsleyebilir. lakin bunu dallayıp budaklandırıp her başlığın içine sokmaya ne gerek var? gece rüyalarını süsleyen cisimler niye hep bu sol tarafta yer alsın ki?

dişi yazarlarımız da öyle.. giy sen canım benim, rahat rahat giy. kıçının derdi sana kalsın ama..

ee; bende konuyu böyle uzatarak gereksiz bir anlam yükledim ama ne yapayım tutamadım kendimi. içimde kalacağına burada yazılı olsun. neyse... son olarak şunu söylemek isterim ki; aklınızı ve dötünüzü kollayın arkadaşlar.*
bir üst modeli g halattır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar