bugün

entry'ler (152)

duzenli olarak mala vurmak

ben ve benim gibi felsefeyi özümlemiş dostlarımın gerceklestirdigi eylem.ah sevgili ilkokul arkadasim jean pierre hubaux seneler once lego yaparken soyledigin gibi 'düzen ve adaletsizliği,adalet ve düzensizliğe tercih ederim'

seviştikçe penisin uzaması

erkegin ne kadar cok cinsel aktivitede bulunursa penisinin o kadar uzadigi veya eninin genisledigini belirten tumce.gerci kimi arkadaslarda hem uzama,hem en olarak buyume tespit ettim.biliyorsunuz uzun zamandir aranizda yokum.bu zaman zarfında sizin icin evet sırf sizin gibi ibişler için yanıma ortalama ebatlarda penise sahip olan bir kac arkadasimi alip myanmara gittim.

bu cici ulkede ilk olarak seks orucuna girdik.sonrasinda meditasyon yaptık,kırlarda gezdik,astronomi hakkında kendimizi geliştirdik,felsefe yaptık,et yemeden çeşitli bitkiler,sebzeler ile beslendik.kısaca ne kadar fuzuli iş varsa hepsini yaptık,lakin sevişmedik.ve sonrasinda ne oldu biliyormusunuz?evet,hepimizde 2cm ile 6cm arasinda penis boyu gerilemesi görüldü.hayır benim gibi birisi icin sorun yok.10 santimini atsam kalan 10 ile idare ederim lakin diger arkadaslar acisindan sorun buyuk oldu.

buz gibi bir denize girdiginizde veya cok sıcak su ile duş aldiginiz zaman zaten kucuk olan pipiniz daha da bir kuculur,icine kacacak boyutlara ulaşır ya,arkadaşlarima da aynen oyle oldu.sorun sadece fiziksel acidan olsa iyi,ruhsal acidan da cokuntu yasadilar.kiminde panik atak,kiminde paranoya baslangici tespit ettim.hemen bu duruma el koymam,deneyin ikinci kısmına gecmem gerekiyordu.oyle de yaptım.

arkadaslarim icin avlandim,küfeler ile,gerekirse sırtımda kadın(lar) taşıdım.ve duzenli olarak sevismeye basladilar,hergun hoplattilar.kaybettikleri ozguvenlerini geri kazandilar once.ruh hallerini topladilar.yitirdikleri santimleri milim milim geri kazandilar.myanmara ilk ayak bastıgımızda ki uzunlugun 3-4cm yukarisinda penis boylari ile anavatana donduler.

şu an hicbiri saygıda kusur etmiyor.yanlarina gittigim zaman sonsuz bir hürmet.kız arkadaslarinin suratlarinda koca bir tebessum,tatmin edebiliyor erkekleri sonunda.ahh tanrım,tam cennetlik bir adamim.

battal boy bir penise sahip olmanın haklı gururu

erkeklerin cogunda gorulen macar biberi tipi cuklerin yanında seckin,estetik ve heybetli bir penise sahip olmanin getirdigi seref,ovunc.

herkes benim gibi dogdugu andan itibaren muazzam bir penise sahip olamiyor malesef..yuce rabbimin takdiri.cok gece yataga yattıgımda odamın duvarlarindaki bereket tanrısı posterlerine bakarak dusunmusumdur lakin..acaba benimde penisim herkesin ki gibi ufak,sıradan olsaydı nasıl hissederdim..bir kadına yaklasmam da icten ice bir cekingenlik yasarmıydım yoksa..bu kadar cok hatunu hoplatmam,tam bir seks makinasi olmamin sebebi evet bana boyle harika bir penis bahsedilmesi.

4 yasında ilk gunume annemin elini tutarak katıldım.pastalar,borekler yeniyor caylar iciliyordu..bir yandan ablalar,kokonalar yan bakıslarla beni suzuyorlardi..anlamlandiramamistim bu bakıslarin sebebini.akabinde annem 'oglum ac goster teyzelere pipini' dedi.bir an bile tereddut etmedim.kendime ve kucuk paketike olan tum guvenimle actim.'ay bu ne boyle, 'aman tanrım', 'bu cocukta gelecek var', 'pipi degil oklava masallah', 'sanat eseri', 'ay benim herifinkinden buyuk' gibi yorumlari hatırlıyorum.gururlanmistim.kadınlarin o biat eden bakıslari adete beni mest etmisti.ve popularitem bu gunden sonra hızla kadınlar arasinda yayılmaya,gunlerde kulaktan kulaga fısıldanmaya baslandi.artık unluydum.sokakta top oynarken,bakkaldan sakız alırken bile tum gozler uzerimdeydi.ve bu sanlı nam hicbir zaman beni bırakmadi.hatta 'cikar da golgesinde raki icelim' adlı vecize bir arkadasimin kucuk paketiki gormesi uzerine soylenip,halk arasinda bir motto haline gelmistir.burda bunu da itiraf ediyorum.

her neyse tum hoplattigim kadınlar bana bayramlarda,kandillerde mesaj atarlar..yılbasinda kart gonderenleri de var,dogum gunumun tum dunya kadınlari tarafindan kutlanilmasi gerektigini savunanlar da..dogal olarak ben unutulmam..unutulmak istensem de..

hayvan gibi sevisirim

(bkz: biri su hayvana tasma taksin)

kırk yıllık kefalim ben böyle göt görmedim

(bkz: kirk yillik pisagorum boyle ucgen gormedim)

onunde egilmemiz gereken turkler

(bkz: sahin k)

kobe tai

(bkz: kirk yillik benzinciyim boyle pompa gormedim)

bluetooth vibrator

isvicreli bilim adamlarinin kadinlara son hediyesi.

daha iyi performans icin kullanim kilavuzuna goz atiniz.

hucumbotla hatun tasimak

kadin ticareti yapilirken silepten denize dokulen hatunlarin anlasmali fuhus merkezlerine dagitilmak uzere hucumbota geri yuklenilip,hicbir sey olmamis gibi seyire kaldigi yerden devam edilmesi islemidir.

filipinler de kooperatife uye olmak

dar gelirli vatandasin mulk sahibi olma hirsiyla sinir tanimayip okyanus asiri memlekette kooperatife uye olmasi durumu.

valeria bilello

all music adli kanalda vj lik yapan italyan menseli bir hanimkiz.

(bkz: alirim seni giderim efeler gibi hey)

uludağ sözlük moderasyonu

nedensiz baslik silmelerinde ustlerine yoktur, bu konuda turkiye yi disa karsi temsil etmelerini bekliyorum. :alkis:

silinmiş entry'ler
# başlık
webcamde soyunan turbanli kiz

turbanla dogan bebek goruntusunu yakalayacaginiz kizdir.

(05.02.2008 14:25) Başlık silindiği için entry'niz siliniyor

dikkat cekmek icin yazanlarin dinsiz olmasi

(bkz: dostum dinsiz demissin ama bunlar bagnaz)

uludağ sözlük

(bkz: yobaz olmanin dayanilmaz hafifligi)
(bkz: turban kiciniza girsin emi)

oyle ki ; turban kar$iti yazarlari temizliyorlar.

yaran facebook grupları

seferoglu suphi

http://www.facebook.com/group.php?gid=9837906385

sisman olundugunun anlasildigi anlar

sikini goremedigin andir

turbanin takilma nedeni

türban siyasi simgedir, simge haline gelmektir.

devlet bahçeli nin karikatürü

cuk diye oturmuş bi karikatürdür. bahceli yi kızdıracağı kesindir.

nihat genç in sözlükte yazar olması

''Nihat Genç, AK Parti'nin aldığı yüzde 47'lik oy oranı içinde zeki insanlar bulunmadığını iddia etti. "Bunlar zeki insanlardan, yazarlardan, ciddi siyasetçilerden oy alamazlar. Bunlar hödükleştirilmiş insanlardan oy alırlar. Atarsın kapılarına iki kilo şeker, 5 kilo kömür alırsın oyunu" diyen Nihat Genç, insanların Borsa rakamları ile kandırıldığını, ancak bu ülkede insanların açlıktan, yetersiz beslenmeden öldüğünü savundu.''

(bkz: akp nin hoduklesmis insanlardan oy alması)

hakkında onca yazılan entry var ki, ayar üstüne ayar vereceğini beklediğim gelişme. ve..!

akp nin hoduklesmis insanlardan oy almasi

durun durun!! eksilemeyin bi dinleyin!

Nihat Genç'in AKP'ye oy veren vatandaşlar hakkında son bombası. haberin kaynağı için ;

http://www.medyafaresi.co...x.php?hid=10679&cid=3